Šta je novo?

Pomoc u vezi jednog Media Playera???

6pack

Slavan
Učlanjen(a)
19.10.2011
Poruke
3,505
Poena
270
da li neko zna koji je ovo Player,kada se ukljuci na TV,ispise da je ONKYO,ali kako lik nema daljinac,nista ne moze dalje da sazna...a na njemu ni slovce,ni broj,da bi nasao nesto na netu....i takodje me buni ovaj ulaz za Lan...vidi se nesto belo....
svaka pomoc dobrodosla...
ej98i.png
 
ima li usb utore? koristi neku bezicnu tastaturu i imaces daljinac.
 
ima dva USB-a...pitanje da li ce raditi mish...a i buni me ovaj Lan,nesto cudno izgleda....
 
nije bre player kod mene,nudi mi lik,za male pare(a nismo iz istog grada)...al i te male Pare bolje za Pivo,ako to nema smisla:)
 
Deder nek slika pa ti okaci ovde da razgonetnemo :)
 
nije bre player kod mene,nudi mi lik,za male pare(a nismo iz istog grada)...al i te male Pare bolje za Pivo,ako to nema smisla:)
Beži od toga. Ne kažem da ne radi (to ovako niko ne može da zna i da tvrdi), ali po izgledu i činjenici da ti ga nudi za male pare rekao bih da ne vredi ni toliko kol'ko ti za njega traži. :S:

Umesto RJ-45 konektora za LAN ima nekakav boxheader konektor. Odavde mi liči da je u pitanju desetopolni, dvoredni - što bi bilo dovoljno da se prenesu svi potrebni signali za 10/100 mrežu, ali ipak... Drugo, ispod onog RCA konektora piše "Optical", a pretpostavljam da je to S/PDIF izlaz. Zazor oko tog RCA konektora i nabudženi boksheder konektor mi govore da je u pitanju ili samogradnja ili popravka uređaja koji je pretrpeo strujni udar. Imajući u vidu da na kućištu nema ama baš nikakvih oznaka, možda sam bliži teoriji da je u pitanju samogradnja.

Bilo kako bilo, imaš takvih medija plejera za 50-60€ sa garancijom, tako da, po meni, ovo ne vredi više od 15€ i to ako voliš da se zezaš sa takvim stvarima, pa ono - kupiš sebi igračku da ubijaš slobodno vreme. Lično, ne bih to uzeo ni da neko hoće meni da plati 15€, a iskreno se pitam da li bih pristao i za 50. :)
 
Poslednja izmena:
^+1

Budzevina teska. Bezi od toga.
 
Poslednja izmena:
Hvala ljudi....ma nisam bas ovca,promenio sam dosta Playera,i bas sam se potrudio da nadjem nesto,Ama bas nista... pa znam bre sta je Onkyo,ima vec dobar AV HDMI risiver...i da Google nista ne izbaci....naravno da necu da kupim,....
Hvala svima na savetima....
 
To može biti neki prezentacioni uređaj za radnje i salone koji nikada nije ni bio za prodaju. Slično onima što su držali u radnjama uz prve LCD televizore (i prikazivali ljudima sliku koju nikako nisu mogli da dobiju u svojim kućama)...

Da ne pričamo da ta "rupa" pored koje piše optical izgleda kao običan RCA priključak, što nema nikakve veze sa optikom.

Ne gubite vreme na svakakvo đubre što se pokušava prodati na KP, i što samo zatrpava taj oglasnik morem besmislenih oglasa.
 

Dragi kupci ne znam nista drugo o njemu, a sto vi ne mozete videti na slikama. Tako da mi ne postavljajte dodatna pitanja. Sve ostalo sami potrazite na netu.
Na njemu nema nikakve nalepnice ili oznake.
covek se bavi prodajom a nije mu palo na pamet da ugura misa ,ovakvi i slicni oglasi su najgori a cim ih ima u velikom broju garant ima i kupaca za skoljku tjst primetio sam da je cak i adapter prepravljan
 
Ovo je neki teski krs...
Ono sto ja primecujem da je to spakovano u kuciste nekog (verovatno neispravnog) android amlogic plejera

Ma ovo je obican neki lom, ne vredi nista, a verovatno nista i ne moze da pusti.

koliko je trazio para, bas me zanima?
 
trazio je 10eura bez budzenog adaptera....crvena bila zadnja cena....
 
To može biti neki prezentacioni uređaj za radnje i salone...
Čak ni oni ne bi imali ovako užasnu završnu obradu i pogrešne natpise ispod konektora. :)

Da ne pričamo da ta "rupa" pored koje piše optical izgleda kao običan RCA priključak, što nema nikakve veze sa optikom.
Objasnio sam već to. Taj "obični RCA" služi za S/PDIF interkonekciju, tj digitalni audio izlaz. U suštini se prenose iste informacije, samo što je ovde električna veza a kod TOSLINK interkonekcije optička.

Meni više bode oči onaj ogromni zazor oko tog konektora što ukazuje na to da je nešto lomljeno i budženo.

trazio je 10eura bez budzenog adaptera....crvena bila zadnja cena....
Znači da ne vredi ni toliko. :D
 
Objasnio sam već to. Taj "obični RCA" služi za S/PDIF interkonekciju, tj digitalni audio izlaz. U suštini se prenose iste informacije, samo što je ovde električna veza a kod TOSLINK interkonekcije optička.

Ali napisati optical ispod S/PDIF u formi običnog RCA je :lupko:

Baš sam dokon kada mogu da učestvujem u ovakvoj temi. :D
 
Vidi se da je ceo uredjaj lepljen i lose skrpljen. I namerno nije fotkao uredjaj sa gornje strane jer je tamo verovatno android logo jer je od njega kutija.
 
S/PDIF koristi RCA.

Ispod TOSLINK konektora obično piše "Optical", a ispod S/PDIF "Digital". Međutim, viđao sam i da ispod TOSLINK konektora piše "Digital", što u principu nije pogrešno, mada i nije deterministički. :) Ovo "Optical" ispod S/PDIF konektora je definitivno pogrešno, ali mogu da zamislim da bi većini korisnika promaklo.
 
Ma ti natpisi na kucistu i ne odgovaraju ploci unutar uredjaja i ako spdif moze da bude sa rca izlazom.
 
ja sam takodje pomislio da je neka verzija Androida,jer sam nalazio modele,koji skoro pa isto izgledaju....ali nisam bas nasao da Onkyo radi na Androidu...
 
Ne verujem da je android u pitanju, napisao bi on to krupnim slovima :)
 
Nazad
Vrh Dno