Šta je novo?

Popusti tokom 2023. (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pogledajte prilog 412080
Ja se bas ne razumem u te skupe miseve i tastature, da li oni stvarno toliko vrede, posebno bez popusta?😮
 
Imate preterana ocekivanja, nije logicno da dobijate neke vau vaucere svaki dan. Igra traje jos 20ak dana, pa ce da verovatno padne nesto.

Plus, ako su vauceri brojcano limitirani, zahvalite se drugarima koji imaju po 50 naloga sto vam umanjuju ionako malu sansu da izvucete nesto krsteno.
 
Kao i sve kod nas...

Imate nagradne igre gde se prijavi više od 250 miliona računa, veće šanse da vas udari grom nego da dobijete bilo kakvu nagradu (više ljudi pogine godišnje od groma nego što dobije stan...).
Daju vam 500 din na 5000 din, to je nekih tričavih 10%, iako je sve 30% skuplje nego bez akcije u nekoj drugoj radnji.

Dakle, kao što @Lanikor reče, ne očekuj ništa i biće ti lepo.
 
To su neke osnove trgovine kod nas. Niko ne prodaje ako mu se marža priblizi 10%.
 
Jel ima negde free dostava?
 
Imate preterana ocekivanja, nije logicno da dobijate neke vau vaucere svaki dan. Igra traje jos 20ak dana, pa ce da verovatno padne nesto.

Plus, ako su vauceri brojcano limitirani, zahvalite se drugarima koji imaju po 50 naloga sto vam umanjuju ionako malu sansu da izvucete nesto krsteno.
Nemamo nerealna ocekivanja vec samo da igra ne bude namestena. Da od silnih kupona deli samo 500 din do poslednjeg dana ili da ceka da pokupujes sa tim kuponima pa da dodeli neki veci. Znaci nista vise ne ocekujem osim da igra ne bude prevara. Neko bi ovde do sada izvukao bilo sta drugo osim 500 din da nije namesetna igra.
 
Sa Ananasom i akcijom ima par problema.
Ono sto pise i sto je trebalo da se daje se ne daje (master)
Ovo drugo sto dele je ocigledno zloupotrebljeno previse puta i 99,999% nas ce dobijati 500 din, pa tacno da grebemo milion puta na dan.
Mislim da bi Trzisna mogla svasta nesto da nadje ovde
 
Nemamo nerealna ocekivanja vec samo da igra ne bude namestena. Da od silnih kupona deli samo 500 din do poslednjeg dana ili da ceka da pokupujes sa tim kuponima pa da dodeli neki veci. Znaci nista vise ne ocekujem osim da igra ne bude prevara. Neko bi ovde do sada izvukao bilo sta drugo osim 500 din da nije namesetna igra.
111111.png
 
Kako god, od mene nece videti kupovinu ako ne krenu masovnije sa dodeljivanjem tih kupona. Jos sam dodao i master namenski i corak.
 
Sa Ananasom i akcijom ima par problema.
Ono sto pise i sto je trebalo da se daje se ne daje (master)
Ovo drugo sto dele je ocigledno zloupotrebljeno previse puta i 99,999% nas ce dobijati 500 din, pa tacno da grebemo milion puta na dan.
Mislim da bi Trzisna mogla svasta nesto da nadje ovde
Ovo iz treće linije sam i ja pomislio. Ima gomila ljudi sa više naloga, i jednostavno ananas odlučuje od situacije do situacije, kad im odgovara da sto vise ljudi cuje za njih, onda pustaju beskonacno vaucera od 1500 dinara na beskonacnom broju naloga, a kad im ne odgovara kao sada, onda daju na kasicicu.
 
Moze im se, njihovo je da ne daju, nase je da ne kupimo ako nam se ne svidja.

Ali da se ne lazemo, vecina ce i dalje da otvara nadajuci se da ce da padne nesto konkretno.
 
Ali da se ne lazemo, vecina ce i dalje da otvara nadajuci se da ce da padne nesto konkretno.
Otvaram cisto da ne ostane neotvoreno :ROFLMAO: A sta konkretno moze pasti? Popusti 50%, 70% - artikli mi nisu zanimljivi, popusti 1500 na 6000, po takvim cenama se moze naci i na drugim mestima i jos sa garantovanom isporukom. Popusti za mastercard... evo danas iskoristih jedan kod, porucih nesto preko drugara, sad cemo samo da sacekamo da vidimo dal ce otkazati (prikladnije im je da se zovu Kaktus) ili pak poslati 🙃
 
Pa 1500 na 4000 ti je, nije bajno kao 1500 na 3000 ali ti i ja smo barem dobili nesto konkretno.

Moze da se probere ponesto, imas 1TB NVMe, sa kuponom za 2500 manje ispadne oko 3500-3700 din.

Zatim gume, neki alat itd.

Ili odradis all in i uzmes pelene za sve pare :)
 
Ja mislim da je ovo dobar popust, toliko su i na oglasima a ovde imas 2 godine garancije.
 
Kakvi su klosari ovi nasi, Philips OLED 707 koji je bio ispod 110k skocio na 127k i sad ce kao da daju neki popust za black friday da ispadne kao da su ga snizili. Verujem da su to uradili i sa ostalim stvarima.
 
Ma ne cekam nego mi se stan renovira i pasce bas oko black friday-a da krenem da uzimam svu tehniku. Samo neka oni vrate sa tim njihovim nazovi popustima na prethodnu cenu i sve ok.
 
Ja sam ipak kupio onaj Logitech mish u gigatronu, sve cekao amazon za bf, al kontam ipak neka garancija.
Inache herman miller u EU je skinuo 25% cene.... :)
 
Ako nekome na ananasu ne bude trebao vaucer koji je veci od 500 din rado bih prihvatio :D
 
Takodje, samo deluje da su vauceri personalizovani. Vezani za nalog.
 
Imam nalog nego samo 500 din daje. Kazem da vaucer najverovatnije ne moze da se koristi za drugi nalog od onog naloga koji ga je dobio.
 
Da li jos neko ima kupon za Gigatron?
Sa ovim cenama je bilo koja usteda dobrodosla :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno