Šta je novo?

Pomoc oko kupovine

daniiL

Slavan
Učlanjen(a)
01.11.2004
Poruke
96
Poena
320
Zdravo.Doslo je vreme da moj matori Siemens C62 polomim od zid i pazarim nesto novo.Ja o telefonima veze nemam pa bi mi svaka pomoc dobro dosla.Raspolazem sa 200e ali mogu da se napnem za jso nekih 15ak e.U oglasima sam video sledece modele SE w700 Nokia 6233 i 6680 i Samsung e900.Nisam neki zahtevan korisnik vazno mi je da fon lepo legne u saku i da ima pristojan ekran.Poz.
 
eto mene opet sa predlogom za 6233...
Verovatno ce ti vecina reci da uzmesh w700...
Ili 6680 ako zelish symbian...
I ako ocesh da se fenserishesh d 900...
Ja dajem ruku da tako idu odgovori:d
 
Nije mi vazno da li je symbian ili ne.Kao sto rekoh vazan mi je dobar ekran pristojni gabariti i da je koliko toliko pouzdan u radu.
I da mislio sam na e900 a ne na d900.
 
w700 je , po meni, best buy kod nas u odnosu performanse/cena. I dobro leze u ruci, a i pouzdan je radu i ima pristojan ekran.
 
Pazi,ako mozes da nadjes povoljno doticni model dole na jugu (ono"polomim od zid"te odalo) :-devil-: ja bih ti preporucio Nokiu 6233,posebno crni,jer je ono JAKO dobar telefon i moj drug koji ga je uzeo iz Telenora je jako zadovoljan!!
Nije lose da,ako je ta Nokia dole dosta preko 200 eura,razmislis malo ipak i o Symbian modelima koji bukvalno NIKAD ne mogu da ti dosade,pa ako bude dilema 6233 ili N70 za 250-ak eura,svakako N70 pobedjuje!
Samsunge zaboravi,ne kazu ljudi dzabe da je to fancy marka,softver im je djubre,autonomija cesto problem,skoro svi su lakirani pa se grebu ko nista... nije to za musku ruku!!
Pozdrav ,)
 
Evo i ja da se oglasim jer sam pre mesec dana imao istu dilemu:) Doduse, nisam svoj C62 razbio o zid (mada je zasluzio) nego stavio u kutiju (kad ne mogu nikom da ga prodam:D). A uzeo sam Sony Ericsson K750i, i odusevio me (verujem da bi i tebe posle Simensa), tako da moj glas ide njemu...
Pozdrav.
 
Ljudi hvala na savetima.Najverovatnije cu uzeti SE w700i.Ima sve sto je meni potrebno+mp3 koji je, kako sam cuo, vise nego solidan.
I pazaricu ga u BG-u.
Hvala svima jos jednom.
Poz.
 
Nazad
Vrh Dno