Šta je novo?

Polovni laptop

NeO_o

Poštovan
Učlanjen(a)
21.07.2016
Poruke
17
Poena
54
Sta preporucujete za polovni laptop od 100 do 150e solidne konfiguracije?

Послато са K012 уз помоћ Тапатока
 
Mislim da ce gotovo svaki dual core laptop da pokrene PS, moj pokrece bez problema photoshop i illustrator cc 2015 , i3 proc, 4gb ddr3. Recimo na starom racunaru sam imao cs6 verzije isto radilo bez problema, konfiguracija je bila praistorijska, celeron d, 1gb ddr1.
Najbolje da pogledas uzivo, ja sam recimo planirao da uzmem lenovo ili hp elitebook, ali mi je ispalo nesto drugo, to sam uzeo i nisam se pokajao uopste.
 
Poslednja izmena:
Ufff, pa ne mogu uzivo pogledati! Ja sam ti gore na severu, covek je iz Jagodine! :)

Znaci taj model je OK!?

Da, da li da odmah trazim da on promeni bateriju ili ukoliko se odlucim za ovaj da uzmem kako je?

Trazio sam i u medjuvremenu nesto drugo - skuplje malo, nije Lenovo nego HP
https://www.kupujemprodajem.com/HP-dv6-Prelep-Quad-Core-4GB-Ram-320GB-37831432-oglas.htm
Slabo je to za 160 evra , vidi ovaj: http://www.kupujemprodajem.com/Asus-K53-Core-i3-37947907-oglas.htm?filter_id=88459542
 
Ne bih ja ovaj HP, nije mi nesto puno laptopova sa AMD procesorima proslo kroz ruke, ali ono malo sto je proslo ostavilo je tako los utisak da sam se zarekao da nikad necu uzeti AMD u laptopu.
Bateriju bi svakako menjao sam ukoliko bi kupio, ko je lud da investira u novu bateriju zbog potencijalnog kupca, koji moze veoma lako odustati.
 
Mnogo su štrokavi :)
 
I5-M560 je star 6 i po godina procesor , ja bih pre isao na neki sandy bridge druge generacije , i3 2310m , i3 2330m , i3 2350m , i3 2370m , i5 2410m , i5 2430m , i5 2450m , i5 2540m i slicno , mogu da se nadju laptopovi ispod 200 evra uz malo srece.
 
Core 2 duo su stari laptopovi 8 godina , ne bih se usudio da kupujem takve laptopove , nadji ako treba neki prasnjav i3 laptop i spremi vlazne maramice :) posto izgleda sve cesce prasnjave prodaju ovi sa manje ocena.
 
Uz takve laptopove daju gratis sredstvo za prozore i pamučnu krpu :D
 
Da li ima primetne razliku u radu između i5 procesora 2., 3. i 4. gen ili im se samo grafičke razlikuju? Takodje jel bolje recimo stariji i5 ili noviji i3 za istu sumu? Konkretno koristio bi se za web, multimediju, office, programiranje. Naravno uz SSD od 120-180-240GB.

Sent from my Galaxy S7 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno