Šta je novo?

Ployer momo 12

Ili im je stala prodaja kako su digli cenu,ili su videli po forumu da ih ima i jeftinije,ili im se vracaju na reklamaciju uredjaji,nesto od toga...
 
Ja ga narucio malopre iz tehnoms-a , stize za Bg sutra-prekosutra, pa sta mi Bog da :) . Cena 19990, isporuka besplatna.
Pre toga zvao ove nase boegradske prodavnice (emmi, pc practic, winwin) i niko ga nema na stanju, nego porucis pa kao za 2-3 dana je tu i kod njih je cena 23000 .
Na kp imate za 170 evra ali sa godinu dana garancije (i pitanje je kakva je to garancija, mada covek preko tel zvuci skroz normalno i profesionalno ).
 
Poslednja izmena:
vratili su cenu na 18990 u tehnoms-u,cudna neka politika firme
 
Pa prate oni forume :) kad su videli dah zbog tog povecanja pljuju - odmah su smanjili. Dzabe dobijes jednokratnu korist ako ti se uprlja ime. Nadam se da nece vise praviti ovakve ispade - jer su do sada bili iziluzetno korektni (kupovao sam desetak monitor od njih i bez ikakvih problema resio reklamacije za dva)
 
dobro je ako je tako,bas me bacili u rebus sa ovim cenama...ne mogu da se odlucim koji tablet da uzmem,ovo mi je nepoznata marka,cena mi odgovara i ono sto nudi...samo me zanima kvalitet i stabilnost u radu...al opet prethodni komentar je koristan sto se tice reklamacije
 
iskreno, odusevljenja ljudi na stranim forumima su velika. svi hvale taj ekran, dual core soc sa mali 400 je bomba, aluminijumsko kuciste je pun pogodak a kazu i da wifi signal fata ko blesav iako je aluminimunimumski.... ja i devojka uzesmo dva komada... hteo sam neki prestigio prvo, pa onda ovo ispade kao grom iz vedra neba. cena bomba za ono sto nudi. sto me cudi uopste nije mnogo skuplji kod nas nego u usa, cak je cena tu negde....
 
jeste li tek narucili ili ih vec koristite? ja sam nasao samo dva strana foruma gde se spominje momo12 i to ne nesto opsirno,5-6 stranica. a na youtube ima samo jedan jedini review.
 
twk naruceno... pa dok se uplati, pa dok njima dodje novac, pa dok posalju, pa dok stigne... za par dana ih imamo nadam se...
 
jeste li tek narucili ili ih vec koristite? ja sam nasao samo dva strana foruma gde se spominje momo12 i to ne nesto opsirno,5-6 stranica. a na youtube ima samo jedan jedini review.

Ajd da probam da ti pomognem. Izgled je fenomenalan, i tablet je neverovatno lagan i APSOLUTNO nigde ne krcka čime sam oduševljen. Displej je odličan (osvetljenje držim na oko 35% i fenomenalno izgleda). Baterija je dobra nakon punjenja u zavisnosti kako se koristi možeš očekivati 5 pa čak i 6 sati ali imaj na umu da ako ga ostaviš u mirovanju recimo 24h verovatno će ti ostati par sati korišćenja dakle postoji popriličan battery drainage u stanju mirovanja iako gasi wi-fi. Wi-fi se normalno pali kada aktiviraš tablet i to radi odlično i da malo bagovit battery notification dakle može se desiti da ti prikaže 20% a traje duže nego očekivano and vise versa :). Na tabletu je default launcher i default keybord tako da postoji tzv. sluggish utisak kada sam to izmenio dobio sam drastično poboljšanje moj izbor je bio Holo launcher HD i Hackers keybord sada radi odlično u poređenju sa Samsung GT 2 10.1 mogu samo da kažem da je ovo bolji i jeftiniji izbor. Igre rade odlično poznata igra Riptide GP radi bez jednog trzaja na doduše senzor pokreta kasni, ali kada se kontrole nameste na touch radi kao munja. Inače na ostalim mestima (browser, aplikacije) senzor pokreta radi super. Kamere su realno loše, prednja iskoristiva za skype, zadnja samo po dnevnoj svetlosti korisna ostalo - loše. Browser bolje da ne komentarišem pošto imam iPad3 i MS Surface tako da bi bilo glupo porediti uređaj koji košta 200$ u odnosu na one koji koštaju 500$, sve što mogu da ti kažem je da sam ga poredio po snimcima sa nexus 7 i mislim da je u toj klasi. Evo sad baš vrtim sajtove dok kucam ovo.
Eto toliko od mene. Ako me pitaš za savet ja ću ti reći - kupuj. E sad koliko će da traje, kako će se baterija pokazati da li će biti nekih problema hardverskih ili slično pitaj Trgovčevića mada ja mu ne bih verovao na reč :D
 
^ e ovo je vec detaljno opisivanje,koje buducim vlasnicima puno znaci. naravno da za duzi period upotrebe nemoze niko da nam garantuje ispravnost al opet tu je garancija. ja sam za pocetak narucio jedan komad danas i kao srednje zahtevan korisnik se nadam da ce me lepo sluziti :D
 
hehe pa hvala i vas da sluze kako treba :) i da se druzimo na forumu u sto vecem broju!
 
