Šta je novo?

Popusti tokom 2023. (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svašta se desilo za 10 mjeseci. Nisu jedini kojima su cijene otišle na duplo.
 
Da li je neko gledao neke kofere, ako je slucajno cuo za neki popust, koju biste marku preporucili za najbolji odnos cena/ulozeno?
 
ima li negde dobra cena za neke wireless sluške ? Treba mi za posao Teams a da mogu nekad za gaming recimo.
 
Mi Srbija dala popust 15%, tako da recimo Redmi Smart Band 2 umesto 5.000 kosta 4.240 din , i taman kada sam pomislio da uzmem, nadjem na bazzar.rs za 3.000 sa postarinom, salje CE Shop, da nije neki ogranak CT shopa mozda ?
Za 3300rsd Xiaomi Redmi Smart Band Pro. Daleko bolja smart narukvica sveukupno. Imam obe pa iz iskustva pričam.
 
Ja recimo nipošto ne preporučujem Redmi Smart Band Pro, recimo, koliko god je jeftin. Uzeo sam tašti jedan kad je bio 3000, i konstantno joj se kida narukvica, taj način kačenja je užasno loš. Takođe, gubi konekciju konstantno i stalno joj se dešava da ne stižu notifikacije (iako ima Redmi telefon i sve je podešeno kako treba).
 
ima li negde dobra cena za neke wireless sluške ? Treba mi za posao Teams a da mogu nekad za gaming recimo.
Imas na Yettel Shopping sajtu kupon za 55% popusta na kofere u ePlaneti (mislim da je samo za thunder & seanshow kofere i to ne sve, uporedi cene sa drugim sajtovima za svaki slucaj).
 
@Karaburac Proveri NIS i Gazprom pumpe, imaju Dunlop kofere koji su uz njihovu karticu Sa nama na putu sa sasvim korektnom cenom. Ja imam sva od 22" i zadovoljan sam kako su se pokazali.
 
@ppredrag Koja im je sad to verzija ? U ovom obliku koliko sam video ima taj Band 2 i 8 Active. Gledajuci i taj Pro, ne vidim neke razlike, to sto ima 100 rezima sporta mi nista ne znaci. Trenutno imam band 5, pa reko da promenim u malo siri, kockica oblik mi se ne svidja, a ovaj mi deluje ok.

@ Roy Fokker Proveri da Mi Fit aplikacija nije u rezimu ustede baterije, ja je drzim takodje zakljucanu u memoriji , tj. za moj sat je Zapp Life
 
Posto sam (posebno gledajuci na sta tema sad lici) bezveze banovan na Ananas temi (a delio sam i sakom i kapom, i to putem PM,bez zasipanja topica) postavicu ovde jedan vaucer, a ostalih pedesetak cu da obrisem, jer ipak ovo nije tema u kojoj im je (vaucerima) mesto, a na pravom mestu nemam pristup, tako da evo jedan oprostajni popust :)

 
Posto sam (posebno gledajuci na sta tema sad lici) bezveze banovan na Ananas temi (a delio sam i sakom i kapom, i to putem PM,bez zasipanja topica) postavicu ovde jedan vaucer, a ostalih pedesetak cu da obrisem, jer ipak ovo nije tema u kojoj im je (vaucerima) mesto, a na pravom mestu nemam pristup, tako da evo jedan oprostajni popust :)

Hvala ti, iskorisceno.
 
Da li ima neko Gigatron promo kod?
 
TT je smešan brend, nešto poput waikikija, snižene cene od 50% su im i realne cene, nemojte previše da očekujete :)
TT smešan brend? Na osnovu čega si to zaključio? Plus poređenje sa LCW..
Jedini od retkih koji su imali super akciju, svake godine pre BF kupim par džempera i jeans.
Da ne kažem da je sramno pisati da je smešan osim ako nisi u industriji pa znaš više :)
 

pazite ovo bogati ja sam 22500 dao za nju i dalje mi stroji, sad je 15k!


nzm da li je ovo neka greska
Uzeo sam ja ovaj bajs, sem što je stigao izubijan, od te specifikacije na sajtu nema pola stvari.
Šamaraljke su neke kineske, sedište isto, viljuška, prvi put se srećem da je tvrda kao kamen, nema hod.
Kočnice isto nisu te navedene, ko zna šta je stvarno na njemu.
 
Kod mene je imao par minimalnih ogrebotina mozes sa crnim markerom da ih neutralises.. naravno uvek ce da ti uvale nesto online to je klasika za kod nas. Za razliku od kineza ima krsten lanac, sifteri su original simano od oko 30e, menjaci nisu fake, zadnji zupcanik je isto simano, srednji pogon je kineski.
 
Kod mene su poluge menjača (šamaraljke) neka kinseska kopija, ostalo je Shimano.
Najviše je izgrebana ta kineska viljuška, čak i štapovi, ali "srećom" nema hod, pa ni ne ulaze u čizmu.

Poenta je da vredi tih 15k i da specifikacija sa sajta nije tačna.
 
Malom broju ljudi može koristi, ali ipak da okačim, ako temu prati neko ko je u Švajcarskoj


Promenila se cena u ponoć. Ne znam da li je greška, ali za ove pare, teško da može da se nađe išta bolje. Ima i par modela od 55".
Ovo je extra bilo. Dok sam se organizovao kome da posaljem, sve otislo.
Ako naletite opet na ovako nesto, javljate, vredi se iscimati.
 
Kod mene su poluge menjača (šamaraljke) neka kinseska kopija, ostalo je Shimano.
Najviše je izgrebana ta kineska viljuška, čak i štapovi, ali "srećom" nema hod, pa ni ne ulaze u čizmu.

Poenta je da vredi tih 15k i da specifikacija sa sajta nije tačna.
Super ako ti je pogon simano kod mene je neki kineski nameski tako su mi rekli i to mi je najveca zamerka, uz gume.

Menjaci su tz 500 a na svim ostalim je onaj ty300 koji je za dlaku "bolji", a i gume su na ostalim mitas

p.s ovi su sifteri https://fanatic.rs/rucice-menjaca-i-kocnica-shimano-altus-st-ef-5004-3-7.html
 
Poslednja izmena:
Nije pogon, samo su menjači šimano, kaseta nema nikakav natpis, a šifter kad ukucam model, ne može ni google da ih nađe, kopija st-ef41 po izgledu sa dodatkom kineske hrom plastike.
Gume su loše zato što su krive, ovako nisu mngo plastične, felne su izgleda centrirane.
 
postoji tema za bicikl
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno