Šta je novo?

Pomoc oko izbora MISA..

IcY_R

Slavan
Učlanjen(a)
09.01.2005
Poruke
210
Poena
319
Vrijeme da kupim neki dobar mis i da odmorim ruku malo :D .

Izbor je pao na Roccat Kone, Microsoft Side Winder X8 Mouse, SAITEK Cyborg PM42, NZXT Avatar i ne znam koji moze jos...

Ako bi dodali neki model kazite koji i obrazlozite..

Ja bih najradije Roccat Kone uzeo ali je najmanja vjerovatnoca da ce ga prodavac dobit.

Vi koji imate ove miseve neka svako kaze po koju rijec o njima ako nije problem.

I poredjajte miseve po kojem bi redosljedu vi kupovali pa cu vijeti sto se moze nabaviti i na kraju sto da uzmem.

Unaprijed hvala.
 
Imam Kone i odusevljen sam, u sustini to je deluxe varijanta MX518 i vredi svaku paru.
E, al ima i problem, scroll je izgleda lose uradjen (kazu samo za prvu verziju) i posle 4 meseca je crko. Zamenjen mi je odmah bez ikakvog cimanja pa cemo videti koliko ce ovaj drugi izdrzati, tako da nemoj uzimati, ako nemas u PG distributera koji je kao u BG, spreman odmah da zameni skrsenog.
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovoru ali znam da su ljudi odusevljeni sa Kone-om.To za scroll moze da je do primjerka a ne mora da znaci..Vidim da ljudi imaju problema i sa Mambom..krastavac..ovdje u pg je problem za svaku komponentu a ne za misa..:D Zalosno.

Mene interesuje ako ne bude Kone kog misa da uzmem?
 
Nazad
Vrh Dno