Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gleda li neko ovu seriju? Of Kings and Prophets Čini mi se da je niskobudžetna?
Pogledao dve epizode. Nije lose a s obzirom ko radi seriju ne moze da bude niskobudzetno sasvim su ok efekti i scenografija sto je bitno za ovakvu seriju
 
no life weekend uz Daredevil
 
Izasla je cela sezona na Netfixu, gledam drugu epizodu, za sada odlicno:)
 
Preporuka za seriju.

Cetvrta i peta sezona kidaju.
Ja sam pri kraju druge sezone i Shameless je jedino sto gledam, sve ostalo sam zabatalio.

Znaci kojim se sve tematikama bavi serija sa toliko dobrom glumom dijalozima humorom. Mogao bih da aplaudiram do penzije...

Kad Lip skonta da klinac nije njegov na kraju 2 sezone. Kako covek da se oseca dok trza kasetu sa videsnimkom posle saznanja da dete nije njegovo, a koju je snimio za sina kojeg nikada nece podizati. Ko god je ovo smislio je kvalitetno u felshu. :)
 
Poslednja izmena:
Suzdržite se od spoilera za Daredevil jedno deset dana :D
 
11.22.63 zanimljiva tema,inace sam fan 60tih.Aliiii brate onaj James Franco je daleko najpromasenija uloga koju sam video u nekoj seriji u životu. Toliko štrči iz cele priče da iako mi se jako svidja serija predomisljam se da prekinem.Inace serija za sada pun pogodak, jaka 8ica od mene.
btw nova sezona DD izuva ☺
 
Ja odgledao pola DD sezone danas i za medalju, do sada bolje od prve sezone za nijansu.
 
11.22.63 zanimljiva tema,inace sam fan 60tih.Aliiii brate onaj James Franco je daleko najpromasenija uloga koju sam video u nekoj seriji u životu. Toliko štrči iz cele priče da iako mi se jako svidja serija predomisljam se da prekinem.Inace serija za sada pun pogodak, jaka 8ica od mene.
btw nova sezona DD izuva ☺

Uopste nije toliko loš koliko su ga svi dočekali na noz.Sta ti konkretno u seriji smeta kod Franka?

Krenuo da gledam American Crime Story, odlicne prve 3 epizode. Smorio sam se sto nema vise prevoda....
 
Poslednja izmena:
Трећа епизода Daredevil-a. Она туча је епска, како је то снимљено, један кадар 10 мин туче и то какве.. Значи оно је нешто што ја никад нисам видео у филмској индустрији.. Тако је добро сниљена серије, сценарио, глумци.. Мсм ја сам импресиониран.. Можда има тога што још од стрипова обожавам dd-a и као што се да видети из nick-a(од када имам нет нисам имао други nick) Punisher-a, па то има утисак на целу причу.
 
Uopste nije toliko loš koliko su ga svi dočekali na noz.Sta ti konkretno u seriji smeta kod Franka?

Krenuo da gledam American Crime Story, odlicne prve 3 epizode. Smorio sam se sto nema vise prevoda....
One njegove umobolne grimase kao da se sprda u skoro svakom kadru i kao da je na nekim drogama ( konstantno vodnjikave oci ) ne mogu da provalim da li se sprda ili je ozbiljan a o romanticnim scenama necu ni da pricam... njemu samo parodije leže za uloge, ali ozbiljno ☺
 
Počeo da gledam Black Sails 3 sezonu i......zaspao :wall:

Izgleda ću ja batalim sve ove nove serije i vratim se da gledam opet Lost,Prison Break i sl
 
Uopste nije toliko loš koliko su ga svi dočekali na noz.Sta ti konkretno u seriji smeta kod Franka?

Krenuo da gledam American Crime Story, odlicne prve 3 epizode. Smorio sam se sto nema vise prevoda....
Мени је Франко овде сасвим ок али она снајка, поготово она сцена са клавиром, просто сам му позавидео у том тренутку.


(А 60их код нас, већина није ни чула за телевизор и веш машину...
Сећам се, мајка ми причала кад је купила машину па на одмору прича баби о томе док откувава веш на смедеревцу. Ова је пита, чекај, она пере а ти је гледаш!? [emoji38] )
 
Pogledah i ja DD prve tri epizode, treca za sad najbolja.

Sto se tice tuce, ne verujem da je snimljena iz jednog kadra. Pre svega mislim da je dobro montirana i da se zbog toga ne primecuju rezovi.
 
Poslednja izmena:
Има пар места где се сече.. Али оно.. Свеједно је баш врхунска.. Ја гледам серије увече, овако леп викенд је штета не искористити..
http://www.hypable.com/daredevil-season-2-fight-scene-breakdown/
Још је импресивније што има ланац на једног, празан пиштољ у другој руци...
 
Poslednja izmena:
Nije los toliko ovaj Childhood's End...ima klisea ali solidno je odradjen, nema mnogo price i filozofije cak ni akcije nema mnogo ali lepo i fino tece radnja i gradi se tenzija pred veliko finale...
 
Jel gleda neko Bosch 2 sezonu, kakvi su vam utisci? Meni se cini da dosta razvlace sve ovo, mada mi se preokreti svidjaju..
 
nisam znao da ima,prva je bila kul,bacam se na gledanje.
 
Binge daredevil :D
Gotova sezona. Kraj nije nista posebno. Malo ocekivano, malo razvodnjeno, ali nije razocarao.
Ne svidja mi se sto nismo videli punishera u punom sjaju u preteranim scenama. Osim tuce u zatvoru, prilicno je ljudski lik. U 2/3 sezone vise drami nego sto je akcioni "heroj".
Sam dd je oslabio u odnosu na prvu sezonu. Znam da ne moze da bude OP u odnosu na protivnike, ali bas da ne moze nista protiv onih ninji... Kao da njihova odeca ne pravi nikakav zvuk. Moze da cuje obican otkucaj srca, a rastezanje odece ne. Ili tek da ne moze da namirise gde su. Nekoliko scena kasnije, lik vidi ogrebotinu na zidu. KAKO BRE?
 
Završih Fargo. Baš mi je legao. Krimi, mala sredina, solidan humor... sve što mi treba :).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno