Šta je novo?

Popusti tokom 2022.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izaberi Srbiju na Nord-u. Poenta je da zavaras EON da si u Srbiji ako si preko. Ili da nisi na Telekomovom internetu, jer je i to blokirano :)
Koristim EON van mreže i nemam problema sa gledanjem programa iz Srbije. Moj problem je ako želim da gledam određene emisije sa hrvatskog područja, a iste nemaju pravo prikazivanja na teritoriji Srbije. Kada izabereme u Nord-u Hrvatsku, dobijem poruku "GEOBLOK - izabrani kanal nije dostupan na mreži internet provajdera na koji ste konektovani". A, ako gledam emisije iz BiH područja, a iste nemaju pravo prikazivanja na teritoriji Srbije, pomoću Nord-a i BiH VPN provajdera rade normalno. Znači Nord mi ne funkcioniše na teritoriji Hrvatske.
 
Za eon i vpn imate temu.
 
Neslavan rekord drži Tehnomedia, u toku Crnog petka, dva puta podiže cenu!
 
Je l’ zna neko gde su najbolji popusti za dušeke?
Na rate da može 🙃
 
Trebalo bi njima svima koji podižu cene da se ostave loše ocene, znam da neće ništa promeniti, ali čisto da znaju da ljudi nisu glupi kao što oni misle. Bolje da nema nikakvih popusta nego da rade ovo što rade...
 
Bilo je par dobrih akcija, samo je pitanje da li ih je neko ugrabio. 🤣
Ja nisam oduševljen ponudom, kao i prethodnih godina. Bukvalno ništa nisam kupio. Mada još nije kasno. 😁
 
Kad se niste setili da kao neki iznajmite, pa posle lepo vratite. 😇
 
Nema popusta ni u MI Srbija, ranije za crni petak je bilo 20% popusta a sad ništa, izgleda da su gotovi.
 
Bilo je nekih popusta ali u petak :)
 
Black Friday je skem i u Nemačkoj ako vam je za utehu.
Boljih popusta bude tokom godine pogotovo oko katoličkog Božića, NG i generalno januar jer je tad ubedljivo najslabija prodaja tokom cele godine pa moraju spustiti cene
 
Ocigledno da dovoljno zaradjuju pa ne moraju da spustaju cene. Da ove fejk akcije ne prolaze ne bi ih ni pravili, ali 90% ljudi nema vremena da istrazuje cene cele godine nego vide veliki popust i kupe.
 
Da je neko ispratio kretanje cena tv-a pre BF,i tokom,na stanju televizora i nakon toga kad nisu oni se razvaljuju od prodaje trenutno i to po ceni bar 20% većoj nego pre 10 dana...
Svi misle da kupuju jeftinije...😀.krastavac školovan narod.
 
ima li bubica na sniženju ? Bile su u MIStore-u rebmu buds 3 za 2990, ali ih nema više.
 
Kakav je ovaj monitor (https://gigatron.rs/monitori/gigabyte-gaming-monitor-27-ips-g27qek-462164) u odnosu na LG sto je bio na akciji za 39999?
Dosta slican, nista preterano losiji niti bolji, ne mozes da pogresis ni sa jednim ni sa drugim.


Svakako je povoljnije uzeti za 31999, za nase (jadne) uslove i trziste, vise nego dobra cena.
 
Spining nije bas promasaj :)
One biciklice od 100tinak evra jesu naravno. Posle 15 dana, sluze kao ostava.
I bolje niko ne koristi, ljudi se tripuju da je problem u sredstvu za trening, ali je zapravo problem u glavi. Ja sam porpilično aktivan, i par puta sam cepao ovaj eliptikal po 45 min kad je zagađenje napolju, ali to je takav smor. Lepše mi i po snegu da izađem da trčim, nego ovo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno