Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tačno se vidi ko nije gledao seriju (napominjem, prvo Meso pa Kosti) i u tom ritmu i raspoloženju i piše. Reklo bi se pokušava se da bude što duhovotiji...

Pogledajte remek delo pa da čujemo komentare. Ako vas mrzi tu je sf i 2077 godina, leteći tanjiri zmajevi i ostala čuda.
 
Meso je odlična serija. Koliko sam bio skeptičan toliko me je razuverila.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
Virgin river - kakva romantična drama!
Nešto najbolje iz netflix kuhinje što sam video. Podsetila me na Dowsons Creek. Naravno ko voli takav tip serija. Izbor glumca odličan, glavnu glumicu su uboli za medalju, slika, priroda, sve 10+
Dve sezone izbindzovao za 3-4 dana. Najavljena treća sezona. Bacam se na knjige, ne mogu da dočekam nastavak serije.
ST Discovery počeli da smaraju... Mando je zasluženo broj 1 u aktuelnim serijama trenutno.
Izgleda da je ipak ovaj Disney+ 50€ godišnje najbolje uloženi novac ikad.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
?yy yu yyyuy6yy6yyy

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 
Задња епизода Мандалоријана за 10. Свака част.
Сад треба сачекати трећу сезону [emoji853]

Послато са Nova 5T
 
Domace serije...beda, kvazi kriminal, propalice koje zivotare, primitivizam i humor za maloumne i tako 50 godina sve komplet isto. Ko da ne gleda zmajeve i beba jodu, ovo nabrojano gledam i sa prozora.
 
Niti likovima,niti radnjom..ali su obje nasa sumorna svakodnevnica..a ni glumci nisu isti..

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

E vidiš, zato sam bacio pogled na TV i prebacio kanal. Sumorna kamera, sumorne boje, sumorni likovi, sumorna radnja i događaji. Neka hvala, trudim se trenutnu srpsku realnost da ograničim u što većoj meri a ne još preko serija i filmova da se dopingujem mrakom. Kosti ko i većina onoga što je srpska kinematografija izbacila u posljednjih 30 godina, zarad mentalnog zdravlja za izbegavanje. Pritom takvi sadržaji služe da podrže takav način života a ne kao sredstvo borbe i promene. Serija je jednom rečju fuj, barem ono što sam uhvatio na tvu.
 
U prvoj recenici sebe demantujes,bacio pogled i sve si vidio...no, da ne sirimo pricu..A teacher nelosa

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Mandalorian pokid'o!

Favreu bi trebao da preuzme SW franšizu u potpunosti

Vi, koji ste gledali E8, priznajte u kojem momentu ste shvatili ko se pojavljuje na kraju? Znate na sta i koga mislim...

Odgovor u spoiler, obavezno!

Ja sam skontao tek kad sam video rukavicu na ruci, a onda sam se setio da sam mogao i da pretpostavim i po x wing-u, ali sam bio vrlo prijatno iznenadjen sto nismo dobili nekog trecerazrednog lika, vec Luka licno :D

Uf, ja sam bio u fazonu: nema šanse, nema šanse, nema šanse pogotovo kada sam viideo onaj
X Wing kako sleće na kruzer
i to sam ponavljao na glas dok sam gledao borbu sa dark trooperima.


I onda kada su otkrili ko je pao sam sa stolice
 
Poslednja izmena:
Mene samo zanima sta je bilo sa
malcem u celoj SW priči. Gledao sam sve filmove ali posle Yode nisam video ništa slično njemu.


Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
I zna li neko koji je uopšte naziv te Yoda rase?
 
Jok, nego odgledaj ako te zanima a ako ne širok je izbor. Ovako ispada da troluješ i to klinački nevešto.
ne ne uopste nike to namera, šaljive sam prirode pa eto tako ispade.. izvini ako te nekako uvredih

interrsovalo me stvarno da li imaju veze zbog keve ona gleda kosti

tematika me ne zanima a iskreno i serije generalno sve manje i manje, koliko god je film u klincu zadnjih deceniju ipo sa serijama imam osecaj da se vrtim u krug, stalno samo jos ovo da odgledam jos ovo...

mislim da se prebacujem na filmove koje sam propustio a vredni su gledanja

pozdrav
 
Mene samo zanima sta je bilo sa
malcem u celoj SW priči. Gledao sam sve filmove ali posle Yode nisam video ništa slično njemu.


Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka

Pa ako si gledao nove filmove (i ako ih se ne odreknu preko oglasa), onda znas sta je bilo... Izlogovao ga Ben Solo sa ostatkom ekipe... Brzom metodom "munem ti lightsaber medj rebra, tebra"...

Lightsaber pritom nije metafora za Ben Sola dzuniora...
Ili mozda jeste?! :S:
 
Poslednja izmena:
@Vader

Nema "zvaničnog" zapisa o rasi, po mnogim tekstovima se jednostavno zove Yoda rasa.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Pa ako si gledao nove filmove (i ako ih se ne odreknu preko oglasa), onda znas sta je bilo... Izlogovao ga Ben Solo sa ostatkom ekipe... Brzom metodom "munem ti lightsaber medj rebra, tebra"...

Lightsaber pritom nije metafora za Ben Sola dzuniora...
Ili mozda jeste?! :S:

Da, tako bi trebalo da bude ali izgleda da će možda odstupiti od toga

One fan said: “So either Kylo Ren murders Grogu or Grogu gets to be the only Jedi to survive the destruction of both orders. What a legend.”

https://www.express.co.uk/showbiz/t...u-Kylo-Ren-sequel-death-Disney-Plus-video-ont
 
Iskoristih trenutke izolacije da pogledam Fargo Season 1. Odlična.

Sent from my landline using Tapatalk
 
^meni to stoji na hardu since 19 10 2017 :) cuo sam da samo prva vredi mada nisam "predrasudas"
 
Sve vrede.
 
Fargo sve sezone odlične [emoji106][emoji106]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno