Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Raised by Wolfes, prve tri epizode, za sada baš zanimljiva priča!

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
И мени нешто танко изгледа дотична серија. Остављам јој шансу у још две епизоде.
Иста прича као са Лавкрафтовом Државом.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Niko ne komentariše "The Boys-e" drugu sezonu.....

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Cekamo da sve izadju pa ce mo da navalimo ... :D
 
Stukao I 6u sezonu Shielda za 2 dana, 7 početak prve dve epizode žešći pad...kao da zbrzavaju. Nadam se da je to samo početak sezone takav.
 
Odeljenje za ubistva
b7426e49664422269ccca5b7168a52ea.jpg
 
Nekako završnih Agente Shilda.
Ako ništa drugo bar nisu u**** kraj. Bila je lepa avantura pratiti ih ove godine a i završili su ih kako treba a ne otakzivanjem na pola priče...


Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
The Fall

Ne znam kako mi je do sad promakla serija.

Sabio sam dve sezone u dva dana.

Ostala mi još jedna sezona :d
Baš mi legla serija.
 
Odlicna je to serija. Skali i Dornan su razvalili sa ulogama.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Prve dve sezone su zaista vrhunske, treca je vec dosta slabija ali je dobra...

Ja gledam Broadchurch ponovo, vrhunska serija definitivino :)
 
Raised by Wolfes prve 3 odlicno, videcemo dalje, mozda matori Ridli nije totalno prolupao.
 
Raised by Wolfes prve 3 odlicno, videcemo dalje, mozda matori Ridli nije totalno prolupao.

Ridli je radio samo dve epizode. On je tu više zbog marketinga. A generalno je odavno prolupao.

Inače i ja sam pogledao 3 epizode. Drži pažnju. Možda nešto i bude od serije.
 
Fringe (2008-2013): sve u svemu, dobra serija sa sjajnom ekipom glumaca. prve dve sezone su najbolje, pri čemu 2. od svih ima najbolji izbor epizodnih glumaca dok 3. ima sjajnog sporednog glumca (taksista). 3. sezona se držala i, realno, sa njom je trebalo da se završi serija. 4. se nekako provukla a 5. se iz aviona vidi da je snimljeno na silu
cela 5. sezona je zasnovana na sporednoj epizodi 4. sezone
FBI: Most Wanted (2020): ima dosta patriotske patetike + karakteri su u globalu slabo razrađeni. može opušteno da se propusti. nažalost, biće još barem 1 sezona

The Enemy Within (2019): prekinuto nakon 1. sezone. dobar izbor glumaca, pogotovo glavne glumice. mada, samu priču su upropastili uveliko već tokom sredine sezone
 
Poslednja izmena:
^ Walter Bishop je legenda :)

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Лавкрафтова земља
Кренула радња у четвртој епизоди [emoji16]

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Lovecraft Country prati radnju iz knjiga, tipa dvije epizode zaokružena priča pa ide dalje.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Prve dve sezone su zaista vrhunske, treca je vec dosta slabija ali je dobra...

Ja gledam Broadchurch ponovo, vrhunska serija definitivino :)

Da potvrdim. Do pred kraj druge sezone sam trenutno... Vrhunski izneti likovi, ima nekih sitnih mana, ali koja serija ih nema... Nadam se da će i treća biti u rangu prve dve sezone.
 
Potvrdjen kraj TWD zakljucno sa 11 sezonom i 24 epizode. Nako toga krece spin off sa Derilom i Kerol.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Biohackers.....6.5/10
Kratka nemacka serija (tehno-triler), sa zapletom u vezi ilegalnog genetskog izenjeringa na ljudima, cuvanja i biohakovanja genoma.
Interesantna, nije razvucena, zabavna za gledanje. Najavljena i druga sezona.
 
The Missing je dobar, ali mi druga sezona slabija od prve, prva mi je bila bas posebna... Ne vidim smisao druge sezone Tabule Rase kako se zavrsila i gledajuci vremenski period kada je snimljena prva sezona. Obavezno overi i americki The Killing za jedno godinu, dve dana :)
Ja imam suptotno misljenje, nekako mi je dosta dinamicnija druga sezona, ali se slazem da su mogli kraj malo drugacije da odrade, zavrsetak serije The Mising je mogao da bude bolji po meni, od mene jaka preporuka za ovu seriju.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jeste dinamičnija, slažem se, ali ekipa glumaca iz prve sezone je neprevaziđena :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno