Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Немањићи:

"Причврљи нешто, ..." :d

Tuga, ili kad kad u jednoj recenici tri puta mu kaze razumes...gledacu samo zato sto volim istoriju, ali stvarno mi nije jasno zasto ovako losa gluma, scena kako su princevi u "izlasku", pa se prebace na bitku, ne zna se ni sta osvajaju, koga, covece meni scene iz boja na Kosovu izgledaju zanimljivije, ne znam...
 
Zavrsih Leftovers bas bas mi je dobra serija.

Sad na Sagu Noren da se bacim taman cu imati sve epizode da pogledam.
 
Saga je razbila i poslednju epizodu, stvarno steta sto je kraj serije i sto nema jos ovako dobrih.
 
Završio Happy!
Odlična, biser koji ne bi našao bez preporuka sa foruma. Hvala.
 
Brutalna treća epizoda Vikinga.
Onaj Bishop opasno zeznut lik
Mada ni iVar ne zaostaje :d
 
Dobar je Bishop.

bio bi pravi Paladin da nije imao onih par ‘izleta’ [emoji41]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Happy! - sjajan kao ideja. Glavni i imaginarni lik jako dobri, međutim ostali likovi a i sama radnja mi se nisu dopali. Postalo je dosadno već na pola što je još gore imajući u vidu mali broj epizoda. 6/10
Altered Carbon - odličan. Glavni glumac na momente mi se nije uklapao ali nikako ne kvari utisak. 8.5/10
Future Man - krenuo sam tek, par epizoda. Za sada jako smešno.
 
Kraj serije Broen/Bron. Već rekoh da je ova četvrta sezona jedna od najboljih do sad. Šteta je samo što se završila sa osam umesto sa deset epizoda kao do sad. Ali valjda je i to bolje nego da je bespotrebno razvlače.
Sad nam ostaje da čekamo da Nordijci izbace još neki sličan dragulj.

Sent from mTalk
 
Teško da će nešto da nadmaši Broen.
Zadnja epizoda bez greške.
Sofia briljirala.
Bila je u pravu u vezi njene majke, oslobodila se tereta, bacila značku i javila se na telefon samo sa imenom.Okrenula drugi list.Pravi kraj. Šteta što se Martin nije pojavio bar na trenutak.
Žao mi je što se završila serija a ujedno i drago sto nisu zabrljali i završili su je kako i dolikuje.
Prva i zadnja sezona udarile pečat na serijal.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Teško da će nešto da nadmaši Broen.
Zadnja epizoda bez greške.
Sofia briljirala.
Bila je u pravu u vezi njene majke, oslobodila se tereta, bacila značku i javila se na telefon samo sa imenom.Okrenula drugi list.Pravi kraj. Šteta što se Martin nije pojavio bar na trenutak.
Žao mi je što se završila serija a ujedno i drago sto nisu zabrljali i završili su je kako i dolikuje.
Prva i zadnja sezona udarile pečat na serijal.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Odgledaj islandski Trapped ako već nisi, uopšte nije loš. Sledeću sezonu treba da puste na zimu 2018/2019.
To je i na mene ostvarilo utisak. Tako se zaokružuje lik. Btw kad je tamo negde sredinom Sejga otišla u zatvor prošlo mi kroz glavu da će ići da vidi Martina. Međutim, već je bilo opšte poznato da Martina videti nećemo jer se glumcu Kimu Bodniji nije svidelo šta su radili sa njegovim likom, pa je digo ruke od svega.

Ti si beše na severu, javljaj kad ispadne nešto dobro! ;)

Sent from mTalk
 
Gde gledate Broen, moze li preko nekog sajta na iphone/ipad? Na safariju nece da pusti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bolja je ona "Ko jednom oseti miris, zenskih nogu" :d

:d

Ma nije ni smesno, ovo je jadno, bedno. Gluma pretezno uzasna, scenario u rangu raspale v.akadamije i radasinovog otpada u predgradju velegrada :d
Ova mladja generacija glumaca je uglavnom dno dna, klasicni instagram/fb pozeri bez trunke talenta, harizme..
 
Gde gledate Broen, moze li preko nekog sajta na iphone/ipad? Na safariju nece da pusti.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ako hoces da skidas posalji mi DM.
Meni licno je nezamislivo gledanje serija na telefonu ili tabletu.

Sent from mTalk
 
Gde gledate Broen, moze li preko nekog sajta na iphone/ipad? Na safariju nece da pusti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Preko app na tv, SVT Play ali bez prevoda. ( ima je i na gplay )

Preporuke za tu jedinu sezonu Trapped dobio sam iz više izvora,moram da je odgledam.

Martin je rekao u nekom intervjuu da bi voleo da učestvuje u zadnjoj sezoni bar na 5 minuta ali da to ne zavisi od njega. Odatle i očekivanje za neki cameo ali na žalost...
Posle prve sezone sam bio razočaran sto su ga udaljili jer je njegov spoj sa Sagom bio neverovatan. Uspeli su da povrate kvalitet sa zadnjom sezonom i bez Martina što me je prijatno iznenadilo.

Kako je prva epizoda prve sezone počela na mostu sa prvim ubistvom, tako se i finalna epizoda završila na mostu, samo je naravno falio Martin ( ne mogu da im oprostim što su ga isekli iz priče ) samo zbog toga 9/10


Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jedna od najboljih serija ikad. Dosla do kraja, steta mogli su jos koju sezonu ;(
 
Altered Carbon sasvim solidno. Setting vrh. Vidim da nekima ne lezi glavni glumac, dok je meni bas fino izgurao ulogu.
Prica mi je sasvim zadovoljavajuca, mada je bilo nekih stvari koje mi nisu legle, kao npr.
cela ona prica sa ultra mega giga opsesivnom sestrom koja mi je cist *****izam.
 
I ja sam pogledao prvu epizodu Altered Carbon, ono sto mi se dopada je taj svet cyber buducnosti koji je po meni bas dobro prikazan. Prica sama po sebi nista spec, ali opet sam samo 1 epizodu pogledao pa da ne zurim.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam mislio da je Broen i The River ista serija ali sad vidim da nije, šta da gledam? :)
 
Broen definitivno...
Demonoid i SimplyTB je tvoj dobar drugar :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Američka verzija Broen je The Bridge.

Sent from mTalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno