Šta je novo?

Pomoc oko izbora web kamere

uzmi u giga**onu c270 logi ako je ima na akciji po ceni 1600 din.
 
Koji je kvalitet njenog postolja? Sa slika ne mogu da skontam kako se kači na monitor i da li je stabilno i lako pokretno.
 
Za tu paru konkurenciju trenutno nema.
 
Ipak, sebi sam na kraju uzeo C510, jer sam je nasao za povoljniju cenu, a mojima kod kuce C270. Do tad su imali genius facecam 1000, i razlika je bukvalno dan i noc. Kristalno cista slika i zvuk, dok ih pre nisam mogao razumeti na kom jeziku pricaju.

Sad mi je malo zao sto sam bacio oko 2k dindzi na C510, ali dobro, makar ce mi trajati dok ne ode na elektronska nebesa :D.
 
Ok, nemaju sve serije problema, nego gde si nabavio C510?
 
Da li neko zna, pouzdano, da li neka od web kamerica radi provereno sa produznim kablom? Tipa 1m-1.5m produznog. S obzirom da C270 nema vise za pomenutu nisku cenu trazi se nesto sto funkcionise. Unapred zahvalan.
 
Uzmi Playstation Eye PS3 kamericu.

Stereo mikrofon, slika perfektna u low light okruženju (nema laga čak i kad je mrak u sobi, samo svetlo od monitora u lice), ima zoom i radi sa produžnim, probao sam.

Možeš naći od konzolaša koji su uzeli dva move paketa pa imaju viška kamericu, ja sam kupio za 1000 din, cena ide do 1500.

Nemoj je uzeti ako ti trebaju oni bezvezni realtime efekti na kameri, tipa pivske flaše što lete oko glave i tako to.

Za sve ostalo, nema bolje. Slika i zvuk perfektni, radi na Skype, MSN bez problema.
 
Koju uzeti od ove dve?
f1274411186625.jpg

http://www.geniusnet.com/wSite/ct?xItem=16742&ctNode=159&mp=1
bigimg.jpg

http://www.itsvet.com/proizvod/havit-hv-v622/comp_comp_webcam/878/619
 
Full HD 1080p recording (30fps), H.264 video standard, unapređeno postolje u odnosu na C910

Poboljšanja u odnosu na C910 ima nekoliko: omogućeno je snimanje u 30 fps, H.264 Compression smanjuje veličinu snimljenog videa i kamera može da stoji na stolu ili postolju. C910 je ograničava snimanje videa na samo 15 fps. C920 omogućava 30 fps u rezoluciji 1920 x 1080 u formatu mp4.

C910 je lepše izgledala na mom monitoru.
 
Ninoslav1983 je napisao(la):
Uzmi Playstation Eye PS3 kamericu.

Stereo mikrofon, slika perfektna u low light okruženju (nema laga čak i kad je mrak u sobi, samo svetlo od monitora u lice), ima zoom i radi sa produžnim, probao sam.

Možeš naći od konzolaša koji su uzeli dva move paketa pa imaju viška kamericu, ja sam kupio za 1000 din, cena ide do 1500.

Nemoj je uzeti ako ti trebaju oni bezvezni realtime efekti na kameri, tipa pivske flaše što lete oko glave i tako to.

Za sve ostalo, nema bolje. Slika i zvuk perfektni, radi na Skype, MSN bez problema.

Potvrdjujem sve vezano za ovi kameru. Jes da nije HD jer je star model (kome stvarno treba HD za skype?) ali kamera je vrhunska i po mraku a zvuk je tako dobar da ne moze nijedna druga kamera da se meri s ovom.
 
Nazad
Vrh Dno