Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odgledao The Man in High Castle, 10/10. Bacam se na knjigu uskoro, ali mi nije jasno:

Kako su filmovi iz jednog zavrsili u drugi, alternativni univerzum gde je Hitler pobednik?
 
Odgledao The Man in High Castle, 10/10. Bacam se na knjigu uskoro, ali mi nije jasno:

Kako su filmovi iz jednog zavrsili u drugi, alternativni univerzum gde je Hitler pobednik?

Kako na kraju sezone Tagomi otvara oci u 'nasoj' realnosti - saveznici su pobedili u WWII - postoji mogucnost da ljudi i predmeti (knjige) prelaze iz jedne u drugu realnost. (moje misljenje)

BTW. Slazem se, odlicna je serija. Krajem godine treba da krene season2.
250px_The_Man_in_the_High_Castle_TV_title.png
 
Poslednja izmena:
Razmisljam se da batalim ovaj The 100....

Igraju se mnogo GoT-a ali na polu*****an nacin i iz epizode u epizodu se isto ponavlja
 
Ove zadnje dve, 7 i 8, su mrvicu bolje od ostalih. Ali daleko je to od one odlične druge sezone.
 
Baš je smorio the 100. Od ovih novih serija najbolji utisak je ostavila 11.22.63. ima neki šmek. Nije je Jar Jar Abrams još uvek upropastio. :-D
 
Poceo sam rewatch Igre prestola od druge sezone.Ipak se moram podsetiti dogadjaja pre pocetka seste sezone.[emoji2]
 
Svidela mi se S1, ispratio S2, odustao na pocetku S3... cisto da znas - serija je otkazana posle trece sezone, ne znam da li ima kraj uopste :trust:

Ima serija kraj, mada ni ja nisam zadovoljan trecom sezonom.
 
Jel citao neko knjige The 100? Jel i u knjigama smaraju ili je generalno serija pravljena za neki teen i/ili madji adolescentiji uzrast posto ovako nesto je meni bilo zanimljivo kada sam bio u pubertetu....
 
Pa prva epizoda je vec objasnila ko je glavna publika.
 
UtD je trebala da se završi još posle prve sezone a za mene je prava enigma kako je uopšte i došlo do treće sezone...
 
Znaci odgledas sve sto je snimljeno i nema nista nedoreceno ?

Ako se lepo secam da. Siguran sam da oko kupole bude sve razjasnjeno a cini mi se da i nista drugo nije ostalo nedoreceno. E sad sto je treca sezona meni losa to je druga stvar.
 
TWD
Opet đubre od epizode sem zadnjih 10 min. Ladno je na kratko bila ona pesma iz filma Sicario The beast
 
Gotham sve bolji,Bruce-ov karakter je poceo polako da se oblikuje.
 
TWD i baba što kašlje... :trust: Za trenutak pomislih da gledam "mog rođaka sa sela". Na stranu što bakut deluje da ne bi preživela zombi apokalipsu ni dva popodneva. Još tri epizode do kraja agonije.
 
Baš je smorio the 100. Od ovih novih serija najbolji utisak je ostavila 11.22.63. ima neki šmek. Nije je Jar Jar Abrams još uvek upropastio. :-D

Ja ne znam šta je ovo ali kako koju seriju počnem da gledam posle 2 ili 3ep počne da me smara. Tako je bilo sa serijom The 100,Black Sails,Gotham,Under the dome,True detective S02.Ne zna čovek više ni šta da gleda.Better Call Saula gledam samo zbog Majka inače bez njega serija bi bila teški smor.Razmišljam da posle god i po dana prekida nastavim sa Arrow,čak mi se čini da je ona i kvalitetnija od ovih ovde nabrojanih.
 
Poslednja izmena:

Mene je Black Sails ubio u pojam sa drugom sezonom...kao sto vec napisah isti Walking Dead...prve dve i poslednje dve epizode u sezoni vrhunske a sve ono izmedju toliko dosadno da ja nemam reci.

Meni za sada jedino sto je zanimljivo od svega sto pratim je Supernatural mada sam to tek sada poceo...
 
Pri kraju sam gledanja četvrte sezone HoC i jako je retko u današnje vreme odrzati kvalitet iz sezone u sezonu a ova serija sve bolja i bolja. Čista 10tka bez greške.
 
Mene ovaj Making a murderer podseti na onu Clash-ovu pesmu I fought the law and the law won.....
 
FTWD je po meni mnogo bolji

Bio je TWD fenomenalan u prvoj sezoni, puno bolja sezona od FTWD. A onda je sve krenulo nizbrdo. Ako bude visokih rejtinga, mozes i od FTWD da ocekujes istu stvar sto gledas u TWD.
 
Blindspot zadnja epizoda pokidala... Gledam i Second Chance pored ostalih serija, šteta koliko sam video biće samo jedna sezona,ali mi se priča i serija svidja.
 
Najvise me nervira kad ovako razvlace neke epizode,evo na primer u ovu je moglo da stane sadrzaja iz 2 epizode.

Brate ne mogu vise da slusam ovakve gluposti, kako su to razvukli, savrsen razlog ima zasto je 'razvuceno', mnogo ste bre ljudi postali gladni neke instant zabave, eksplozija, vatre, tornado, pada kip slobode, cunami poplavio LA.. Gledate bre Arrow a imate obraza da nesto kazete za seriju gde zapravo i dobro glume, dijalozi ne vredjaju, ne verujem.. ista ona ekipa koja premotava i BB do 'zanimljivih' scena.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno