Šta je novo?

Poslednji odgledani film(ovi) i serije - "obavezno procitati pravila iz prvog posta"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Film je mnogo dobar sto se mene tice, posebno fora na samom kraju.
 
Oblivion 7/10 moglo je i bolje,dobra prica samo su trebali malo da je razrade,zbrzali su na kraju.....

Ono sto mi je zasmetalo , Piramida raznese Mesec , porazi i dovede na rub izumiranjanja ljudsku rasu , i onda na kraju onako glupo dozvoli da bude unistena

A Nightmare on Elm Street 2010 3.5/10 totalno razocarenje , nije to onaj Fredi kruger i oni filmovi uz koje smo odrasli , bas su ga upropastili,da su hteli tako lose da ga naprave nebi im poslo za rukom......
 
Poslednja izmena:
^Vrhunac gluposti je glavna glumica koja kao ide u skolu a ima 30 godina :D
 
The Colony prilicno bzvz film, radnja vrlo mlaka.
Bas protraceno vreme.
2/10
 
Pre neki dan na TVu je bio, uslovno novi, Conan.
http://www.imdb.com/title/tt0816462/?ref_=sr_1
Od mene ocena 4/10
Scenografija je sasvim korektna, sve to liči na stripskog Conana. Dijalozi i gluma su baš glupavi.
Stari Conan sa Švarcijem je remek delo, ovo je još jedan u nizu plitkih filmova koji treba zaobići u širokom luku.
Napomena: Nije za gledanje sa lepšom polovinom. Čak ni glavni glumac nije dovoljno zanimljiv ženama da ostanu budne do kraja filma (lik poznatiji kao Kal Drogo iz GOT ili Ronon Dex iz Stargate Atlantis) :)
 
Odlgedao Flight 9.5/10 (samo zbog pojedinih scena), ocekivao sam da ce film biti dobar, ali film je perfektan, sve je na mestu, od odlicne price pa do prvoklasne glume i dobre glumacke ekipe itd. Manja paznja je okrenuta ka efektima, a veca ka prici. Nadam se da ce nas ocekivati u buducnosti cekati jos ovakvih filmova,...
 
Event Horizon(1997) 8.5/10 posle 15 godina ponovo pogledao film sad u fullHD i opet me odusevio, odlican SCI-FI horor,dobra gluma,odlicna prica svaka preporuka.Neprave vise ovakve dobre SCI-FI filmove

http://www.imdb.com/title/tt0119081/
 
Event Horizon 9.5/10. Gledam ga bar jednom svakih 5-6 meseci :D
The Host 2/10, tinejdzersko smece upropastilo dobru ideju.
Oblivion 8/10, veoma zanimljiv zaplet, ali veoma predvidiv i sa puno rupa. Pogotovo kraj.
 
Oblivion 8.5/10

Mene je film razvalio. Samo ako neko moze da mi objasni poslednje pojavljivanje Tome na kraju. U spojleru naravno.
 
Zar je toliko komplikovano? :)

Inace, dobar film.
 
I od mene oblivion 8/10.. negde vec posle pola sata mi je bilo sve jasno, ali ipak je ok film.
 
Oblivion 8.5/10

Mene je film razvalio. Samo ako neko moze da mi objasni poslednje pojavljivanje Tome na kraju. U spojleru naravno.

Taj Toma ti je onaj tehničar 52 sa kime se Toma 49 sukobio tamo na pola filma, i koga je vezao. A video si da na onom brodu imaju klonove Tome i one ribe koja je radila sa njime. E sada zašto mu je trebalo toliko vremena da nađe "svoju" ženu, mislim da niko tačno ne može da kaže.
 
Poslednja izmena:
Taj Toma ti je onaj tehničar 52 sa kime se Toma 49 sukobio tamo na pola filma, i koga je vezao. A video si da na onom brodu imaju klonove Tome i one ribe koja je radila sa njime. E sada zašto mu je trebalo toliko vremena da nađe "svoju" ženu, mislim da niko tačno ne može da kaže.
Taj deo im nije trebao, sto je morao da je trazi? I sta ce ona jadna da radi ako krenu da je pronalaze i ostali tehnicari koji su bili na Zemlji? Mukica, kako ce to izdrzati.... :d
 
gledao sinoc Lone Ranger i film mi se svideo. ima malo klasicnog dizni pro......nja, ali sve u svemu ok. Dzoni Dep standardno dobar (mada pocinju da iritiraju njegovi tikovi kao iz Pirata sa Kariba), dok mi je onaj drugi glumac, (armi hamer ja mislim), malo bledo odigrao...
Helena Karter na visini zadatka...
 
Taj deo im nije trebao, sto je morao da je trazi? I sta ce ona jadna da radi ako krenu da je pronalaze i ostali tehnicari koji su bili na Zemlji? Mukica, kako ce to izdrzati.... :d

Ja bih taj deo totalno izbacio iz filma čisto forsiranje
happy enda. Ja da sam režiser film bi se završio sa onom eksplozijom i end credits i bilo bi mnogo bolje
O tome sam već ranije i pisao ali kad niko od vas ne ide u bioskop pa moram da čekam par meseci i za vaše utiske :D.
 
Napljuvaste Oblivion mnogo. Odgledah danas nije uopšte loš film. 8/10

Ispade mi telefon na parket dok sam pisao komentar j**o me Oblivion.
 
Ja sam dao losu ocenu jer jednostavno ne volim kad posle pola sata ukapiram nesto sto treba da se sazna na kraju... Opet to je samo moje licno misljenje.
 
Pacific Rim odgledah u 3d bolje da nisam.
Uopste nije dobro prilagodjen za 3D projekciju ,daleko bi bio bolji da sam gledao normalnu verziju.
Film kao film solidno 7/10 po meni i to samo sto cenim da je normalna projekcija bolja-ovako sam se mucio..

Trance ,dobar film , 8/10 !

G.I. Joe: Retaliation ,nista specijalno 6/10 - samo zbog dobrih glumaca..

Dark Skies ,nije neki budzet ali nije losa prica mada je to vec odavno prezvakano 6/10 ..

The Host ,meni interesantna i zanimiljiva prica , po meni 7/10 ..
 
Jel neko gledao Wolverine-a? Ja kad sam video 42/100 Metacritic score odmah sam se oladio. A opet sa druge strane čitam review-ove normalnih likova i svi kažu da je super cool ...
 
Poslednja izmena:
Gledao seriju Suits, i moj utisak je ovakav


S1 - komedija/drama/"posao" - 50/40/10
S2 - 30/50/20
S3 - videcemo

Dakle, moj utisak je da je serija na pocetku bila lightweight i zabavna za gledanje, a nekako je vremenom postala veoma dramaticna i likovi i odluke su postali glupi (ne znam zasto, kao da sve mora na isti kalup..), tako da sam se malo razocarao, jer je S1 obecavala puno a S2 malo toga ispunila (ne kazem da je plot nezanimljiv, ali previse...hm...)
 
Takodje za Suits delim isto misljenje, prva sezona sem zadnje dve, extra serija. Posle toga sve gore i gore, nekako imam osecaj kao da je tada scenario preuzeo isti onaj koji radi i ocajne domacice.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno