Šta je novo?

Pomoc Problem COD4 Multiplayer

medolinos

Cenjen
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruke
406
Poena
166
Imam problem kad pokrenem multiplayer COD4 kao sto naslov kaze,postavi cu sliku da vidite u cemu je problem,inace isto se desilo i par drugarima jos,inace stavio sam i nov sistem i isti problem..
Pomagaj te dobri ljudi:sceptic:
 

Prilozi

  • P12800001.JPG
    P12800001.JPG
    201.5 KB · Pregleda: 61
malo je ovo informacija , trebao si da navedes pod kojim uslovima ti se ovo desava.

meni je razlog pucanja , onomad kada se tek pojavio cod4 bio u punkbusteru , prvo je bio problem sa updateovanjem a kasnije i sa dozvolama da pristupi netu. resenje je bilo da ga manualno propustite kroz firewall i manualno updateujete.
 
To mi se desava cim instaliram igru i pokusam da je pokrenem i ja mislim da je do punkbustera..pre mi se ovo pojavilo posle 2-3 meseca igranja..pa reinstaliram igru i onda mogu da igram,a sad nece ni posle reinstala igrice,a ni posle reinstala windows-a...
 
Poslednja izmena:
Jel original ili pirat, jel je igra patchovana na zadnju verziju, los lek...
 
Narodna verzija,petch 1.7..lek je radio pre,tako da ne znam dal je do njega...
 
Obrisi pa instaliraj ponovo, ako imas AV iskljuci ga na trenutak pa probaj.
Ako neko od drugara ima instaliranu igru, samo prekopiraj instalacioni folder kod sebe i pokreni je, za CoD nije potrebna instalacija npr. posle reinstala windows-a.
 
Skoro sve probano..pre je uspevalo sa brisanjem i ponovnom instalacijom..sad nece vise..nemam av..
 
Nazad
Vrh Dno