Šta je novo?

Pomoc: MAFIA

Gox

Čuven
Učlanjen(a)
13.12.2003
Poruke
178
Poena
619
Imam problem sa igrom Mafia...i jako dugo na netu trazim odgovor. :confused:

Naime, Mission 11: Visiting Rich People pokupim Salvatorea (na cosku nekog stadiona), i dalje idemo zajedno po dokaze (papire) u neku vilu na brdu. Kada stignemo tamo, ja pokusam da otvorim vrata, neuspevam, tada Salvatore stupa na scenu, i otvara vrata. Nakon toga sledi ucitavanje sledeceg nivoa. Kada one crtice-tackice (koje pokazuju proces ucitavanja), stignu do pola, tada se igra zakuca i vrati me na desktop windowsa.
konfiguracija:
Intel 1.7,
zvuk na ploci,
256 ddr ram,
gf4mx440 nvidia drivers 52.14 ; direct x 9.0a
win XP Pro Sp1

Igra skoro da nije ni trzala na medium-high detaljima, de pa me cudi u cemu je problem. :confused:

Postoji neku patch v 1.2 oko 17mb ali mi je pretezak za skidanje (a mozda mi ne bi resio problem), pa se pitam da li se neko seca, da li je imao ovakvih probelma, i da li zna kako ga resiti. Mozda bi mi pomoglo da mi neko posalje savegame file, za ovaj nivo (naravno ako ga ima) ??

Pozdrav
 
Jedino ti preostaje da reinstaliras igru, posto ti ocigledno neki fajl potreban za taj nivo nije dobar ili ga uopste nemas. Znaci samo reinstall, nista drugo.
 
A ako mi kazes koji je to savegame fajl (tacan naziv), poslao bih ti. Posto su mi svi u toj gomili isti, samo im se brojevi na kraju razlikuju, a ocigledno to nisu redni brojevi nivoa.
 
Probao sam Re-instal, al ne vredi, nista ne menja... probao sam sve zivo, i stavljao minimum detalje, al igra se prosto zakuca kad ide ucitavanje tog narednog nivoa.
Pa, zadnji snimljen "fajl" mi je mafia000.270 , e sad ja mislim da mi treba naredni fajl (ako se nevaram)?? Ako ti nije problem ti mi posalji, bio bih ti veoma zahvalan cheers ,posto je igra stvarno dobra, a nemam ideju sta da radim.

Hvala unapred cheers
 
Hvala ti puno, u svakom slucaju, ali nije mi pomoglo.. i na drugom racunaru sam pokusao, al ista stvar. :evil: Prepoznao je nivo naredni nivo, koji nije hteo da mi ucita (Visiting reach people-The Vila), i krenem na load, i opet isto, krene da ucitava i zakuca ga posle nekoliko crtica ucitavanja...
Probao sam i sa poslednjim patchem za Mafiu, al ne vredi... Izgleda da je do samog diska... Sledi Add_Remove Program... :beat:
 
Steta. A vredelo bi preci igru, posto je neverovatan osecaj do samog kraja. Probaj da nabavis negde ispravnu verziju i dovrsi je.
 
nesto sam na ex3d procitao da se uveli suska o mafia 2 :beat:
 
Probaj da instaliras Direct X 9.0b

Takodje PROMENI DRAJVERE. Za tu karti instaliraj ili 41.09 ili 43.03. Sve ce ti raditi brze i Mafia bi trebala da radi.

Javi sta si uradio.
 
ali neznam kako bi izgledala prica jer znamo sta se dogodilo na kraju :mrgreen:
 
Da... a svi likovi su mrtvi... Bilo bi dobro da nova Mafia bude u nekom modernom okruzenju... ali onda bi prsli GTA 4 i DRIVER 3. Videcemo, ali verujem da Illusion ponovo nece razocarati.
Definitivno su jedna od najboljih firmi u toj industriji... H&D 1 i 2, Mafia, Vietcong. Jos uvek su bez promasaja.
 
Yep ja sam rekao na Ex3d da se sprema Mafia2 mada nece skoro.16dec 2005
http://www.computerandvideogames.com/r/?page=http://www.computerandvideogames.com/data/gamehomepages/game_homepage_id.php(que)id=6309
 
link ti nevaja
neznam kako mogu da prognoziraju tacan datum izlaska(2 god unapred)
inace prica moze biti njegov sin :mrgreen:
 
mislis link je neispravan,ako si to mislio meni radi.Ako si mislio da nema dovoljno informacija tesko ce se sad naci sto obimnije.
I ja mislim da bi prica mogla biti njegov sin.Bio je sa cerkom onog sankera.
 
Ne bih sad da pokvarim to zadovoljstvo da vidi sta je na kraju :mrgreen:
 
neznam nesto me zezao sa gprs sad na sezamu bez problema otvorio :confused:
 
Moram da vam kazem da Tommy Angelo nekih 15 puta u igri kaze da je imao cerku, a ne sina... tako da se nadam da nece ona biti glavni lik "dvojke"...
 
Da ali sa nekom drugom,a kad je klepio onu nije nista pricao :D :D
 
Ma onu kad imas misiju da je pratis do kuce i da je branis od onih divljaka
 
Ma nisam pratio ali je najaci kraj kad popije metak u celo.
 
Stavio sam stare drajvere 44.65 i sve mi igre rade bolje (thanks for tips), ali Mafia zakucava na istom mestu...ne vredi.. J*b*ga...samo ucita nekoliko crtica sledeci nivo i DAMMMM... windouz desktop... nema sta drugo, nego da je disk zeznut... U svakom slucaju, hvala svima na pomoci
cheers cheers

Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno