Šta je novo?

Poludecu! (igranje preko neta)

Diablo

Čuven
Učlanjen(a)
29.11.2003
Poruke
1,982
Poena
649
Molio bih da se jave oni koji igraju nesto preko neta i odgovore na sledeca pitanja:

1. Koju igru/igre igrate?
2. Na kom ste provajderu, modem/cable/adsl/isdn... i brzinu?
3. Kako vam igre rade, tj. da li ste zadovoljni ili ne?

Meni mnogo slabo radi net (128k, flat). Uglavnom pikam Diabla na battlenetu i ping je uzasan. Razmisljam da promenim provajdera (ako je do njega uopste, mada mislim da jeste) tako da bih vas molio da mi preporucite nekog gde sve lepo radi.

Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Nisam bash ukapirao na shta ciljash,ali ja imam 256k kablovski flat koji delim na dva racunara,od kojih je jedan non-stop na p2p,plus sto se na oba surfuje i igra online...i nikakvih problema nisam imao...provajder SBB...predji na 256 i resices problem,ili je mozda tvoj problem u firewall-u,konfi,sistemu...moze biti mnogo razloga,neki ljudi sasvim normalno igraju i preko obicnog modema na staroj centrali.poz
 
128k je i vise nego dovoljno za igranje. Kao sto i sam kazes, moze se bez ikakvih problema igrati i sa modemom. Firewall i sistem su dobro podeseni, tako da to nije problem. Interesuje me da mi ljudi sa foruma preporuce nekog provajdera. Cuo sam da SBB i nije nesto za igranje (download i surfovanje je ok).

Idealno bi bilo da se javi neko ko igra WoW ili Diabla na Blizzardovim serverima i da kaze kako mu igra radi. Preko dana imam veliki lag u igri, dok je u ranim jutarnjim casovima obicno sve u redu i nemam tih problema.
 
Poslednja izmena:
adsl 512k @beotel
igram dotu@frozenthrone na bnetu i nikad mi ne laguje kad bnet nije preopterecen, ping 70-150
counter strike, ne igram vise, ali cini mi se da je ping bio oko 70-100, naravno bez ikakvog laga
i trackmanianations, bez ikakvog laga sa full grafikom....

sve u svemu, da ne baksuziram, zadovoljan sam....
 
Ja igram WoW vec godinu dana, igrao sam na 33k modemu, 56k modemu, 64k wireless (Art(koji kad radi ume da bude dobar ali ja niasm imao srece pa im je pucao ap koji gadjam)) i 128k(takodje Art). Na modemu je bilo igrivo, ali samo igrivo (350-600 ms(ipak WoW nije FPS :p)) dok na wirelessu na 64 je obicno 200-300, a na 128k 100-150 imam obicnaj surf paket.
Ako te zanima da ti se nekok preporuci ja bih ti preporucio Verat-a, iako sam cuo da imaju probleme ipak su bolji od ostalih(ja na nesrecu ne mogu da vidim njihov AP inace kakav ART :D)Takodje preporucujem BGW grupu, ima ih po celom Beogradu, sjajna mreza. SCnet je skup, Tehnicom otprilike na njivou Arta...Toliko mogu da ti kazem :wave:
 
Na sbb-u 128k flat bez ikakvih problema igram Battlefield 2 i ping na bihnetu mi je uglavnom medju najnizim.
 
Naebee 256 ADSL, CoD2 i TMN rade odlicno...
 
Ja imam Sezampro 512 ADSL,a pre toga sam imao 256 ADSL,razlika u CS1.6 je ogromna,nije toliko u pingu koliko vise ne laguje uopste i rate-ovi su postavljeni na mnogo vise vrednosti!
Mada ovi s kablovskim internetom imaju bolji ping pa cak i 128/128 sbb!
Ne znam sta je kod tebe problem ali bi trebalo bolje da ti radi,proveri sa counterom da li je tamo sve u redu!
Inache wireless preporuka za Maxnet,ortak ima 128/128 i ping mu je cesto manji od 20,dok je meni od 35-60!
 
Poslednja izmena:
MOHAA Breakthrough EunetADSL@256 ping 50-80.
 
Imam 256 flat kod SBB-a, do skora sam imao 128 flat, i igram Guild Wars i DnD Online Beta bez ikakvih prolema, sve ide glatko.
 
Imam SBB flat 256 i imao 128 ping izmedju 70-120....zadovoljan
 
blago vama sa takvim pingovima. ja na sbb-u preko dana imam 100-4000+. uglavnom je od 200-500 u poslednje vreme. ortak iz bloka se takodje zali da mu slabo radi diablo na battlenetu. evo sad sam probao da igram malo i ping je 400-1600. :(
 
Poslednja izmena:
CS u zavisnosti od lokacije servera od 35-40 do 80 [na servere gde mi je veci ping ne ulazim :)]. q3 radi odlichno 30 na sbb serveru, a na strancima 50-60. Cod i ostale igre sam malo igrao ali radilo je fino.

ADSL yubc 256/64
 
sezampro ima dobru vezu 56k... igre kao UT, EVE rade i ne koce....
 
Nazad
Vrh Dno