Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hej hej, nisam rekao da je film remek delo (daleko od toga), vec da je simpatican, zanimljiv. Sad, sto se tice Before trilogije - samo mi je prvi film bio bas dobar, drugi je bio ok, a treci uglavnom bezveze (ostala je samo drama bez filozofije).

Sad sto se tice tvojih stavova naravno nemam nista sa njima i realno nista protiv sto ti se film nije dopao. Verovatno si previse ocekivao i shvatio ga previse ozbiljno - i zato ti nije ispunio ocekivanja. A tih se odbrojavanja i ostalih sitnica i ne secam, secam se kazem ti gotivnog brkonje koji ima neku tamo spiku i razjasnjava sve u filmu, cak mi je i glavni lik slabiji od njega :) E da, i onaj stoner matori nije los :D

Sad dal su likovi od kartona ili ne je diskutabilno, uzevsi u obzir da je film pun stereotipnih likova i odvija se u periodu koji vecina drugih filmova predstavlja na isti nacin - konretno nije ni bitno, gledao sam ga pre mesec dana ne secam se toliko :d
 
Grudge Match
Ocekivao sam neko p*********e tipa Rocky i sl kao sto ima u gotovo svakom bokserskom filmu ali mi je Grudge Match odlicno legao.
Mozda zato sto nije suvise ozbiljan i vise je zabavan i vuce na neku komediju nego na fajterski film

Beyond Genius Lies Insanity
 
Odgledao sinoc "Suicide Squad". Ocekivao sam mnogo, ali sam ostao razocaran, tj jos uvek sam razocaran filmom. Ne zanimljiv. Od mene 3/10
 
Nabavio sam 3 filma koja planiram da gledam, samo da pitam da li vredi ili ne posto mi se ne gleda neki tresh bez price?
Mud (2012)
Jason Bourne (2016)
Take Shelter (2011)
 
Nabavio sam 3 filma koja planiram da gledam, samo da pitam da li vredi ili ne posto mi se ne gleda neki tresh bez price?
Mud (2012)
Jason Bourne (2016)
Take Shelter (2011)

Jason po meni najslabiji od svih delova, može se gleda
Shelter me mnogo razočarao, bas je ravan i monoton

Sent from 640
 
Take shelter i Mud te nece razocarati, oba imaju jedinstvenu atmosferu i dobru pricu, za borna ne znam jer nisam jos gledao.
 
Dobar je Mud ako je to film sa Mekonahijem i klincem.
 
Dobar je i Take Shelter samo nije dinamičan. Meni je leg'o.
 
Sad kad sam pogledao imdb shvatih da sam gledao take shelter na TVu. Vredi odgledati.
 
The Way Way Back

Gotiva skroz..
 
Odgledao sam uvece Mud (2012). Dobar je skroz, ekipa koja glumi je skroz gotivna. Ipak da je malo agresivniji u smislu malo vise misterije bio bi vrhunski.

7/10
 
Gledam San Andreas i ne mogu da verujem koje đubre od filma, muka mi je, ne znam zašto sebe mučim sa ovakvim filmovima. Uz ovi ne može ni mozak da se odmori. Film je dobro snimljen, ali brate porodična patetika ubija smisao filma.
 
San Andreas je ocaj od filma, cak mi je i 2012 bio daleko bolji.
 
Zanimlivost u Jason Bourne-u
U novom Jason Bourne-u glumac Vincent Cassel smoren u mraku gleda Napredak - Crvena zvezda kada ga u tom trenutku zove Tommy Lee Jones, kaže završava neke bitne stvari :)
 
Nikako da sednem da odgledam dvojku i trojku, kec fenomenalan barem kolko se scam odavno ga odgledah valjda je u vozu.
 
Odlicna je i dvojka koja ima jedan od boljih krajeva koje sam gledao na filmu, dok je trojka slabija.

Inace, gledao sam Westworld (1973) po kojem rade i ovu novu seriju i dobar je.
 
Ja sam mislio da su to neke limunadice.. ali ovoliko pozitivnih kritika moze znaciti samo da su kvalitetni filmovi. Dacu im sansu..
 
Odlicna je i dvojka koja ima jedan od boljih krajeva koje sam gledao na filmu, dok je trojka slabija.

Inace, gledao sam Westworld (1973) po kojem rade i ovu novu seriju i dobar je.


Ja ga se kroz maglu sećam, tačnije sećam se Jul Brinera. Au kako smo bili fascinirani.... naravno pojma nismo imali o čemu se radi, dovoljan je bio pogled na njegovu ledenu facu pa da se utronjamo:)
 
S obzirom koliko je mator film iznenadio sam se koliko solidno izgleda i u ovo vreme, a od Brinera me podilazila jeza dok ga gledam :D
 
Jesi izvalio tapete u poslednjoj sceni?

Da, fotografski i zvucno je film odradjen vrhunski, ali film nije film.. nema radnje, razrade likova, pocetka a i kraja.. ovo je tipicno wannabe Van Trier prese....
Nikada pre gledanja ne gledam sinopsis niti ista na imdb, ali kada sam posle fima video ko je reziser i njegove fotke, sve mi jasno.. nisam omanuo ni milimietar u prethodnom postu. Nema ovde sta da se kapira, kada nema.. pa nista! Ovo je trebao da bude do jaja spot..
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno