Šta je novo?

Popusti tokom 2023. (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko znam uvek ima ta akcija za penzionere od 20% popusta polovinom meseca. Uzimam ja preko dede dosta stvari i ispadne dosta jeftinije. Jedino gde pise da je akcija/ top cena nema popust.
Edit: BcGroup isto nije los, posto mozes da upises cenu koju mozes da platis i oni kao ponude malo nizu od one na sajtu. Za neke stvari kod njih mi je prolazilo, ali za dosta skuplje i ne bas.
 
Treba obratiti paznju da za penzionere ima 20% popust, ali se racuna na onu vecu cenu. Da neko ne pomisli da je basss jeftino.
Pretpostavljam da i za kodove vazi isto.
 
E da, da napišem i ovde:
ima u našoj radnji na G dobar IPS monitor:
LG 27GP850
za nekih 42 700 din
Još AKO neko uspe neki Promo kod aktivirati...
 
Hmmm, moguće da tamo ima neki dodatni popust...
Ili da se pronađe nešto drugo !

Šteta što nema on-line ta ponuda...
 
Imam kod za 17% popusta za jednu kupovinu u Gigagtron maloprodajnim objektima
kome treba neka pise
 
Imate još danas i 20% popusta na sve u Gigatronovoj radnji u TC Stadion, ako nekome znači
 
Imam kod za 17% popusta za jednu kupovinu u Gigagtron maloprodajnim objektima
kome treba neka pise
 
Ako nekom treba 20% popusta na Legion laptopove ili 35% na memorijske kartice u Gigatronu neka posalje poruku.

*Popust se obračunava na maloprodajnu cenu.

*Popust važi za plaćanje gotovinom, platnim

karticama (dospeće odmah) i čekovima.

*Popust se ne može kombinovati sa drugim ponudama, akcijama i popustima. *Popust se ne odnosi na artikle sa oznakom ŠOK cena ili TOP artikal.

*Popust važi od 1. 7.2023. do 30.7.2023. samo u maloprodajnim objektima.
 
Evo dobre ponude za tablet.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-07-24-10-23-38-911_com.opera.browser-edit.jpg
    Screenshot_2023-07-24-10-23-38-911_com.opera.browser-edit.jpg
    109.3 KB · Pregleda: 278
Kakvo pitanje :ROFLMAO:
 
Da li vredi ne znam,ali da je navlakusa jeste, realna cena mu nije 999 din, inace je na popusti 299 din, pa sad kao na popustu dana 199 din, a realna cena im je max 350 din.
Ne zaleci se misleci kako je super kupiti nesto za 200 din sto kosta inace 1000 din, jer to nije tako.
 
Naravno da nije tako, ali pricamo o necemu sto kosta 200din i sto ce koristiti ko zna koliko. Pa hleb neki kosta 200din, pojede se za dan, a ovde pricamo o uredjaju koji ce se korstiti mesecima/godinama.
 
Slažem se, nego ima ih jeftinijih na aliju pa znamo da mogu da naprave požar. Zbog toga sam pitao. Dvesta dinara je ništa.
Ne razumem se mnogo u "mahove", ako dobro kapiram može da vuče 10W preko USB-a?
 
Da li se ocekuje neki veci popusti po defaltu od nekih prodavnica kompjuterske opreme za avgust mesec? Jurim laptop pa da mi ne promakne neka fina suma.
 
Da li se ocekuje neki veci popusti po defaltu od nekih prodavnica kompjuterske opreme za avgust mesec? Jurim laptop pa da mi ne promakne neka fina suma.
Kod nasih ces tesko neki popust da ulovis, pre ce biti da ce standardno napumpati cene do besvesti, pa onda pompezno najaviti "back to school" akciju, gde ce proizvodi isto kostati kao i pre akcije.
 
www.ctshop.rs
izgleda da je u toku popust na laptopove 20-25% i još 10% na on-line plaćanje
 
Slažem se, nego ima ih jeftinijih na aliju pa znamo da mogu da naprave požar. Zbog toga sam pitao. Dvesta dinara je ništa.
Ne razumem se mnogo u "mahove", ako dobro kapiram može da vuče 10W preko USB-a?
A sto mislis da taj ne moze da napravi pozar, zato sto je iz prodavnice a ne (direktno) sa ali-ja ili? Ne moze 10W vec 2x5W
 
Ne mislim ništa, zato sam i pitao :)
Ko je sledeći spremio nož?
 
Preskoci taj punjac.
Ako hoces nesto bas jeftino, moras pogledati testove, nije pametno kupovati na srecu. A ako hoces pouzdan brend osrednje cene, mozes da narucis Baseus iz Kine. Uglavnom su ili solidni ili dobri, mada je uvek najbolje pogledati test, iako Baseus vazi za brend. I Ugreen su najcesce ok, ali oni su uglavnom i skuplji.

Inace, za ovaj Horizons punjac pise da moze da isporuci oko 10,5W ako se koristi samo jedan USB, ili 2x5W. Mada su pogresili oznaku. Ne treba da stoji mAh, nego mA, bez h.
 
@Phoenix92 tema za usisivače marke Xiaomi
 
Tehnomanija 30% popusta na belu tehniku večeras noćas od 21-07h
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno