Šta je novo?

Portal

Jel moguće da ovo traje užas kratko? Neki pričaju 2 sata,wtf?:trust:
 
Pocetak i nije nesto obecavajuci, evo par fotki.

hl22007-10-1111-53-55-01.jpg


hl22007-10-1111-54-31-32.jpg


hl22007-10-1111-55-47-04.jpg
 
Ovo je cista logicka igra, postaje zanimljivije :)

hl22007-10-1112-17-09-81.jpg


hl22007-10-1112-23-17-59.jpg
 
wow koji krsh...Valve se bas nepotrebno forsira glupostima...Bolje da su pravili novu igru nego ove kantave epizode od 2 sata i ovu svinjariju sa modifikovanim modelom gravity gun-a..."Gun" izgleda kao da nosis neku vestacku nogu, nesto ala "I, Robot" pfft...
 
Poslednja izmena:
mozda je to sad serijiski model ... vise nije prototip, pa mu uradishe oklop
 
Poslednja izmena:
Daaaaj rpm ti na tvojoj grafickoj neces ni primetiti razliku :d , a stvarno ne znam sto se ove "novajlije" osecaju prozvanim,dodju tu da nam sole pamet kao da mi nista ne znamo :laugh: (rpm znas na sta mislim)
 
mini serija :) kako sam cuo, stavili su akcenat na to ko je u stvari G-man i sta on tu predstavlja. Takodje su i promenili izradu mapa, tako da vise nisi ogranicen na ono kuda mapa vodi. To mi se jako svidja... te .bsp mape pravim vec skoro 10 godina i znam koliko je zahtevno napraviti nelinearnu mapu.
 
Meni se svidela igra.
Malo je dosadna ali koja logicka igra nije? :)
Ako zelite malo da uposlite vase sive celije ova igra bas sluzi za to.
Trenutno sam na 17 "training" nivou i ide sve ok, zapnem tu i tamo ali nastavim.
 
Mislim da su upravo uradili pravu stvar. Posle gomile fps-ova, malo logickih igara nije na odmet.
 
Grafika jeste krs za danasnje pojmove ali je igra izuzetno zanimljiva. Slazem se sa Borom, igra je opustena razbibriga koja tazi malo muckanja glavom :) Nije sve u grafici! :D
 
Grafika krš? Jesmo mi igrali istu igru? Endžin je identičan onom koji pogoni Epizodu 2. Nema puno textura niti su nivoi raznovrsni, ali nisu ni predviđeni da budu.
 
Pa mozda je zato i ostavila takav utisak...jer je sve isto :)
 
Podseća me na stare dobre dane kada smo razvijali inteligneciju sa The Incredible Machine...
 
ljudi su valjda ocekivali jos jednu atraktivnu pucachinu pa ne mogu da svare nesto drugo... sto je generalno razocharavajuca stvar kad malo bolje razmislis :)
 
sorry, ali ne, ne mogu da svarim modovani graviti gun koji otvara plagijate portala iz prey-a u nivoima koji su toliko pusti i prazni da imas osecaj da si u ludnici zatvoren usled ociglednog nedostatka truda od strane dizajnera... Pitao bih te sta mislis o ovoj igri (i EP2) da si platio 20-30e za ovo...i da inace kupujes igre da li bi kupio ovo ? :trust:
 
Ja bih 'ladno pljunuo 30€ za orange box, da ga već nisam dobio kao bundle.
 
jedno je orange box u kome ima i TF2 koji sam vrerdi 30e i vise, a inace orange box kosta dosta vise od 30e, bar kad sam ja zadnji put gledao pre-order je bio 70tak evra...

PS. Uuuu sad vidim , pa ti si kupio 2900xt, nije ni cudo sto bi dao pare na portal i tako te stvari...
 
Poslednja izmena:
Znachi njesra? A ja se nadao bicje do jaja.... :( Slazhem se sa borab-om.logichke igre su mi super,al ako owo traje owako kratko,onda bzwz.... werowatno je i pricha shit?
 
Kakva crna pricha ovde... Ovo je logicka igra, znaci AND, OR i XOR operacije :D
 
Kakva crna pricha ovde... Ovo je logicka igra, znaci AND, OR i XOR operacije :D

:) Ovo si dobro rekao.Ne znam sta ste vi ocekivali od portala.

@GX-X:Sta si se uvatio za taj gravity-gun? Pa sta ako su ga iskopirali?
 
Sve u svemu svidja mi se Portal. Pravo osvezenje i originalna zamisao.
Prvi put mi je trebalo 2h za celu igru (1h za 18 nivoa i 1h za poslednji) a sad je prelazim celu
za 40min.

Ono sto mi nikako ne ide uglavu je trajanje igre. Sta je sledece: 2 nivoa i eto je igra?
Nadam se da ce u buducnosti da razviju koncept na bazi Portala ili da daju communityu
da pravi modove za isti.
 
Pravo da Vam kazem, stigao sam do 9/19 nivoa i tu zabatalio. Cela mi je igra kao ideja odlicna, ali je meni malo konfuzna.
Svidja mi se ono devojce.
 
Igra je relativno laka sve do 17. nivoa... I to ono baš da ne staneš. Tek tu kreće neko "zamišljanje" nad rešenjem... Ali ono što sledi "nakon same igre", tj. produžetak poslednjeg nivoa - to je prava stvar.
 
Nazad
Vrh Dno