Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rekli su ovi sto se loze na Flesa i Strelu :-D
Pa pazi, ako bih poredio sa mojom ložanom kad sam imao 12 godina, Smallville-om, ovo je totalno nezanimljivo čak i za taj uzrast. A gluma, CGI i ostale kerefeke - mislim da je prastari Stargate SG1 izmislio sve to za ove nove serije.
 
Novi "Sherlock" sutra. Najbolji novogodišnji poklon koji može da se dobije od TV-a.
 
Nezahvalno je stavljati SG1 u istu recenicu sa doticnim serijama... :)
 
Neko rekao ovde u temi da se ovi Agenti Š(t)ita popravljaju kasnije, pa uzeo malo da gledam u nedostatku bilo čega drugog. Koji raspad od serije ... Ne da se nije popravila nego je još detinjastija, kao da su se unazadili s vremenom, što sam mislio da je nemoguće pošto su užasno počeli. Ali kontam da je to onaj tip serije na koju se ložiš sa 11-12 godina, taman je za taj uzrast. Btw. slično mislim i o Avengers filmovima (plus oni phase 1 i 2 filmovi), svaki mi je sve bezvezniji, jedino se Cap drži iznad površine.
Ne mogu ni sve serije da se međusobno tako uporedjuju, zna se šta je šta, tipa ozbiljna serija sa odredjenim temama i neka akciona limunada tipa Arrow i Flash... Npr Arrow i Flash, ako ih gledamo u njihovom namenskom segmentu, vrlo dobro rade svoj posao i imaju veliku gledanost, sto ne znaci da ce svakom da se svide...Zato mislim da ih je nezahvalno uporedjivati sa serijama druge tematike i izvedbe jer babe i žabe ne idu zajedno...
 
Ne ako pitas Vuka Draskovica...

Nego jel gledao neko Billions pojavio se pilot, deluje zanimljivo.
 
Neko u iščekivanju Šerloka večeras?

Neki način da se BBC One gleda uživo?
 
Ceka se Serlok, vece rezervisano za to :)

Mozes da gledas preko bbc iPlayera samo sto moras preko vpn-a jer je ogranicen na VB... ima i HD... a verovatno ima i milion streamova samo sto je ovo najlakse resenje i garantovano najbolja slika...
 
Uuuuuu Black Mirror odličan....pogledah epizodu sa svinjom i odmah posle onu sa "Ja imam talenat" :d
Definitivno vredno gledanja....
 
Sta se desava sa x files ? Vidim neke najave na foxu ,uskoro ,ludilo.. Kada stvarno krece tih novih par epizoda ?
 
Poslednja izmena:
Jel gleda neko The Bastard Executioner? Odgledao sam pilot, ono kao da je Uwe Boll režirao. Postane li bolje kasnije?
 
Jel moze neko objasnjenje kako da gledam Serloka veceras, ili strim koji bi trebalo da radi posto ne uspevam da nadjem? Procitao sam to na prethodnoj stranici ali ne razumem/ne znam.
 
Jel gleda neko The Bastard Executioner? Odgledao sam pilot, ono kao da je Uwe Boll režirao. Postane li bolje kasnije?

Ne...postaje još gore...zato su je i axeovali...
Sutterov najveći promašaj do sada u karijeri...

Nadam se da neće ukakiti spin-off Sons Of Anarchy...
 
Definitivno odustajem od Dzelata. Loša priča i još gora gluma. Naterao sam se da pogledam i drugu epizodu, ali dalje nema smisla. Preterali su sa brutalnoscu.
 
Koliko je ovaj Justified dobra serija....bruka...
Steta sto se jos ne snima...na 5 sezoni sam trenutno i cini mi se da je ta sezona i najbolja do sada
 
Serlok izdominirao, a cak se spominju i Srbi (mada u meni potpuno nejasnom kontekstu:)).
 
Hvala svima na savetu za "The Expanse"

Odlicna serija, pravo osvezenje posle killjoys, dark matter i slicnih sifi projekata loseg kvaliteta.
 
Nikako 5. epizoda da stigne...
 
Sad sam završio prvu sezonu Fear The Walking Dead, prve dvije epizode nisu loše, pa onda 2-3 lošije i onda kraj sasvim dobar. Sad čekam Vajkingse i Robota da se olešim.
 
Probaj i Black Sails, meni mozda i bolja od Vikings. Taman za 20 dana krece nova sezona.
 
Black Sails i meni bolja od Vikinga koji su toliko veštački izvikani i nahvaljeni da je to strašno...
Čak znam par likova koji su se toliko primili na seriju da su promenili frizuru i počeli da nose bradu :D
Pa organizuju skupljanja istomišljenika - totalno čudno po meni jer ne vidim kako je kod nas ta serija toliko zaživela?

Serija je po meni ok - ništa specijalno...

Nego debeli zeza narod :)

There'll Be No Winds Of Winter Before Game Of Thrones Season 6
http://grrm.livejournal.com/465247.html
 
Poslednja izmena:
Ja odgledao Broadchurch S01.
Mnogo sam vise ocekivao. Prica nekako povrsna, reciklirana i predvidljiva. Vrlo se lako provali ko nije ubica. Drzi paznju, ali ipak nije to to. Videcemo kakva je S02.
Ocena F/Q.
Salim se 6/10. :)
 
Definitivno odustajem od Dzelata. Loša priča i još gora gluma. Naterao sam se da pogledam i drugu epizodu, ali dalje nema smisla. Preterali su sa brutalnoscu.

Meni The Bastard Executioner baš dobar, priča mi je zanimljiva, a scene su namerno takve. Poenta i jeste da se prikaže srednji vek koji se s razlogom naziva mračnim dobom.

S druge strane, The Expanse me i nije baš oduševio, vizelno mi se sviđa, ali je tempo i priča uopšte previše spora. 4 epizode, a još nemaš pravu naznaku o čemu se u stvari radi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno