Šta je novo?

Pomoc, naziv igrice.

Učlanjen(a)
01.12.2004
Poruke
444
Poena
319
Zamolio me je prijatelj , da skinem za klinca neku igricu. Mali ne zna kako se igra tacno zove, ali zna da ima "200 modela aviona". Dakle u pitanju je neka igra sa "avi(j)onima"... Zna li neko o kojoj se igri radi?

p.s. ima li neko neki predlog na ovu temu, ukoliko ne nadjem tacno bas to sto klinac trazi?
 
Perl Harbor, nije zahtevna, laka, onako bas za mladje reklo bi se...

A ovako od boljih IL2-Sturmovik recimo, takodje ww2 tema.
 
Blazing Angels (preporuchujem 2-lakshi i bolji) u pitanju je WWII-jedna od najboljih
Ace Combat (mada nisam siguran dal ima za PC-probaj) Moderno doba
F-22 Raptor-Moderno doba
hmm.... toliko mogu da se setim
 
ako je za klinca -

soni1, i svaki deo Ace combat-a, to je jedan od najboljih flight serijala ikad, a ako se nema za soni, onda nek ga emulira, prva tri dela, na soni emulatoru. jednostavno je da se podesi, sada kada je izashao PSX emulator - ePSXe 1.7.0

dalje, malo jednostavnija varijanta je da klinac isto, preko MAME-a odigra Zedblade - futuristichka avionska akcija, ujedno i najbolja 2d igra svih vremena, IMO

od direktnih instalacija, nezaobilazan je i Warblade, to prosto mora da proba, igra je kopija stare Galaga-e, ali daleeeeko naprednija i zanimljivija, sa milion tajni.
 
Ma sto posto je mali mislio na Lock On, a mozda je i prastari Jane's USAF, mada i tu imas samo 8 aviona. Koja bre to igra ima 200 aviona :trust:
 
hehe , ne znam. Ace Combat sam i ja picio na PS1 davno... steta sto ga nema za PC.
 
Da se ubacim i ja, tj. iskoristim naslov teme jer mi pasuje. :)

Igra je 2D, nesto kao Mafia u 2D, a izasla pre Mafie. Dakle upravlja se kvartovima, uzima reket, regrutuju "vojnici" i slicno... ? Zna li neko?
 
gangsters 1i2
 
Znachi 'vako:
Mali nek kupi joystick\pad
Emulator
i cepa Ace Combat
definitivno bolje od te igre neche nachi! To je igra na koju smo svi zujali, brujali, zvizhdali, ishli x puta brzinom zvuka i davali badguys-ima nochne more! Ko to nije igrao nek mu je bog u pomochi... :)
kad smo vech dotle doshli odok da ga skinem da se prisetim starih dana... jel neko igrao skoro, da mi preporuchi koji deo da skinem?
 
Znachi 'vako:
Mali nek kupi joystick\pad
Emulator
i cepa Ace Combat
definitivno bolje od te igre neche nachi! To je igra na koju smo svi zujali, brujali, zvizhdali, ishli x puta brzinom zvuka i davali badguys-ima nochne more! Ko to nije igrao nek mu je bog u pomochi... :)
kad smo vech dotle doshli odok da ga skinem da se prisetim starih dana... jel neko igrao skoro, da mi preporuchi koji deo da skinem?

ace combat 2. u trojci su uveli komplikovane kontrole po osama, pokushavali da prave combat simulator, a dvojka je keva ... hehe, ja skoro igrao na PS2 (tera diskove PS1, ko ne zna) i shurio sam! predposlednja misija je objasnila ... skoro me nije neka igra tako podigla, da se uzivim.
 
Falcon 4.0: Allied Force
IL-2 Sturmovik
 
Vrh Dno