Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Wer (2013), iako jeftinija produkcija dosta interesantan (barem meni) film. Potpuno drugačiji pogled na staru temu. Malo zabrljan na kraju ali generalno drago mi je da sam ga pogledao.
 
Poslednja izmena:
Novi Hunger games nije mi se nešto svideo, sem par scena.
Spremite se za 1,5h teške patetike, slatka mala pušta suze ko u španskim serijama. Kao prave neku revoluciju, a ispada kao sprdnja neka, snimaju spotove, pevaju, cvrkuću i slične gluposti.
Čoveče na kakve gluposti se sveo sc fi žanr danas.
5/10 i to je verovatno previše.

Oh wait ima još jedan deo!
Peeeetaaaaaaa :D

Da, da lepa mala je postala i pevačica. Dobra je ona glumica, pokidala je u nekim filmovima koje sam gledao, ali ovaj serijal je užas.
 
Poslednja izmena:
Novi Hunger games nije mi se nešto svideo, sem par scena.
Spremite se za 1,5h teške patetike, slatka mala pušta suze ko u španskim serijama. Kao prave neku revoluciju, a ispada kao sprdnja neka, snimaju spotove, pevaju, cvrkuću i slične gluposti.
Čoveče na kakve gluposti se sveo sc fi žanr danas.
5/10 i to je verovatno previše.

Oh wait ima još jedan deo!
Peeeetaaaaaaa :D

Da, da lepa mala je postala i pevačica. Dobra je ona glumica, pokidala je u nekim filmovima koje sam gledao, ali ovaj serijal je užas.

Daleko vise patetike ima u prethodnim delovima. Ocigledno nisi skapirao film, ima malo da se procita i izmedju redova (ovo za snimanje spotova i propaganda).
 
Uh, pa nema tu ništa da se čita između redova, to visi u vazduhu. Ja išao sa devojkom, smorio sam se kao zmaj.
 
sto lepo svi ne priznamo da smo svaki deo gledali/gledacemo zbog nje,kao da je bitno o cemu se radi u filmu. ,)
 
Sta tu ima da se skapira? :D
Pa dete od 10 godina moze da skapira sta rade, a ne odrastao covek.
I ja se smorio za medalju... a tek kraj je bio wtf, svatam da je podeljen na dva dela ali očekujem da dvojka razbije da bi se izvukli jer je ovo daleko ispod proseka pogotovo sa takvom glumackom ekipom. Prva dva dela su mi bila bas ok.
 
THG najvece hypovano vnugo u istoriji filma!

Odma posle onih vampira iz sumraka.
 
Nisam gledao filmove o Hanibalu, koje filmove gledati i kojim redosledom?
 
The Silence of the Lambs i Hannibal 2001 ostali su shit
 
Manhunter i Silence of the Labms. Ostalo ako si mazohista ili imaš nizak kriterijum. Red Dragon može i da se gleda.
Rising nisam ni gledao pa ne znam.
 
Nema potrebe da gleda Manhunter. Ionako ce vec kroz prva dva filma naviknuti na Hopkinsa koji glumi i u Red Dragon.
 
ili prvo da pogleda manhunter-a,pa jaganjce.ovo ostali i ne mora,ili bas u momentima ekstremne dokolice.mada ja radije u tim momentima,ako vec ne vrtim klasike,izvrtim svetsko u kosarci od letos (zakljucno sa prvih 5min finala ,) ).
 
Nema potrebe da gleda Manhunter. Ionako ce vec kroz prva dva filma naviknuti na Hopkinsa koji glumi i u Red Dragon.
Taman da vidi drugog glumca u tome, jer i svi asociraju sa Hopkinsom. A Red Dragon je inferioran u odnosu na Manhunter koji se bavi istim dešavanjima.
Plus je William Petersen mnogo bolji od Nortona, a ja inače volim Nortona.
 
Filmovi su preslikani, pa jedan u odnosu na drugi nije inferioran ili superioran, nikako.

Manhunter samo ima atmosferu 80ih, koja jeste bolja. :D
 
Poslednja izmena:
Ma niko posle Mikkelsen-a mi verovatno nece dobro docarati Hanibala :d

Gledam prvo Jaganjce pa cu videti sta dalje.
 
Poslednja izmena:
Dobar je Hopkins,videces...
 
cuj dobar :D to je jedna od najboljih uloga ikada. covek se pojavio 16 min u filmu i dobio oskara.
 
Whiplash (2014)

Oduševljen filmom, pre svega kako je odglumio J.K. Simmons (zasluženo dobio oskara), a onda i sjajnim soundtrackom.

Jedina zamerka...
...je što se u više scena ne poklapa sviranje bubnjeva glavnog glumca sa muzikom :S:

8.5/10
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno