Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Fargo Season 4 - ocena 8.5/10

Tu je sve što očekuješ od Farga: gomila uvrnutih likova, nasilje, interesantna priča. Odlične role Chris Rock-a i Salvatore Esposito-a, mada i ostatak glumačke ekipe zaslužuje pohvale. Čekamo petu sezonu.
 
Ja odgledah u cugu prve dve sezone, odlične. Posle sam video komentare da sezona 3 nije na nivou prve dve i onda nisam dalje ni gledao.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Nemoj na osnovu komentara da sudiš o nekoj seriji ako ti se svidelo prve dv sezone[emoji6] meni je i treća sezona odlična au četrvrta nije loša

Sent from my CPH1907 using Tapatalk
 
Mene je u drugoj sezoni jako iznervirala scena u kojoj
indijanac posle nekoliko dana od nesreće nalazi staklo na putu, pa bez problema ubada servis u kojem je auto i poklapa pronađeno staklo sa farom automobila.
Nisam hteo da gledam posle tog s***a.
 
Ja Fargo prvenstveno doživljavam kao jednu veliku sprdnju tako da nemam problema šta je realno a šta ne.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Mene je u drugoj sezoni jako iznervirala scena u kojoj
indijanac posle nekoliko dana od nesreće nalazi staklo na putu, pa bez problema ubada servis u kojem je auto i poklapa pronađeno staklo sa farom automobila.
Nisam hteo da gledam posle tog s***a.
Nije Fargo "Homicide: Life on the street", pa mu na takvim stvarima ne treba zameriti... Mislim, ja sam inace alergican na takve stvari, ali se tu uopste ne secam da mi je smetalo... Opet, sa druge strane, ipak je on indijanac [emoji6]

Inace, apsolutno smatram da trecu sezonu ne treba preskociti, a cetvrta je dobra, ali meni ne kao Fargo...
 
Treća sezona meni makar ima prilično dosadnjikavu priču / radnju ali je vadi glumački performans tria: David Thewlis, Carrie Coon i Mary Elizabeth Winstead.

Četvrtu sezonu sam stao kod epizode 4 i mrzi me dalje da gledam jer je Jessie Buckley malo da izvadi stvar... i Chris Rock promašen kasting.
 
12 reči

Prva domaća serija posle Bese da mi se dopada. Malo spora ali za klasu iznad mesa, kostiju i klana. Pritom vrlo aktuelna, kao da se odvija u realnom vremenu ovom koje sada proživljavamo.
 
Vikings - 7/10
Po meni vrhunac serije je bila Pariz saga, nakon toga su kola krenula nizbrdo. Ragnar zavrsio kako zavrsio, serija je nakon toga dobila gomilu nekih nebitnih likova. Ivar je u pocetku bio neka svetla tacka, ali kako je serija odmicala maksimalno su ga upropastili. Ova zadnja sezona nije ni vredna pomena....

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
The Boys 10/10

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Drustvo dali neko mozda zna dali ima prevoda za Viking-e!Imam jos 4 ep do kraja,ali ne mogu da nadjem!:)
 
Drustvo dali neko mozda zna dali ima prevoda za Viking-e!Imam jos 4 ep do kraja,ali ne mogu da nadjem!:)
Ja gledam bez prevoda. Konverzacija je na nivou 6. razreda osnovne skole [emoji23]

Edit.

Imas titlova koliko hoces... Mene je mrzelo da skidam, ali znam da ih je bilo na Titlovima.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Trideset srebrnjaka na hbo serija, sinoc odgledao svih 6epizoda, jos dve ima, ono se meni se svidja uopste kako je uradjena, ko ima nameru da gleda nek preskoci.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Drustvo dali neko mozda zna dali ima prevoda za Viking-e!Imam jos 4 ep do kraja,ali ne mogu da nadjem!:)

Probaj da gledaš serije i filmove sa BS Playerom. On automatski traži prevode. Po podrazumevanim podešavanjima tražiće engleske prevode, a ja sam namestio sebi da mi traži engleski, srpski, hrvatski i bosanski, nalazi prevode bez problema. Otvori ti se prozorče sa listom dostupnih prevoda, i skineš šta želiš. Posle možeš i da gledaš i sa drugim plejerom, a titl si skinuo bez čeprkanja po netu. Još važnije, kad skidaš prevode sa neta, mislim da češće nalećeš na prevode koji ne odgovaraju baš snimku koji si ti skinuo, a ovako BS Player traži titlove koji bi pasovali baš tom snimku koji si skinuo. :)
 