Ja ga narucio malopre iz tehnoms-a , stize za Bg sutra-prekosutra, pa sta mi Bog da :) . Cena 19990, isporuka besplatna.
Pre toga zvao ove nase boegradske prodavnice (emmi, pc practic, winwin) i niko ga nema na stanju, nego porucis pa kao za 2-3 dana je tu i kod njih je cena 23000 .
Na kp imate za 170 evra ali sa godinu dana garancije (i pitanje je kakva je to garancija, mada covek preko tel zvuci skroz normalno i profesionalno ).
E sacekacu jos malo za moj tablet.Ne stize dva dana , ja zovem tehnoms a oni "jao , kolega zaboravio da ponese kesu sa paketom ,poslace danas " :) ...
Valjda ce stici sutra, pa javljam utiske onda.
 
hvala na utiscima, deluju kao objektivni :)

Nema na čemu ja sam se iskreno trudio da budem objektivan.

@mtomas

Kao srednje zahtevan korisnik mislim da ćeš biti prezadovoljan. Što se mene lično tiče zadnju kameru bih menjao za pristojnu futrolu kao recimo ovu što imam za ipad, ali normalno ne možeš svakom ugoditi :)
 
^ radim po smenama pa imam dosta slobodnog vremena na poslu,nekad i svih osam sati,pa mi ova igracka treba za surf,filmove,serije...ponekad i igrice kad se zaludim,igram dve nedelje pa mesec dana nista. isto mislim i u vezi zadnje kamere,totalno nepotrebna na tabletu,bolje jos jedan zvucnik da su dodali ;-) ne nedostaje mi ni GPS,ne vozim sleper :-D jedino mi zao sto cu zapustiti voljeni lg2x,ako ovo sokocalo bude radilo u skladu sa specifikacijama,fon cu da zaboravim negde :)
 
Uzeo bih ovaj Tablet pa me zanima da li uzeti ovo ili nesto drugo? :) Kako se pokazao u radu, kakav je u radu sa dokumentacijom i knjigama?
 
Poslednja izmena:
ja do skoro nisam ni verovao da ima zadnju kameru, mislio sam da je greska u specifikaciji, i da se neko zeza :)

kad smo vec kod futrole, koja futrola pasuje za njega taman? treba mi neka koja ima opciju da sluzi i kao stalak....
 
ja do skoro nisam ni verovao da ima zadnju kameru, mislio sam da je greska u specifikaciji, i da se neko zeza :)

kad smo vec kod futrole, koja futrola pasuje za njega taman? treba mi neka koja ima opciju da sluzi i kao stalak....

E to ćeš teško naći za ovaj tablet, jedino što ima je univerzalna futrola za 10.1 tablete.
 
kapiram da ima iste dimenzije kao note tab, a moj brat koji ima note tab je upakovao njega u neki case za neki acer... sve to slično :p
 
ja sam pitao jel neko probao pre mene, pa da podeli utiske :) ne mogu nigde da nađem tačne dimenzije ovog taba, da vidim kome je najpribližniji...
 
bravo za ovo, ja sam gledao na ployerovom sajtu na brzinu, ali nisam nasao dimenzije. sad samo da nadjemo neki poznat tab slicnih dimenzija... kad budem bio pored kompa pregledacu gsm arenu u potrazi za tabom slicnih dimenzija...
 
bravo za ovo, ja sam gledao na ployerovom sajtu na brzinu, ali nisam nasao dimenzije. sad samo da nadjemo neki poznat tab slicnih dimenzija... kad budem bio pored kompa pregledacu gsm arenu u potrazi za tabom slicnih dimenzija...

Msm da odgovara galaxy tab P7500, slicnih su dimenzija, ako ti treba poslacu ti ja dimenzije moje futrole ili mozemo da se nadjemo da je probas, pre nego sto narucis, posto se svuda narucuju retko ko ima na stanju pa da probas...
 
Msm da odgovara galaxy tab P7500, slicnih su dimenzija, ako ti treba poslacu ti ja dimenzije moje futrole ili mozemo da se nadjemo da je probas, pre nego sto narucis, posto se svuda narucuju retko ko ima na stanju pa da probas...
Narucio danas tablet,koja je cena te futrole sto spominjes?
 
Nazad
Vrh Dno