Šta je novo?

Pomoć oko Grand Theft Auto 3

chox

Slavan
Učlanjen(a)
27.04.2005
Poruke
168
Poena
319
E ljudi ovako:Stavim ja GTA3 (posto mi je slab komp) i predjem nekih 50-ak misija ali sam u medjuvremenu formatiorao hard i ode sva moja muka i zalaganja tj. izbrisao sam sve snimljene misije!E sad ja vas pitam:ko je dokle stigao i ako mu je ostao save zadnje misije koje je prešao da mi je posalje (inace nije velika stvar a nalazi se u My Documents u folderu GTA3 User files).Inače nije da me mrzi ali ponovo da igram preko 50 misija,sto je puno,puno je!A jel negde mogu da se skinu save-ovi završene igre (pa da ih ubacim kod mene),skinovi za kola i druge stvari.Ako ima napišite gde može da se nadju.Priznajem da je ovo već otrcana tema,al meni je važno pa vas molim da ne ode "pod ključ".Unapred zahvalan!
 
Evo ti neki save-ovi. "Malko" su bajati ali mislima da ima dosta toga sto sam presao. Ako negde zapnes, slobodno na PM.
 

Prilozi

  • new.zip
    266.1 KB · Pregleda: 55
A jel neko moze detaljno da mi objasni kako da na najjednostavniji nacin ubacim modele kola u GTA3.Skinuo sam svasta od Dacie do BMW-a a ne znam kako da ih ubacim.
 
Mora biti neki how-to na sajtu sa kog si skinuo
 
chox je napisao(la):
A jel neko moze detaljno da mi objasni kako da na najjednostavniji nacin ubacim modele kola u GTA3.Skinuo sam svasta od Dacie do BMW-a a ne znam kako da ih ubacim.

A jel mozes da kazes sa kog si sajta skinuo dodatne modele kola?
 
chox je napisao(la):
A jel neko moze detaljno da mi objasni kako da na najjednostavniji nacin ubacim modele kola u GTA3.Skinuo sam svasta od Dacie do BMW-a a ne znam kako da ih ubacim.

Treba ti editor za to, ne znam kako tacno se zove, ali zeznuto je to da radis u svakom slucaju. Googlaj pa ces naci nesto slicno

Pozdrav!
 
Jel moze negde da se nadje neki editor za pravljenje vozila za GTA 3 ili GTA:San Andreas? I gde moze da se skine tako nesto?
 
Nazad
Vrh Dno