Trideset srebrnjaka na hbo serija, sinoc odgledao svih 6epizoda, jos dve ima, ono se meni se svidja uopste kako je uradjena, ko ima nameru da gleda nek preskoci.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
Izbindžovao 6 epizoda za veče a preporuka da se preskoči!?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da, gledao sam sa drugarima posto se njima svidja, prve dve epizode i ajde, ali kako je vreme odmicalo ne drzi mi paznju i ne svidja mi se, kao da unapred znas sta ce biti.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Trideset srebrnjaka na hbo serija, sinoc odgledao svih 6epizoda, jos dve ima, ono se meni se svidja uopste kako je uradjena, ko ima nameru da gleda nek preskoci.

Bilo bi dobro, cak skoro pa obavezno, da uz "prevod" naziva nekog filma il' serije, navedes i onaj orginalni (ili sire poznat na engleskom) kako bi se moglo naci o kojem se to delu (u ovom slucaju "nedelu") radi...
"Trideset srebrnjaka" u pretrazi na imbd daje jedno veliko nista.
 
Moja greska.. 30 Coins se zove serija.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Nemojte komentarisati serije koje nisu završene ili ih niste odgledali do kraja.
 
Probaj da gledaš serije i filmove sa BS Playerom. On automatski traži prevode. Po podrazumevanim podešavanjima tražiće engleske prevode, a ja sam namestio sebi da mi traži engleski, srpski, hrvatski i bosanski, nalazi prevode bez problema. Otvori ti se prozorče sa listom dostupnih prevoda, i skineš šta želiš. Posle možeš i da gledaš i sa drugim plejerom, a titl si skinuo bez čeprkanja po netu. Još važnije, kad skidaš prevode sa neta, mislim da češće nalećeš na prevode koji ne odgovaraju baš snimku koji si ti skinuo, a ovako BS Player traži titlove koji bi pasovali baš tom snimku koji si skinuo. :)
BS player je najbolji subtitle downloader klijent koji sam ikad koristio [emoji4]
 
Коначно завршио Дарк. По мени добро уклопљена нарочито крај који има неки смисао за разлику од ГОТ и Изгубљених.

Сад прешао на Црно огледало, поприлично сам задовољан.

Mi 9T Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Volim skandinavsku kinematografiju. Ali, The Rain (danska serija) sta sam gledao? Iritantni glavni glumci, TWD je trebao da bude uzor seriji s tim sto ovde nema zombija. Odustao sam posle druge epizode druge sezone jer nisam mogao da gledam viise gluposti. Ajoj, uzeleo sam se posla, dosta je sa odmorom :)
 
Poslednja izmena:
@Gazu
Svasta mozes da saznas i naucis na ovom forumu!Hvala puno!
Na kraju odgledao ove poslednje epizode na Netflixu sa engleskim prevodom!Sta reci na kraju...zao mi je bas sto je serija gotova!Po mom misljenu postoji veliki pad u kvalitetu u ovoj poslednjoj sezoni!Za one koji nisu uopste gledali,mislim da nece izgubiti vreme sa ovom serijom!Neka konacna ocena bude 7.5/10!
 
Poslednja izmena:
Nedavno sam gledao seriju The IT Crowd. Britanski sitkom. Dvojica momaka i jedna devojka, koja se ništa skoro ne razume u kompjutere, su tehnička podrška (sve oko kompjutera) u jednoj firmi, pri čemu su ova dvojica geekovi. Fenomenalna serija, i meni mnogo bolja od The Big Bang Theory recimo.

Коначно завршио Дарк. По мени добро уклопљена нарочито крај који има неки смисао за разлику од ГОТ и Изгубљених.

Mi 9T Tapatalk
Viđao sam ovde, ako se ne varam dosta komentara da ljudi imaju suprotno mišljenje o tome kako su završili Dark, ali je moj utisak bio kao i kod tebe.

@bro82
Nema na čemu, drago mi je da sam pomogao nešto. [emoji846]

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Elite, za sada ODLICNO (S 02). Poblesavicu od onih španjolki, majke mi :)

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno