Šta je novo?

Ploca+proc za 400-550e

ZLI

Čuven
Učlanjen(a)
30.08.2002
Poruke
586
Poena
620
Koju plocu i procesor za 400 do 550 evra ... i ima li smisla cekati am2 ,mislm ako ce da se pojavi nesto pristupacnije u roku od mesec dana onda bi sacekao to..
 
Opteron 165 i DFI LANPartyUT NF4 SLI-DR Expert mada je DFI lanparty Ultra-d vishe nego dovoljno veruj mi :)!
pojasni malo shta bi sve gurao na plochu ;)
 
Poslednja izmena:
animaN je napisao(la):
Opteron 165 i DFI LANPartyUT NF4 SLI-DR Expert mada je DFI lanparty Ultra-d vishe nego dovoljno veruj mi :)!
pojasni malo shta bi sve gurao na plochu ;)
Pa jel znas da se za manje pare moze spakovati brza masina(ako ne reci mnogo brza),a za razliku npr. uzeti neki DDR2 900,ili DDR2 800.Citajuci tvoje postove samo AMD i taj model DFI-a hvalis(koji je prevazidjen),i ja sam ga pre godinu vozio,za 500eura moze da spakuje veoma brza masina,ali ne bazi tih komponenti koje si spomenuo.;)
 
ZLI je napisao(la):
Koju plocu i procesor za 400 do 550 evra ... i ima li smisla cekati am2 ,mislm ako ce da se pojavi nesto pristupacnije u roku od mesec dana onda bi sacekao to..

Ajd napisi i za sta bi koristio komp, da znam dal da ti preporucim AMD ili Intel. Ovako napamet preporucujem Intela 805, nemoj da bacas pare na nesto jace, jer ostace ti para za opako hladjenje i opaku plocu i jos kusur za bolje napajanje.
 
Misko je napisao(la):
Ajd napisi i za sta bi koristio komp, da znam dal da ti preporucim AMD ili Intel. Ovako napamet preporucujem Intela 805, nemoj da bacas pare na nesto jace, jer ostace ti para za opako hladjenje i opaku plocu i jos kusur za bolje napajanje.

Podržavam...
Za te pare se može uzeti stvarno dobra mašina zasnovana na Pentium D 805... Ako imaš već neke komponente možeš da uzmeš neku 965 ili 975 ploču pa posle ne moraš da razmišljaš kada se pojavi Conroe...
 
Evo i ja da se ubacim, sta preporucujete u top klasi za 3D? Opteron, ili neka druga igrackica?
 
Sorry, my mistake! 3D Max, naravno, haevy rendering! Za games i nema potrebe za ovakvim zverinama, bolje tu kintu baciti na SLI ili Quad kombinacije grafulja!

Ja sam tipovao na neki X2 3800, ali ako se vec otvaram ne skodi da pitam...
 
Nazad
Vrh Dno