Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Arrow ok dobra je epizoda ALI
Kako to Tia zna sifru od celije gde drze cerku od onog assasina i ovi ostali... Felisiti na kraju ispasce samo jos sa Diglom nije u semi bila :D

mozda je sifra "password" :D vidis da je covek poleteo cim je omrsio brke :D
Arrow WTF [emoji33]



Cela priča iz ove sezone Arrow sa Ras al Gaul je prenesena iz stripa prva priča o susretu Batman i Ras al Gaul.

Videćemo šta će se dešavati,ali ova epizoda mi se baš svidela,nastavak je za dve nedelje,jedva čekam!!!!

Pola epizode je smor
Tea sesnaest puta priznaje da je ubila Saru, bolje da ih je okupila sve na jedno mesto i cao :) Lauer definitivno ne mogu da svarim, nadam se da ce je utrenirati malo pa da ne izgleda lame dok se bori

Drugo pola je ok

Zanima me nastavak price iz flashback-a, mada je verovatno Maseov mali ubijen cim ga nigde nema u sadasnjosti, zena mu zivi na brdu a on u Ligi, + da li ce se izvuci iz kandzi Lige, videcemo...
 
Poslednja izmena:
@Devix89 ako budu pratili stripove

Mali umire sigurno,a i Maseo.Tatsu tada treba da postane Katana.Član Justice league,imala je par dobrih avantura sa Green Arrow,čak ga je i spasla u jednoj slično kao u 10epizodi 3serijala
 
Nisam toliki fan stripova, ali moram da priznam da mi se svidja kako DC pristupa ka razvoju likova - ipak su serije mnogo duze i bolje se razradjuju likovi kroz njih nego kroz filmove. Bice interesantno ako uspeju posle sve ove likove nekako da spoje u Justice League filmovima.
 
Kad pre stize do zadnje epizode :whip:

Znas kako posto odlicno razumem engleski a serija je sablonska (steta sto se ne bave glavnom pricom vise jer bi serija bila 2x bolja) samo je stavim na drugi ekran dok radim nesto i pici kao na traci dok pazljivo pratim kad je glavna prica u pitanju.
 
I jos jedan guest star u "New girl", Stephen Amell :) pojavio se covek na kratko i pokidao :D :p
 
Skinuh sa neta firefly, snimana mislim 2003 godine... Serija je odlična, šteta što ima svega 14 epizoda. Kako sam uspeo da vidim po raznim forumima, Fox je u velikoj meri kumovao njenom ukidanju. Ne bi bilo prvi put da dobre serije sa potencijalom bivaju rano ukinute, dok recimo neke koje ne zavređuju da odu dalje od pilot epizode cede nemilosrdno po nekoliko sezona.
 
Poslednja izmena:
Arrow ok dobra je epizoda ALI
Kako to Tia zna sifru od celije gde drze cerku od onog assasina i ovi ostali... Felisiti na kraju ispasce samo jos sa Diglom nije u semi bila :D
Grimm
Dzulijet drzi sezonu posto je postala uber heksen i nadam se da je nece izleciti jer su one 2 njene borbe zabavnije od svih u celoj sezoni
Sa kime je jos Felisiti bila? Ja se ne secam to sto se poljubila sa Berijem? :D
Nije mi jasno sad su ubili gomilu strazara iz lige a inace je izrazito protiv ubijanja?
To sam i ja pomislio otkud Tia zna password?!
Zar nije pauza do 19 marta?
 
Poslednja izmena:
Skinuh sa neta firefly, snimana mislim 2003 godine... Serija je odlična, šteta što ima svega 14 epizoda. Kako sam uspeo da vidim po raznim forumima, Fox je u velikoj meri kumovao njenom ukidanju. Ne bi bilo prvi put da dobre serije sa potencijalom bivaju rano ukinute, dok recimo neke koje ne zavređuju da odu dalje od pilot epizode cede nemilosrdno po nekoliko sezona.
Koliko se sećam imali su neki ******ski termin (poklapali se sa serijama a drugim mrežama) i prosto nije bilo gledano. Ipak pričamo o vremenu pre Netflixa i on demand gledanja.

Tek naknadno kad su ljudi odgledali ceo serijal dobio je ogromnu bazu fanova.

btw, ima fora u TBBT kada Šeldon počinje da gleda Firefly i predviđa mu mnogo sezona.

a93391fa1c87b0828488ec1d48812665.jpg
 
Daj mu sansu a tih 8 epizoda mozes da pogledas za cas.
Sto se tice kraja kad pogledas javi se da malo prodiskutujemo :)

Što se mene tiče kraj su mogli da ostave ovakav, da ostaju zarobljeni svako sa svojim strahovima i duhovima. Ali kao serija u celini, pogotovo ako se gleda kao pričao duhovima, po meni je morala biti jezivija, napetija, sa mnogo više natprirodnog, neživog i onostranog, pa makar se samo radilo o halucinacijama i strahovima...
Ovako mi je prva polovina više ličila na Sabirni centar:-D. Druga polovina je na momente bila malo teža priča o duhovima, ali opet nedovoljno 'zla' i sa slabo izraženim strahom i patnjom kao sastavnim delom smrti.
 
Aaaaaa posle Root i Shaw sam doziveo da vidim Lexu i Clark :DDD hvala cw-u :D
 
Poslednja izmena:
ne dirajte mi sabirni centar,u top 3 nasa filma i ukupno eks ju kinematografije.
 
Legendarni Sabirni centar i citati :)
 
Zavrsio Parks&Rec.. Blago finale serije. Mada su zaokruzili sve na brzinu ali totalno nepotrebna sezona.
 
ne dirajte mi sabirni centar,u top 3 nasa filma i ukupno eks ju kinematografije.

Ma poredio sam sa Sabirnim centrom jer ni tamo 'duhovi' nisu bili jezivi i strašni... mada se Bata Stojković dobro isprepadao :D. Taj film je crna komedija i neki teži horor mu ne bi ni pasovao, ali ovde bi po meni baš dobro leg'o.

Sad gledam da je serija snimljena po filmu The Returned (2004) ... moraću da pogledam.
 
Volim da odmorim mozak uz Arrow, ali ga bas uprskase sa zadnjom scenom.
Hahahha jos uvek ne mogu da prezalim onaj pad od preko 30 metara nakon probodenog plucnog krila ffs XD
 
Ima na jednom mestu S03 E1, 2 i 3 ali samo SD.
EDIT: ipak je 1080p, ali od 400-500MB, tako da ...
 
Poslednja izmena:
Peaky Blinders: dobra serija.

gluma na vrlo visokom nivou,gde britanci da omanu. prica kao prica mi i nije nesto,i neke vazne scene su bile predvidljive.
ocena 8.8 na imdb po mom misljenju previsoka.

7.25/10 od mene,ali u svakom slucaju preporuka.
 
Rekao bih da zasluzuje i preko 9 na imdbu.
 
8,5 realno - samo zbog slabije price.

Ali neka, presudice Madjionicar kad-tad. :d
 
Poceo da gledam House of cards ovu novu sezonu i serija je odrzala kvalitet kao sto je i ocekivano.
 
e blajdersi su vam cist dokaz sta kvalitetan scenario znaci za seriju,izvukli su 300 posto iz price end den sam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno