Šta je novo?

Popusti tokom 2023. (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li je neko primetio bolje popuste za zidnu i plafonsku rasvetu, ako ima neka preporuka mozda ?
 
Pozdrav drugari, da li neko ima kod na Yettelu za Gigatron popust da mu ne treba?
 
bolje od MS Industrial FIGHTER S300?
 
Baci pogled na "mobilnisvet", 310€
Tako da u lokalnim servisima mozes dobiti i po nizoj ceni...
I realno - bateriju ti garancija ne pokriva, posle godinu, dve svakako baterija nece drzati ni 12sati...
 
Baci pogled na "mobilnisvet", 310€
Tako da u lokalnim servisima mozes dobiti i po nizoj ceni...
I realno - bateriju ti garancija ne pokriva, posle godinu, dve svakako baterija nece drzati ni 12sati...
Gde tacno? Evo ovde su cene doduse za 12 GB RAMa. A i te radnje su uglavnom sa jednom godinom garancije
 

Prilozi

  • Screenshot 2023-11-29 235053.png
    Screenshot 2023-11-29 235053.png
    63.3 KB · Pregleda: 70
Gledas cene za 12/256, a oni nude 8/256 :)
Pogledaj cene na MSvet za 8/256...
 
Zezas me ili ne imes da nadjes?Screenshot_2023-11-30-01-07-57-928_com.android.chrome.jpg
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-11-30-01-07-06-071_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-11-30-01-07-06-071_com.android.chrome.jpg
    120.3 KB · Pregleda: 55
Nisam cuo za "divlju" garanciju uz fiskalni racun, gde je firma regisotrovana u APR-u da ti izda isti...
 
A onda kreće opšta kuknjava i čuveno "Pomozite, šta da radim" kada neko pokuša da u takvim radnjama ostvari "garanciju"...

Jer što bi Bora rekao "Teoretski ljubav lepo zvuči..."

A Gigatron je naširoko poznat po ljubavi i garanciji :D
 
Kakav god da je, sa dobijenim garantnim listom kod Gigatrona koji navodi da se reklamacija tog telefona vrši preko ovlašćenog servisa i "garantnim listom" neke od navedenih prodavnica gde reklamacija i popravka u roku ide preko nekog od "njihovih servisa" uvek bih pre odabrao da se oko prava i obaveza mačujem sa Gigatronom nego sa nekom od tih firmi.

Davne 2014. godine sam kupio LG G2 u Viktor Mobu (prvi i poslednji put) i kada sam samo na papiru video tu "garanciju" i šta to podrazumeva, svako jutro sam palio sveću da telefon pregura dan...
 
A što misliš da nije? Ja sam imao reklamacija, uredno su sve uvažene, čak su mi i dva puta vraćali veću količinu novca kroz svega par dana. Nisam imao problema da nešto ne mogu da reklamiram, jedni što se čeka taj zakonski period i rok koji moraju da ispoštuju.
 
Gigatron ili ove male radnjice?

Ja sam čak i u ozloglašenoj Tehnomaniji bez problema ostvario prava dok su uređaji koje sam reklamirao (čitava dva komada) bili u garantnom roku i to čak za zamenu jednog krupnijeg dela na Samsung ciklonskom usisivaču nakon nešto manje od pet godina nakon kupovine (garancija bila pet godina)...
 
Giga Giga, nego si pre mene udario dugme, pa smo bukvalno u isto vreme napisali komentar :).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno