Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Ja večeras isto uzeo Fallout i naplatili mi.
Pogledajte prilog 439031

Šta napravi serija 😄


Ja imam na PSplus...inače bih i ja uzeo. Naročito kad sam ,prekasno, shvatio da to pravi Bethseda koja pravi Skyrim 😎
 
Pročitao sam da je besplatna nadogradnja i trebalo bi da važi za sve. Živi bili pa videli 🤞
 
Evo otišao sam da proverim, da nije kod mene promenjena država. Nije. I ako probam još neku igru da uzmem isto naplaćuje.

E, to je zato što si ti iz Homera, treba da budeš lepo kao i svi mi ostali iz Enkoridza :D
Šalu na stranu, čitam sad da nema pravila, nekima naplaćuje porez a nekima ne, niko ne zna u čemu je problem.
 
E, to je zato što si ti iz Homera, treba da budeš lepo kao i svi mi ostali iz Enkoridza :D
Šalu na stranu, čitam sad da nema pravila, nekima naplaćuje porez a nekima ne, niko ne zna u čemu je problem.
A Homer mi se baš sviđa 😜
Nego, jel može pri kupovini da se eksperimentiše, menjaju adrese vise puta u 5min ili postoji neko pravilo za to?
 
Region nema šanse da promeniš, ako je nalog registrovan na US ne možeš ga prebaciti na UK ili bilo koju drugu državu.
Adrese u US možeš da menjaš, tako da možeš da skokneš sa Aljaske do Oregona, Delawera i slično. E sad, da li ima neki limit koliko puta možeš da menjaš to stvarno ne znam.
 
Nazad
Vrh Dno