Šta je novo?

Pomoc za studentski projekat (igre)

Darko

Čuven
Učlanjen(a)
29.12.2001
Poruke
2,035
Poena
679
Zdravo svima!

Pre svega, ako neki moderator smatra da je ova tema za neku drugu sobu, zamolio bih da je premesti na odgovarajuce mesto. Hvala unapred! ,)

Elem, radim na fakultetu na istrazivanju uticaja igara (odnosno virtuelnog sveta) na realni zivot i bio bih svima zahvalan ako biste nasli par minuta vremena da popunite anketu koju sam okacio ovde:

www.gamingrealities.net


Ako imate neku zamerku ili predlog u vezi ankete, slobodno pisite ovde, ili meni direktno na PM.

Ovo istrazivanje mi je uslov da izadjem na ispit, pa bih vas stvarno zamolio da popunite anketu i ako nije problem, zamolite vase drustvo da je popuni. Ako imate nalog na nekom odgovarajucem forumu, bilo bi sjajno ako biste pitali drustvo za pomoc. Potrebno nam je preko 1000 odgovora, trenutno smo na oko 500. Kad se vratim u Bgd, castim cokoladnim bananicama ili gumenim medama (Haribo) ;-)

Hvala puno! :wave:
 
Popunio sve tri...good luck.
 
Hvala puno!!! To je samo preduslov za ispit. Tek kada prodje projekat i profesor da zeleno svetlo cu smeti da izadjem na ispit... :(
 
Popunjene sve tri. Good luck.
 
srecno sa projektom, interesantna pitanja
 
Sva tri.
 
Popunio.Mislim da si trebao da stavish i pitanje u vezi bracnog stanja i kako gaming utice na brak.
 
Udradio sve tri.
Odlicna su pitanja, bas si dobro odradio anketu, nisi udavio a sve si pitao sta treba :)
 
Skroz ok anketa. Prosledicu je nekim drugarima prvom prilikom.
 
Poslednja izmena:
Bilo mi je zadovoljstvo da uradim anketu. Poslao sam je naj drugu i bratu.
 
Popunjeno i prosledjeno dalje...
Puno srece sa projektom
 
Hvala puno!!! Stvarno ste lavovi! :wave:
 
Popunjene. Vrlo detaljna anketa uz pomoc koje se mogu izvesti jako dobri zakljuchci. Odlican posao.
 
Filled :D Odlicna, detaljna anketa.
 
Poslednja izmena:
Popunio. Nemoj da zaboraviš da nam pokažeš rezultate ankete kad završiš.
 
A zasto svako ko je popunio mora i da napiese : sva tri popinio done .. ?koja je poenta toga
 
Kako ce drugacije da dobije gumenog medu? :>
 
Pa ako se ne bi niko javio čovek bi pomislio da ga kuliramo, a ovako odma vidi kavko je stanje i odziv benčmarkovaca;)

Sto jes jes ,)

I jos jednom, zahvaljujem se od srca! Imamo trenutno oko 700 odgovora; potrebno je jos oko 300 do kraja ankete.

Pozdrav svima! :wave:
 
Odradih i ja, sve pohvale za anketu!
 
imas i od mene popunjene ankete.
 
Hvala jos jednom! Fali nam jos svega 150... Jel zna neko neki forum gde bi ovakva anketa bila lepo prihvacena, a ne shvacena kao spam?
 
^Mozda na SK forumu, ako vec nisi postovao tamo...decurlije za ispitivanje koliko oces :D
 
Nazad
Vrh Dno