Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hateful Eight jedva 6/10

Tarantino je Marina Abramovic filma definitivno, napravi shitty film ali naravno pojavi se njegova sekta koja ga nahvali. Cudo mi je kako je Django dobro ispao.

lol. Petparacke price, Inglorious Basterds, filmovi skoro bez greske. Jackie Brown vrh, Django takodje, Kill Bill malo slabiji, Hatefull takodje.. da, stvarno bez razloga hvaljeni Tarantino..
 
Mišljenja su različita. Meni se ništa od Tarantina nakon Pulp Fiction nije svidelo. Možda mi je najveće razočarenje upravo Inglorious Basterds.
Uostalom, svako može da napiše 1/10 za bilo šta i tu nema diskusije.
 
Tarantino je klasa, samo sto neke filmove snima na silu. Kako rece da plati novi bazen

Pored gore navedenih su mi jako dobri Deathproof i naravno Ulicni psi.

1f088d6930cdfab7047d62e001d159f8.jpg
 
Bice da jesmo... :p

I ja sam tu negde :).

Sicario 6.5/10
Intern 7/10
Revenant 7/10
Martian 7/10

Ne znam je l' do mene ali svi su mi tu negde, prosek. Gledljivi, ali nijedan nije odusevio. Sicario-u bih za nijansu ispod ostalih zbog veoma naivne price, i lika glavne glumice. Kako god, vredelo ih je pogledati.
 
Ako hocete da vidite pravu istinu sa one strane granice gledajte dokumentarac Cartel Land. Meksiko with #nofilters ...
 
Mišljenja su različita. Meni se ništa od Tarantina nakon Pulp Fiction nije svidelo. Možda mi je najveće razočarenje upravo Inglorious Basterds.
Uostalom, svako može da napiše 1/10 za bilo šta i tu nema diskusije.

naravno,ali jedno je reci da se nekom licno ne svidja njegov opus,a sasvim druga stvar reci da je shitty.jedno implicira da si upoznat koliko je objektivno on top klasa film mejkera,ali ti prosto ne lezi,a drugo da i nemas toliko veze sa kinematografijom. :)
 
ok je reći da ti se jedan tarantinov više sviđa od drugog, ali da je jedan smeće, a drugi dobar, teško može da se desi.
koliko god on bio van skupa prosečnih režisera i on radi po formuli.
 
naravno,ali jedno je reci da se nekom licno ne svidja njegov opus,a sasvim druga stvar reci da je shitty.jedno implicira da si upoznat koliko je objektivno on top klasa film mejkera,ali ti prosto ne lezi,a drugo da i nemas toliko veze sa kinematografijom. :)

Svako može da kaže i da je "shitty" ali onda to onda najviše govori o tome koji iznosi takve ocene :)
 
Sicario 5ica i to zbog Del Tora i zanimljivog kraja.
Straight outta Compton razvalio, jaka 8ica mada sam fan jer sam odrastao uz njihovu muziku.
 
A kad je "izasao" Sicario i svi vikali naj naj,par nas kojih je reklo da je meh oma na vesala...
Isto bese za interstelar kao i sada za SW...
Ovde ako ti se misljenje razlikuje treba prvo sacekati da prodje hajp,pa tek onda mozes bez prozivke nesto reci...
 
Niko nije pisao da je naj naj nego da moze da se odgleda u hrpi usa djubreta u 2015god.. Mislim da sam ga ja prvi ovde ocenio i preporucio sa ocenom 7.8/10.
Ako se zna da extremno gotivim tu tematiku ova ocena govori bukvalno sve :)
 
A kad je "izasao" Sicario i svi vikali naj naj,par nas kojih je reklo da je meh oma na vesala...
Isto bese za interstelar kao i sada za SW...
Ovde ako ti se misljenje razlikuje treba prvo sacekati da prodje hajp,pa tek onda mozes bez prozivke nesto reci...

Znači svi da sačekamo da ti odgledaš neki film, pa ako nije meh, onda ćemo da gledamo??
Meni je film bio vrlo dobar i jedna od boljih "akcija" u 2015.
A recimo Straight outta Compton mi je bio ultra dosadan/meeeeh, iako sam i ja odrastao na tome.
 
Da, ja sam bas juce gledao i cudio se da Child 44 ima samo 6 i kusur ocenu. Bar 7.0 za taj film bi bilo realno.
 
Koliko smarate sa ocenama pa to nije normalno. Merodavne su u smislu ako je 4 zarez nesto, onda valjda sigurno je djubre, sve preko 5 bukvalno gubi poentu. Pa ja prvi ili dam jednu zvezdicu ili 9, 10. Mozda je bezveze, al cisto da dokazem besmislicu ocena.
 
Znači svi da sačekamo da ti odgledaš neki film, pa ako nije meh, onda ćemo da gledamo??
Meni je film bio vrlo dobar i jedna od boljih "akcija" u 2015.
A recimo Straight outta Compton mi je bio ultra dosadan/meeeeh, iako sam i ja odrastao na tome.

Smirise
 
Odgledao sam danas 3 filma.

Burnt 2015- Preporuka, iznenadio me film pozitivno. 7/10
Looper 2012- Ocekivao sam vise, i ne mogu dati vise od 6/10
Transporter Refueled 2015- Dno dna, bedan film totalno. Komercijalan u potpunosti za audi i apple. Prica ravna inteligenciji 10to godisnjoj deci. Kad iskljucis mozak skroz, moze se pogledati cak i zabaviti malo tom pateticnoscu. 5/10
 
dno dna a 5/10?ispasce boris na kraju potpuno u pravu...
 
dno dna a 5/10?ispasce boris na kraju potpuno u pravu...

A sta se ti druze brines uopste za moju ocenu? Ti pregledaj, i oceni kako hoces.
Ja imam svoj kriterijum, bolje reci imam sledeci pogled na filmove> Ako su predstavljeni kao ozbiljni a zakazu, onda je to katastrofa(tipa neke dramice, trileri, akcije pogotovo...) A ako film sam sebi ne mogu (po mom nekom kriterijumu) okarakterisati kao ozbiljan, onda iskljucujem mozak i drugacije ocenjujem. Otud 5/10 za Transportera- Dno dna ako cemo ozbiljno da pristupamo filmu, a prodja ako cemo iskljuciti mozak i prisetiti se starijih slicnih filmova koji se dan danas vrte po TV-u jednom nedeljno otprilike. Kapis?
 
imas pravo da je izneses,imam pravo da je iskritikujem.tako funkcionise sloboda govora.kako god obrnes i okrenes,palio ili gasio mozak 5/10 i dno dna u istoj recenici prosto nemaju logike.
 
Greška. Nemaš pravo da kritikuješ tudju ocenu nego da izneseš svoju.
 
SMIRITESE.jpeg

Drugari, film bi trebao da zabavi, a vi to podizete na neki visi nivo, sto nije cilj.
 
Postoje pravila. Pravila treba da se poštuju. Pošto ljudi zaboravljaju, evo podsetnika:

...

Obavezna pravila postovanja (posto se teme o filmu neslavno zavrse):
- krace ocenjivanje filma, moze brojcano, moze u par kracih recenica a naravno moze i kombinovano oba, ako neko zeli da docara zbog cega takva i takva ocena;
- bez ikakve siroke diskusije o filmu, dakle, moze jedan ili eventualno 2 odgovora na neciji post i neka se zavrsi na tome, sve ostalo se brise ili eventualno kaznjava od strane moderatora;
- obavezno koristite SPOILER tagove. Ako niste sigurni da je nešto spoiler, svakako ga stavite.

Da dodam da nije dopušteno ocenjivanje nečije ocene.

Inače, "slobode govora" u smislu da se ne poštuje gore navedeno nije nikad ni bilo.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno