Šta je novo?

Pomoc...prepoznavanje hardvera sa slike

Spils

Čuven
Učlanjen(a)
16.04.2003
Poruke
210
Poena
619
poz momci, u finalu sam neke sitne nagradne igre, treba mi pomoc....trebate da mi prepoznate odredjene modele hardvera...Ostalo mi je josh :Ona belo-siva kutijica na kojoj stoji Dzojstik desno...i treba mi tachan model zvuchnika koji stoji skroz dole levo u slici i jedva se vidi...zna se da je logitech i da nije 2.0 niti 2.1....aj plz shto pre...slika u attachmentu
 

Prilozi

  • radiseni.jpg
    radiseni.jpg
    119.6 KB · Pregleda: 244
Poslednja izmena:
uuu sto je neuredno... meni se zavrtelo u glavi :)
a da probas da pronadjes model preko logitech sajta ili sajta domaceg distributera? Mislim da imaju slicice
 
probao sam ali ne ide.....a vishe me zanima ta kutija sivo-bela shta je....pokushao sam externi modem i sekretarica, ali nije...aj plz help
 
poz momci, u finalu sam neke sitne nagradne igre, treba mi pomoc....trebate da mi prepoznate odredjene modele hardvera...Ostalo mi je josh :Ona belo-siva kutijica na kojoj stoji Dzojstik desno...i treba mi tachan model zvuchnika koji stoji skroz dole levo u slici i jedva se vidi...zna se da je logitech i da nije 2.0 niti 2.1....aj plz shto pre...slika u drugom topicu ...http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?p=365358#post365358
 
Da nije to sivo-belo externi slim cd-rw asus?
Tu pored je njegova kutija, a cini mi se da pise asus u uglu pored dzojstika.
 
Pitam se kakvu stolicu ima vlasnik tog stola. :D
 
Poslednja izmena:
meni se na prvi pogled ucinilo da pise asus, al posle nisam bio siguran. mozda pomogne. :beer:
ahahah, sad teh videh zvucnike - to su logitech soundman sr-30, imam ih ja. :d
 
Poslednja izmena:
A ko je proizvodjac onog toalet papira???:)
 
kako te nije sramota..uputicu lucky-ja i ostale nadlezne sa rura na ovaj topic kako bi te izbacili iz nagradne igre pod hitno..
 
perfex simpsone

nego sivo-belo nije cd rw asus , cd rw asus je na mouse padu desno...a ovo me bash zanima shta je :)
 
pogledaj shta je ovaj postovo na eite securityju pa onda prijavi njega...njegov post je 3 duzhi... '-'
 
Ovo desno je definitvno neki Asus, mozda nije onaj mali kvadratni 24x, mozda je neki drugi. A te zvucnike ja nigde ne vidim...
 
zvuchnik se samo 1 vidi skroz dole levo u slici....zna se da je logitech....a koji je model se ne zna....ovo desno nije Asus , i meni se uchinilo da pishe asus , ali su to ustvari dva tastera u obliku strelice
 
ma prijavicu i njega, nije frka..
bezveze je sto na ovaj nachin hocete da dodjete do igre
 
pa vama je baš stalo do te podloge? najbolji je ajs koji se žali da mu je bedak da svoj mx900 gura po stolu..

btw, nije loša optimice catwalk uopšte, mada je za moj ukus prevelika, al klincima valjda treba toliko za kamper..
 
Ma ASUS externi slim combo, oprobaj to !
 
Da ti ovo sivo belo nije neki externi CardReader??? Od Asusa??? Meni ono ipak lici na asus!
 
eksterni cdrw je u pitanju, i nagradna igra je završena :)

pobedio je naš drugar spils, i dobio klanrur brendovanu optimice catwalk podlogu..
 
Vrh Dno