Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Jeste malo smor to sa kriptom, ali kad skontas proceduru, nije komplikovano. Dosta prodavaca nudi opciju placanja karticom, ali redje nude global/worldwide opciju, pa nase kartice ne prolaze, bar meni nisu kad sam ranije probao. Sad bas pogledah i vidim da postoji i CIS opcija, koja bi nama mozda radila posao.
Neki prodavci nude i paypal opciju, ali ni to nije bilo cesto, bar poslednji put kad sam gledao.

Inace, glavni problem kod plati.market je sto ljudi ne pretraze celu ponudu, vec uzmu tipa prve na koje nalete, a ti su obicno skuplji.
Evo sad bacih pogled i kod vecine je $105 ono sto je kod ovog "mog" $85, a ima cak i ovakvih likova.

Pogledajte prilog 438529

Takodje, ako se ne radi dopuna, vec uplatite da vam oni kupe pretplatu na vasem nalogu, to onda ispadne jos vise.
Au sine koje dranje, 126$ za nešto ispod 8000din, pakao.
 
Ma haos. Ja ne znam ko tu bilo sta kupuje. Moras bas da budes "ogranicen", pa da ne provalis da je u 99% drugih prodavnica jeftinije.

Nego, putujem uskoro za Tursku, pa me interesuje nesto. Sigurno je glupo pitanje, ali bolje da pitam za svaki slucaj.

Jel ima nesto sto mogu da uradim dok sam tamo sto bi mi ubuduce olaksalo kupovinu, tipa moze da se otvori neka digitalna kartica ili vec nesto tog tipa? Kontam da ne moze, ali ipak je to Turska, pa je mozda nesto i moguce 😄
Varijante tipa "mozes da nadjes nekog lika koji ce ti placati sta treba za neku mini proviziju" ne dolaze u obzir 😄
 
Digitalnu karticu možeš da otvoriš i van Turske (ininal), problem je dopunjavati je :)

Eventualno možeš da otvoriš i tamo uplatiš kredit na nju, pa da troškaraš.
 
Ako znas nekoga ko ima Revolut, dopuna Ininal je super jednostavna...
 
Digitalnu karticu možeš da otvoriš i van Turske (ininal), problem je dopunjavati je :)

Eventualno možeš da otvoriš i tamo uplatiš kredit na nju, pa da troškaraš.
Pa mislio sam nesto sto je mozda laganije uraditi iz Turske kad sam vec tamo. Koliko se secam, nije bas super jednostavan proces kreiranja Ininala iz druge drzave.

@Aragorn mozda i znam, ali nisam siguran.
 
Ok, onda kul. Nego kako bih onda mogao odande da uplatim na nju neki iznos?
Nisam istrazivao, ali kontam da nekom karticom ili preko racuna mora da se uplacuje, a u tom slucaju mi nista ne znaci gde se nalazim.

Inace, vidim da postoji i neki Wise nalog, pa se sa njim dobije i virtuelna kartica i cini mi se da dozvoljava opciju da se na njega uplacuje sa drugih racuna. Opet, nisam nista isprobavao, samo pricam na osnovu par informacija koje sam procitao na netu.
 
Ja tako radim, samo što su napravili neki limit na ininalu - u ne može više od 2500TL u toku 30 dana i ne može da imaš više od 2500TL na kartici kao "free" user.
 
Igre koje napuštaju PS Plus extra katalog u Maju su:

  • Absolver
  • Abzu
  • ADR1FT
  • Ashen
  • Elex
  • Final Fantasy IX
  • Final Fantasy VII
  • Final Fantasy VIII Remastered
  • Final Fantasy X HD
  • Final Fantasy X-2 HD Remaster
  • Final Fantasy XII The Zodiac Age
  • Final Fantasy XV
  • How to Survive 2
  • I Am Dead
  • Jotun Valhalla Edition
  • Last Stop
  • Minit
  • Monster Jam Steel Titans 2
  • My Friend Pedro
  • Observation
  • Sundered
  • The Artful Escape
  • The Messenger
  • This is the Police
  • This is the Police 2
  • World of Final Fantasy
 
Da li je neko dobio ponudu za PS+ sa popustom, US region? Danas sam je video na mom PS5.
ps-plus-spring-sale.jpg
 
@igorm75

I meni se pojavilo. Samo za godišnju dodatnih 25%.

Istekla mi pretplata 12og i sve čekam da li će malo da popuste.

Inače, pošto trenutno igram isključivo WOWS Legend, on radi online i bez pretplate.
 
Dobio i ja popust ali zapravo necu ni uzimati, idu praznici, leto, odmori, a svakako imam dovoljan backlog do jeseni, ceka se Black Friday.
 
А неки платили само 800 динара. Мада је ово диск.
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-04-19-12-53-02-987_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2024-04-19-12-53-02-987_com.facebook.katana.jpg
    87.9 KB · Pregleda: 128
Sta smo na kraju zakljucili, Aljaska naplacuje porez.
Jel moze da se menja zemlja i gde se seliti?
 
Odakle vam da Aljaska ima porez? Uzeo sam pre neki dan Fallout nema poreza.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240419_223352_Gmail.jpg
    Screenshot_20240419_223352_Gmail.jpg
    66.8 KB · Pregleda: 61
Rekoh da vas nisam slagao da proverim i nisam Alaska je.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240420_002232_PS App.jpg
    Screenshot_20240420_002232_PS App.jpg
    57.1 KB · Pregleda: 50
Da li je neko kupovao preko Driffle kartice za PS5, meni stalno izbacije poruku "„3D-Secure authentication failed for the transaction. Please try again.”?
 
Nazad
Vrh Dno