Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mr. Robot - 4. sezona

odgledah je napokon. u suštini, seriju je trebalo da završe sa 3. sezonom a ne da prave 4. sezonu kako bi se "oprali" od 3. i izvukli još para. ima suvišnih epizoda, ima i ponekih stvarno dobrih (recimo, 405 Method Not Allowed). primetih da na imdb-u ocene preko 9 imaju epizode sa dobrom muzičkom podlogom

sve u svemu, dobra serija i drago mi je što su je završili
 
Ja sam umjesto duge sezone Mr. Robot danas počeo Mindhunter, pogledao sam tri epizode, sviđa mi se.
 

Mr. Robot - 4. sezona

odgledah je napokon. u suštini, seriju je trebalo da završe sa 3. sezonom a ne da prave 4. sezonu kako bi se "oprali" od 3. i izvukli još para. ima suvišnih epizoda, ima i ponekih stvarno dobrih (recimo, 405 Method Not Allowed). primetih da na imdb-u ocene preko 9 imaju epizode sa dobrom muzičkom podlogom

sve u svemu, dobra serija i drago mi je što su je završili
Jedna od najboljih serija.
 
@sinak, složićemo se da se ne slažemo. sa onakvom 3. sezonom i ovakvim viškovima u 4. teško da je među najboljima. dobra jeste, odlična nije
je l' moguće da su neki ljudi mislili da je u pitanju alternativna stvarnost? čovek ide kod psihijatra, ima poremećaj višestruke ličnosti (kao, otkrilo se u poslednjoj epizodi... a to što Mr Robot malo-malo pa preuzme domaćina, to kao nema veze) i neki su mislili da je završio u alternativnoj stvarnosti
 
Kraj Gosn robota svako moze da tumaci kako mu odgovara.
Kao Sopranove
 
Ova nova Zona Sumraka prosek.
Ako ste fan može da se gleda ali generalno gubljenje vremena
 
Odgledao sam seriju The Shield (https://www.imdb.com/title/tt0286486/). Kod nas je prevedena kao Prljava značka. Mogu reći da je ostavila jak utisak na mene.
Old school policijska serija, surova, brutalna, napeta, sa puno zapleta. Zaslužuje visoku ocenu na IMDB-u. Preporuka od mene.
 
Jedna od top 3 kriminalističkih ikada, ja bih rekao
 
Ja na kraju pete umalo prestao da gledam, toliko sam se iznervirao.

Lemanski <3
 
Finale ove sezone Line of Duty je prilična meeeeh-čina.
Post automatically merged:

Finale ove sezone Line of Duty je prilična meeeeh-čina.
 
Ja sam na Netflixu počeo da gledam The Serpent. Odlična serija sa veoma dobrom glumom.
 
Halt and catch fire

Najbolja serija koju sam gledao, a da pre pocetka gledanja nisam znao da postoji.. Kakav nostalgicni samar :)

9/10.
 
a da pre pocetka gledanja nisam znao da postoji.
Nažalost većina ne zna da postoji i dok je emitovana takođe je retko ko gledao... pa je pravo malo čudo to što nije bila otkazana posle 2 sezone.
A fantastična serija... (po meni 3x interesantnija od debelo precenjene Mad Men).
 
Dobra, gledao sam.
 
Line of Duty finale poslednje sezone je dosta ispod proseka serije, mada je prosek izuzetno visok, a cela sezona vise nego odlicna... Ocekivano je bilo da ce Mercurio malo razvodnjiti pricu i ici vise u stilu Bodyguard-a... Ono sto je dobro je sto su rejtinzi vrhunski pa ce biti nastavka sigurno :)
 
Odgledao Jupiter's Legacy. Smeta mi što uopšte nemam osećaj da je cela sezona, a ne mislim ni da je nešto puno ispričano u ovih 8 epizoda... Van toga nije loša
 
Odgledah upravo, i meni je bila solidna serija, tj prva sezona.
 
Krenula neka fan made Star Wars serija, prva epizoda danas bila, nije ni loše
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno