Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dnevnik mašinovođe (2016)

Korektan domaći film, ali bez neophodnog kvaliteta koji bi ga podigao na neki viši nivo. 6.5/10
 
Iz nekog razloga, ne mogu dva komentara u isti post... :)

Sully (2016)

Istvud režira, Henks igra glavnu ulogu... Treba li nešto više reći? Film odrađen u maniru "stare škole", prema istinitom događaju. 8/10
 
Poslednja izmena od urednika:
How to Get Ahead in Advertising - bila preporuka ovde, naslov je zvucao zanimljivo, ali ja ovo nisam mogao da gledam.
Ne znam koliko sam dugo izdrzao, izgledalo je kao 6 sati, ali to je verovatno 30-40 minuta realnog vremena. Tako da, lelemud i ostali sa kojima sam imao polemiku o onim juznokorejskim filmovima imaju ozbiljnu preporuku.

Potpuno negledljiv lud covek, eto o cemu se radi. Ne treba spojler.
Inace, ja bih cak i gledao razne ludake, ali ovo je previse. Cekao sam neko vreme da vidim da li ce da se bar malo smiri, ne bi li poceo film, ali to se nije desilo za tih 6 sati, ili koliko je vec trajalo, tako da sam odustao.
 
Poslednja izmena:
Bez starca nema udarca. :)
 
How to Get Ahead in Advertising - bila preporuka ovde, naslov je zvucao zanimljivo, ali ja ovo nisam mogao da gledam.
Ne znam koliko sam dugo izdrzao, izgledalo je kao 6 sati, ali to je verovatno 30-40 minuta realnog vremena. Tako da, lelemud i ostali sa kojima sam imao polemiku o onim juznokorejskim filmovima imaju ozbiljnu preporuku.

Potpuno negledljiv lud covek, eto o cemu se radi. Ne treba spojler.
Inace, ja bih cak i gledao razne ludake, ali ovo je previse. Cekao sam neko vreme da vidim da li ce da se bar malo smiri, ne bi li poceo film, ali to se nije desilo za tih 6 sati, ili koliko je vec trajalo, tako da sam odustao.

Film je odmah poceo :), bavio sam se tim poslom krajem prosle decenije i sve sto prikazuje film je za nekoga ko gleda iz tog ugla genijalno.

Ja sam ga prvi put gledao mozda pre 20 godina i bio mi je djubre isto tako nekih pola sata sam izdrzao.
 
prvih 5 minuta pomenutog filma moze opusteno da se meri sa epskim pocetkom kjubrikovog "full metal jacket".
 
How to Get Ahead in Advertising - bila preporuka ovde, naslov je zvucao zanimljivo, ali ja ovo nisam mogao da gledam.
Ne znam koliko sam dugo izdrzao, izgledalo je kao 6 sati, ali to je verovatno 30-40 minuta realnog vremena. Tako da, lelemud i ostali sa kojima sam imao polemiku o onim juznokorejskim filmovima imaju ozbiljnu preporuku.

Potpuno negledljiv lud covek, eto o cemu se radi. Ne treba spojler.
Inace, ja bih cak i gledao razne ludake, ali ovo je previse. Cekao sam neko vreme da vidim da li ce da se bar malo smiri, ne bi li poceo film, ali to se nije desilo za tih 6 sati, ili koliko je vec trajalo, tako da sam odustao.

Ne kontam baš ovo,al će da ga pogledam :p
 
BvS Tja onako da se ispuni vreme.
 
.. Ko dade ovoj Anđelini da glumi, totalna suprotnost njenog oca....
Shift+del

Pa bolje i da glumi nego da su joj dali da režira.
A... i to su joj dali.
Kad vidim ove njene slike, pa ko joj tada ne bi dao :)
U HWood-u je jednostavno pravilo "ti daš nama mi damo tebi."
 
Train to Busan, klasičan zombie apocalypse film, solidno uradjen uz par stvarno dobrih scena 7/10, preporuka za ljubitelje ovog žanra i azijskih filmova.

Sent from my SM-N9006 using Tapatalk
 
The Jungle Book (2016) - Interesantan. Cudan mi je kraj bio, jer ja pamtim drugaciji, pa sam iskopao moju staru ilustrovanu knjigu, i ispade da u njoj postoji gomila razlicitih zavrsetaka, od kojih sam ja upamtio samo jedan. Ili mozda iz nekog od prethodnih crtanih filmova...

Ne bih bas da ocenjujem, ali ko je voleo knjigu/pricu kao klinac, bice mu drago da pogleda i ovo. Nije nista novo, u svakom slucaju, ali ulozen je prilican trud, vidi se.
 
Upravo gledam Les aventures extraordinaires d'Adèle Blanc-Sec na B92. Samo sto dugo traje sa ovim silnim reklamama! Svidja mi se film, klasicna francuska sprdacina, tipa Posetioci. :D

Gledam da je direktor Luc Besson, ima puno njegovih filmova. Jel mi mozete preporuciti nesto njegovo na ovaj fazon? Uopste njegove filmove?
I koji su filmovi sa Jean Reno-m koji su must see? :)
Spremam se za vikend,
Hvala!
 
Ghostbsters, šta reći, naravno da ne može da se poredi sa originalom, opet
čini mi se da se išlo iz krajnosti u krajnost po pitanju kritike ovog filma, koji je uglavnom
dočekan na nož.

Dobra zabava, ništa više i ni izbliza toliko loš film kako su ga uglavnom okarakterisali.

Ghostbusters
 
Ne može skala da ima 9 kao max i tačka :)
 
Sto ljudi sto ćudi. [emoji3]
A meni je Deveta kapija bukvalno u 10 najglupljih filmova koje sam ikad gledao, posle sam se pitao kako su mogli da snime nešto tako glupo.
Kapiram da je "višeslojan" i "kultni" film ali meni je bio samo osrednji.
Ali ok, znam ljude kojima je ništa posebno Angel Heart koji je meni genijalan.
Ko želi više da sazna o filmu na ovom linku ima dosta toga.

Spoiler alert
https://davidjrodger.wordpress.com/...and-lucifer-plus-wider-meanings-of-the-movie/
______________

Novih filmova suša, dobrih još više, ovih dana repriziram.
Slumdog Millionaire i The Lunchbox (2013)
Koliko je prvi poznat toliko je drugi nepoznat, pre par meseci sam ga gledao a juče ponovio sa uživanjem.
 
Nightcralwer, jedino mi je zao zasto ga nisam gledao ranije. Jedan od najboljih filmova koji sam gledao zadnje 2-3 godine sigurno.

5/7.
 
Kakve ste neke vragolaste face sa tim razlomcima umesto ocena.

Samo da primetim da je 5/7 jedva neki jad preko 7/10, pa se onda pitam, kakve li su tek ocene za te druge filmove odgledane u poslednjih dve-tri godine!?
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno