Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Arrow - previse patetike su krenuli da implementiraju, obice im se o glavu.
Hvala bogu prosla epizoda bez najiritantnije glumice u svetu serija.

The 100 odlican, sve je bolji i bolji, 2 sezona bolja 3 puta od prve sto se i vidi po ocenama. Vrvtn najbolji sci fi trenutno.
Flash mora da ima iritantnu glumicu(iris) da bi parirao arrowu(laurel), uzas.
 
Poslednja izmena:
Počeo da pratim BANSHEE. Sasvim pristojno ubijanje vremena u ove tmurne dane
 
God's Gift- 14 days, odgledao sve.
Ocena 5/10 gde zapravo koncept, fotografija i donekle muzika vade stvar, ostalo je kriminalno lose.
U zivotu ne videh vecu nebuloznost sto se tice scenarija, gde se bukvalno skace sa jedne ideje na drugu, i gde mislim da su scenaristi smisljali scenarijo
posle svake epizode.
Da ne spominjem da je kraj sve samo ne jasan.
Gluma je uglavnom losa (mada ja ne znam kako korejanci reaguju i njihov mentalitet tako da ovo primite sa rezervom), scene tuca su ocajne.
Da se ovoga dohvati HBO ili Netflix morali bi onim velikim valjkom da peglaju scenarijo ne bi li licio na nesto, jer rupa i izbocina ima bas previse.
Ali eto da kazem i da ne mislim da sam protracio vreme gledajuci ovu seriju, i ako se spremate da je gledate iskljucite mozak iz pogona i posaljite ga negde na pasu
jer samo ima da smeta... :d
 
Poslednja izmena:
Gledam po pola sezone Shameless dnevno i dugo nisam gledao bolju seriju, a da se o njoj manje priča.
 
Pricalo se, ali evo jos mesec i po-dva do pocetka pete sezone pa ce opet da bude aktuelna
 
Peaky Blinders,bog srecu da da onom ko je preporučio ovu seriju.Odgledao obe sezone sa velikim uzivanjem.Onakvo sirovo iskustvo,duplo jace nego u Boardwalk E.
Ako ima jos takvih serija u tom fazonu molio bih za preporuku jer mi je ova pala kao budali samar :)
 
Pogledao The Wire. Sto sam vise odmicao kroz sezone, vise sam imao zelju i potrebu da pogledam ponovo 1. sezonu, jer je onda mnogo "pitkija", kada znas sve likove. Iz razloga sto su je malo iskomplikovali sa mnogo likova i radnjom koja nam nije svima bliska, ali upravo ti detalji je i svrstavaju u sam vrh serija. Od mene preko 9/10 i zvanicno druga serija posle The Sopranos.
Ostaje mi da pogledam Breaking Bad da vidim kako ce mi ona leci, ali za sada imam jako veliku zelju da ponovo pogledam prvu sezonu The Wire, jer mi se cela ta prica sa Barksdale i njihovim (policija) upoznavanjem / zblizavanjem cini kao najbolji deo serije.
Mozda nije masterpiece, ali nije ni daleko...

Sezone bih rangirao ovako:
1.) 3. sezona
2.) 4. sezona
3.) 1. sezona
4.) 2. sezona
5.) 5. sezona
 
Poslednja izmena:
Gledam ovu nasu seriju Ravna Gora (nisam je gledao kada se prvi put emitovala), i sta znam, nije mi nesto serija, 80% glumaca kao da je samo prebaceno iz "Selo Gori" , a i ovi stari snimci sto su ubaceni u seriji mi nekako ne idu.
 
Arrow zadnje dve epizode odlične,sem izuzetka Laurel,iritira glumica baš,(doduše manje nego u prethodnim sezonama),sreća pa nije bila u zadnjoj epizodi.
Widcat odličan,svidelo mi se kako su ga predstavili,po stripu je on i trenirao Black Canary i još par članova Justie League(Batman)....
Cupid,mi se baš svidela,Amy Gumenick odlična....Pojavljivaće se u još par epizoda do kraja 3 sezone kao član Suicide squad....
Atom odelo!!!
 
Gledam ovu nasu seriju Ravna Gora (nisam je gledao kada se prvi put emitovala), i sta znam, nije mi nesto serija, 80% glumaca kao da je samo prebaceno iz "Selo Gori" , a i ovi stari snimci sto su ubaceni u seriji mi nekako ne idu.
To što si rekao je veoma blago, u odnosu na to što zaslužuje serija. Naročito zbog količine para spljiskanih na nju.
 
Nisam bas upoznat, sa budzetom serije. Ali ocigledno je da Bajic nije bio pravi covek za seriju. Cuo sam samo da se nece nastavljati serija.
 
Prati li neko South Park ?
Ova 18. sezona razbija - bukvalno nema loše epizode!

The Magic Bush, Freemium Isn't Free, Grounded Vindaloop - sve bolje od boljeg :D
 
fantastican je south park. cudi me samo da nisu napravili jednu epizodu samo o eboli.
 
Prati li neko South Park ?
Ova 18. sezona razbija - bukvalno nema loše epizode!

The Magic Bush, Freemium Isn't Free, Grounded Vindaloop - sve bolje od boljeg :D
A meni je bas cela sezona toliko glupa da nemam reci.... prvi put samo jednu ideju vidim cele sezone da ima po epizodi (uvek se vrti po dve ideje).
Smoren sam.... ovo za cock magic, da nema Rendija, smorio bi se :D Onaj ostatak ne kapiram uopste:) (mislim znam o cemu se radi, ali kao da je rekao Keni baca Hitani Kukakau na Djoletovog Himka Dimka... :))
 
Poslednja izmena:
Peaky Blinders,bog srecu da da onom ko je preporučio ovu seriju.Odgledao obe sezone sa velikim uzivanjem.Onakvo sirovo iskustvo,duplo jace nego u Boardwalk E.
Ako ima jos takvih serija u tom fazonu molio bih za preporuku jer mi je ova pala kao budali samar :)

Hvala. :d Sad treba docekati trecu sezonu.
Jel bolje od Broadwalk Empire? Nju odlazem mesecima (puno mi 50ak epizoda), pa cu verovatno tek na leto.
 
A meni je bas cela sezona toliko glupa da nemam reci.... prvi put samo jednu ideju vidim cele sezone da ima po epizodi (uvek se vrti po dve ideje).
Smoren sam.... ovo za cock magic, da nema Rendija, smorio bi se :D Onaj ostatak ne kapiram uopste:) (mislim znam o cemu se radi, ali kao da je rekao Keni baca Hitani Kukakau na Djoletovog Himka Dimka... :))
Uopšte nije samo po jedna stvar u epizodi.
 
Kako bre alfaunits ?
Meni cela epizoda Grounded Vindaloop razbija :D
Podsetila me je na onu legendarnu u kojoj je Worldcraft bio tema ...

Ma odlični su, i uvek imaju aktuelne teme!
 
Vindaloop je ustvari bila dobra. Ostale me smorile.
 
Au u kakvim sam mukama, sad sam poceo sa devojkom da gledam konstantina, znaci ocajna serija ;(((( pa vampiri i vukodlaci i ostale teen serije su mnogo bolje od ovoga. Al stvarno..
 
Hvala. :d Sad treba docekati trecu sezonu.
Jel bolje od Broadwalk Empire? Nju odlazem mesecima (puno mi 50ak epizoda), pa cu verovatno tek na leto.
Tu su negde u rangu,BE je obavezno stivo ali ipak je trebalo da se pogleda obrnuto tj prvo BE pa onda PB ali sta sad.Ne odugovlaci nego se baci na gledanje. [emoji3] Ako su ti legli sirovi batinasi u BP ovo ce ti se dopasti sigurno.

Ima li jos nesto slicno za gledati?
 
Imas Sons Of Anarchy ako nisi do sad gledao...
 
Povremeno nalećem na Graceland, koji nisam siguran ni da zna koja serija želi da bude. Patetika je neverovatna. Izjave koje trebaju da imaju neki cool prizvuk, zvuče očigledno *****no. Pošto sam se odavno distancirao od ovih network gluposti, prosto me iznenadi na tren da ima ovakvih gluposti. Pa mi sve serije i koje kritikujem deluju bolje.

Justified će imati zadnju sezonu u Januaru, nedostajaće mi Raylan. Dok Archer, koji je postao đubre u zadnjoj sezoni, sada nema muda, pa će prestati da koriste ISIS, Archer ide u političku korektnost...bolje da ukinu. A cela stvar sa tim ektremistima koji imaju isto ime, nudi brdo prilika za zajebanciju.
 
Shameless 3 sezona! s3e4 i ''Boby brake''[emoji23]
 
Dosta sam citao na netu o seriji i konacno sam odlucio da odgledam Futoramu. Mislim da je jedna od boljih ako ne i najbolja serija koju sam odgledao. 10/10
 
Glumica koja glumi May u Agent os shield je napunila 51 godinu...
ImageUploadedByTapatalk1416716514.049545.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno