Šta je novo?

Podloga - optički miš

Fidelio

Slavan
Učlanjen(a)
28.01.2005
Poruke
189
Poena
319
Kvalitetna podloga za optičkog miša--
GDE ?
KOJA ?
POŠTO ?
 
bilo koja ... najbolje da je crna... ja imam neku od 300 kinti ergonomsku sa onim gelom za zglob. .. i odlichna je... a mish mi je onaj logitech od 20e... sve radi i ovako i u igrama ko ludo.. nikad se nije nista pobagovalo itd...
 
u principu bilo koji xtrac, allsop, func, steelpad, icemat samo je stvar ukusa. ja sam ih skoro sve izmenjao i trenutno koritim XTrac Pro u kombinaciji sa logy mx300. cena je 1000dinara u KGB internet kafeu, ruzveltova br.1. mozhda jeste mnogo u odnosu na druge platnene ali veruj mi, em shto vredi para em shto je meni posle 8-9 meseci korishtjenja ko nova.
 
ja imam Razer eXactMat X Control, i apsolutno sam zadovoljan, ali ko shto rev kazhe, sve je stvar ukusa.
 
U KGB-u se koliko znam trenutno ne prodaju podloge (nema ih na stanju) ali koliko znam trebalo bi da se pojave uskoro (govorim od xtracu)

func moze da se nabavi u complandu

allsop ne znam ko radi

steelpad ima kod mene u ilmaku
 
Imas u Imtelu neku crnu aluminijumsku podlogu, deluje mi da je mrak. Kosta 950din.
 
optimice ne uzimati, krsh je najgori. losha kopija gigante a malte ne isto toliko koshta. posle veoma kratkog korishtjenja se izguli i potpuno unishti skate-ove mishevima. nikako ne uzimati !
 
Preporuka za fUnc sUrface 1030, takodje i za steelpad S&S.

POZ :wave:
 
www.steelpad.com
www.razerzone.com/exactmat.html
www.func.net
www.xtracpads.com

cene svih modela se krecu izmedju 15 i 40 evra.

Sto se steelpada kod nas tice :
Steelpad QcK - 1250 din
Steelpad QcK+ - 1850 din
Steelpad 4D - 2100 din
Steelpad 4S - 3300 din
Steelpad S&S - 3200 din

func je oko 2500 din (postoji samo jedan model)

razerove ne znam koliko kostaju.

xtrac je bio u 2 velicine, i kostao je u rangu sa qck, ali ne znam tacne cifre.
 
Poslednja izmena:
Nisam znao da je 4S model bolji od S&S?

POZ :wave:
 
MaxXx je napisao(la):
Imas u Imtelu neku crnu aluminijumsku podlogu, deluje mi da je mrak. Kosta 950din.
To je CM-ova podloga... opako izgleda, to stoji, ali mi i nije nesto... nekako se mis mnogo "cuje" dok se vozi po njoj.
 
Gidra85 je napisao(la):
Nisam znao da je 4S model bolji od S&S?

POZ :wave:
to shto je skuplji ne znachi da je bolji vetj da je skuplji za proizvodnju (4S je alu podloga).
 
matan je napisao(la):
Ekstra kvalitetna podloga domace proizvodnje, imam je i veoma sam zadovoljan:
http://www.optimice.net/
i ja je imam i zalio sam se za "rapidno smanjenje kvaliteta". bukvalno sam slao hate mail liku zaduzenom za kontakt sa musterijama, i znate sta mi je rekao.
kao svemu se smanjuje kvalitet vremenom, pa nije cudo sto se podloga izgulila za 3 meseca normalnog koriscenja, ionako je jeftina.
kad se ne bi tako brzo sjebavala bila bi stvarno o.k. podloga za umerenu cenu,
ali ovako je heavy fuckin' bullshit!
sad je i dalje koristim, ali komfor u radu nije isti kao prvog dana (mada moram da priznam da i sada mis ne prskace)
 
Ja imam optimice-a i podloga bi stvarno bila OK da se nije izlizala... + ima grb man utd-a :)
zato je vredela 800 kinti...poslacu sliku ovde cisto da se vidi koliko se izgulila...samo da napunim baterije za digis...
 
podloga bi stvarno bila o.k. da se ne sjebava tako brzo.
ovako moras da dajes 10e svaka dva-tri meseca, sto je bacanje para
ajde salji sliku da vidimo
 
Vrh Dno