Šta je novo?

PlayStation VR2 (PSVR2) - Opšta diskusija

Ček prvo da smisle šta iz radnje da ubace uz PSVR2, pa će onda izaći sa cenom 😁
 
Video sam vec na KP da su neki prodavci naveli cenu za VR2... 600e, sto mi je prosto nemoguce jer je to i zvanicna cena.

Dal ce zaista tako i biti kada izadje, videcemo. Ali sam svakako ocekivao da bude 700-800e.
 
Ma stavili su bezveze cenu dok ne krenu da nabavljaju stvarno. Kontam da će možda biti neke mini navale čim izadje sistem, ali da će se smiriti brzo. VR nije baš mainstream
 
Ja napisah da očekujem 80k u zvaničnoj prodaji ako budu pratili preporučene cene. Sve iznad 85k je bezobrazluk.
 
Krenuo preorder kod GameS. Neću postavljati link, da ne bude reklama.
Cena: 77.999RSD

Poručeno. YOLO!
 
Hmmmmmm... Sa svim dobavljacima ( mislim iznutra ) sa kojima sam pricao je da su uradili preorder i oni, ali do sada niko nema info kada i koliko ce dobiti....
Tako da ako neko zeli odmah, mozda je bolje da se nadje drugo resenje....
Mislim, ako neko zna ko ce imati u radnji 22-og, placam unapred :)
 
Meni rekoše da su "količine ograničene". Videćemo, ja očekujem day 1. Ne bih voleo da me neprijatno iznenade i ne isporuče 22. februara, već sam platio unapred. :)
 
U mejlu koji sam dobio nakon što sam uradio pre order piše:

Details​
Aantal​
Releasedatum voor pre-order​
Prijs​
PlayStation®VR2 Horizon Call of the Mountain™-bundel​
1​
Wordt bezorgd tussen 22 en 28 februari 2023​
€ 649,99​

Dali su sebi "lufta" čitavih nedelju dana da isporuče paket.
 
Ја се двоумим да ли да поручим или да сачекам на КП…али дефинитивно узимам 😅
 
Je l' vi imate prostor za ovo, meni prostor od stocica i tv-a metar, mislim da bi polomio tv posle par minuta.
Ne vidim sebe da uzivam u ovome. :D Kako uspevate?
 
Ne bih uzimao da nemam prostora. 😄 Imam nekih 2x3m između kauča i TV-a. Bilo je dovoljno za PSVR, a biće sigurno dovoljno i za PSVR2.

Pored GameS-a, sada je PSVR2 dostupan za preorder i u Gigatron, GameCentar i Computerland. Cene su svuda iste za oba paketa (PSVR2 ili PSVR2+Horizon igra).
 
Poslednja izmena:
Ni ja nemam mesta između kauča i TV-a da se razmašem ali razmišljam da pošto se TV ne koristi već VR, da ne moram da sedim/stojim na mestu sa kojeg inače igram. Zar se ne može pomeriti negde u sobu dalje, koliko kabel dozvoljava?
 
Može, naravno. TV uopšte nije neophodan za korišćenje PSVR2.
 
Da li se očekuje PS5 + VR2 bundle u nekom momentu?
 
Kad bi Valve objavio HL: Alyx za PSVR2, ne bih sekundu razmišljao. Ovako ću ipak sačekati da vidim utiske i koje su sve igre dostupne.
 
Ja koliko se sećam PS4 nije imao takav bundle, ne verujem ni da će ovde biti
 
Nadam se da su konacno promenili onu gumu na headbandu, to im je jedan od ubedljivo najgorih materijala u proizvodima, posle par godina pocelo da se kruni i ljusti. Isto i sa platinum headsetom koji skoro pa nije ni koriscen i stoji godinama, isto sam skoro video tragove raspada.
 
Nigde nisam našao tačnu potvrdu da li Pulse 3D slušalice će morati da se ubodu kablom u PSVR2 da bi se koristile sa njim ili će raditi i wireless sa PSVR2 preko veze sa PS5? Za PSVR je bilo koje slušalice bilo obavezno povezati kablom da bi radile. Nadam da to nije slučaj sa Pulse 3D i PSVR2.
 
Nazad
Vrh Dno