Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odgledam The cabin in the woods i posle filma prvo sto mi palo napamet je wtf
 
Upravo zavrsio film Exam prilicno zanimljiv film koji je sniman u jednoj sobi.
Daj te neke predloge da bude nesto na foru exam,sixth sense,shutter island itd...
 
Film je toliko nenormalan da ga je prava šteta propustiti. Must watch trash

Takodje +1 za ovaj film, da ga je potpisao Rordigez ili Quentin Tarantino i da se pojavilo jos 2 poznata glumca(makar i istrosena), ovaj film bi postao legendaran.
 
Film je toliko nenormalan da ga je prava šteta propustiti. Must watch trash
Meni se npr ne svidja ni malo. Ja ga vidim kao "trash".
Zašto ovo pišem - da sprečim hipi s kojim se ne slažem :)
 
Klosarr dobar je onaj puzavac sto grize glavu. Zaba-riba covek.
 
Auuuuuuuuuu Independence Day: Resurgence, koliko je tu para spucano ni na ništa bukvalno, žali bože tih glumaca što su glumili u tom filmu i extra efekata...
 
Poslednja izmena od urednika:
Spojler druže, spojler nebitno ako je šklj od filma...

Sent from my D6603
 
Zar vam je toliko tesko da pored linka ka imdb napisete ime filma ili da stavite link u ime fima?
 
Odličan 47 Ronina meni se veoma svideo prijatno iznenađen :D
 
Bin-Jip

Nisam ga skoro gledao ali sam ga se setio, fenomenalan.
 
Odgledao Jason Bournea, po meni najlošiji od svih delova.

Kakav je film Ostrvo, ruski, ima ga na YT sa prevodom pa ne znam dal da ga ubacim na spisak!?
 
Babadook do pola filma odlicna psiholoska drama, druga polovina filma nevidjeno smece. Gluma majke i malog maestralna. 3/10 i to jedino iz razloga sto nije cisto na kraju
da li je on deo psihoze majke i deteta ili je stvaran. Ako nije metafora onda je tek sranjcuga od filma i dobija za 2 ocene manje 1/10
.
 
^ slazem se, gluma i atmosfera su jedino sto stvarno vredi ali..


Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Jel gledao neko Viy? Gleda mi se neka opustena avantura, da pustim mozak na otavu.. Jel vredi nesto? Trejler je dobar, ali sve ostalo sa IMDB uopste ne obecava.
 
Ništa ne valja. Čitao sam kao mali Gogoljeve strašne priče i bio oduševljen, a film je smešan i glup.
 
Odgledao Jason Bournea, po meni najlošiji od svih delova.

Kakav je film Ostrvo, ruski, ima ga na YT sa prevodom pa ne znam dal da ga ubacim na spisak!?

Ostrvo je fenomenalan film, pitanje je sta ti ocekujes. Savet opusti se i gledaj film bez ocekivanja :)

Kada procitas sinopsis i ako ti je um setovan na holivudska ocekivanja bices razocaran kada ga odgledas, ako ga odgledas bez ocekivanja...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno