Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Ја га пуним са 67w Xiaomi пуњачем. За сада немам проблема. Мада имам и кабл на самој конзоли али га не користим јер је удаљена, а овако га често пуним и док играм. Надам се да ни то нема везе.
Да ли се она станица за пуњење може повезати и за конзолу или мора да има свој пуњач?
Stanica za punjenje ima svoj adapter koji ukljucis u struju i mozes dva dzojstika da punis u isto vreme. I ja koristim taj punjac od 67w. Isto puni kao i kad prikljucim dzojstik na soni.
 
Мислио сам да ли може да се повеже само са каблом на конзолу, да конзола буде пуњач. Као што се телефон може "пунити" на кућишту од рачунара?
Како мењате контролере у току игре, када се један испразни?
 
Ako se dobro secam, samo uključiš drugi kontroler, PS5 sam prepozna i prebaci. Ne znam dal je obavezno staviti prvi na punjenje da bi tako lagano prebacio, ali ja sam tako radio.
 
Мислио сам да ли може да се повеже само са каблом на конзолу, да конзола буде пуњач. Као што се телефон може "пунити" на кућишту од рачунара?
Како мењате контролере у току игре, када се један испразни?

Naravno da moze, samo ga ubodes kad se isprazni i to je to.

Ja dok nisam uzeo charger sam koristio jedan dok se ne isprazni, pa onda drugi i tako u krug. Sad od kad su na punjacu ih ne koristim vise ravnomerno, tjst svaku sesiju uzmem drugi dzojstik al nekad igram duze a nekad krace
 
То значи да неко може кришом да укључи други контролер и да ме "пренкује"?
 
Ево сад играм Far cry 4, и покушавам да користим други контролер, али неће да преузме команде.
 
Zdravo svima.

Moze li neka dobra dusa da me malo uputi u bundle izdanja PS5 + dodatni integrisani SSD?
Konkretan primer iz oglasa: PlayStation PS5 Standard Edition + SIMDISK 2TB M.2 NVME PCIE 4.0

Zanima me da li je ovaj dodatni SSD fabricki ugradjen (sto mi je malo verovatno, jer nigde na pakovanju to nije naznaceno) ili je to uradjeno kod dobavljaca, ili mozda na nekom trecem mestu?
Pakovanje je svakako originalno, sa originalnim seal-om, tj. neraspakovano.

Na netu nisam uspeo da nadjem informacije o ovim bundle izdanjima, sto dodatno baca senku na to ko tacno ugradjuje dodatni SSD.
 
Nije to zvaničan bundle, ali ta prodavnica koja prodaje bundle je ujedno i jedan od uvoznika za Srbiju. Šta te tačno brine?
 
Zdravo svima.

Moze li neka dobra dusa da me malo uputi u bundle izdanja PS5 + dodatni integrisani SSD?
Konkretan primer iz oglasa: PlayStation PS5 Standard Edition + SIMDISK 2TB M.2 NVME PCIE 4.0

Zanima me da li je ovaj dodatni SSD fabricki ugradjen (sto mi je malo verovatno, jer nigde na pakovanju to nije naznaceno) ili je to uradjeno kod dobavljaca, ili mozda na nekom trecem mestu?
Pakovanje je svakako originalno, sa originalnim seal-om, tj. neraspakovano.

Na netu nisam uspeo da nadjem informacije o ovim bundle izdanjima, sto dodatno baca senku na to ko tacno ugradjuje dodatni SSD.
Verovatno dobijas uz neodpakovan soni i dodatni m.2 ssd da sam instaliras
 
Da, 94k je cena.
U cemu je zapravo problem? Mozda je stav malo radikalan, ali ako dodatna memorija nije ugradjena fabricki, vec ju je ugradio uvoznik, ovlasceni servis ili ko god, to za mene vise nije nova konzola vec polovna. A traziti 94k za takvu konzolu je van svake pameti.
 
Ako ti ne odgovara ta opcija, u ponudi je i samo konzola. Pa ugradi sam, ako ti je tako lakše/bolje. To je verovatno i bolje, jer možeš da prođeš i malo povoljnije ili da staviš SSD nekog renomiranog proizvođača.
 
A mozda glupo pitanje, je l' ti uopste treba taj dodatni ssd? Ako si od onih sto igraju 1 ili 2, pa cak i 3, igre u isto vreme onda imas sasvim dovoljno prostora
 
Treba kupiti klasičnu verziju, pa ako je bas zapelo sa prostorom, onda nadograditi. Verujem da većini ni ne treba više od osnovne varijante.
 
Prodavnice bace udicu, pa ko se upeca ...

Mogli su jedan "bundle" u poznatom stilu ... PS5 + SSD, kontroler, igre = 120K ... "do sada neviđeno"!
 
Ljudi, stoji sve sto kazete, apsolutno se slazem, samo me je zanimalo da li su ova bundle izdanja oficijalna ili ne, tj. ko je odradio ovu modifikaciju.
Potpuno mi je neverovatno da nigde online nije moguce pronaci neki info o tome, a da nije oglas za nase trziste.
 
Да ли се губи гаранција ако сам убацим SSD? Имам 5-6 игрица, углавном су диск.
Колико то кошта у овлашћеном сервису?
Како се пребацује систем на нови SSD?
 
Ne gubi se. Ne prebacujes nista, samo te pita da formamtiras ssd. Eventualno podesis na koju memoriju da ti snima igre.
 
Сад сам видео.
Мислио сад да се нови мења са оним у унутра. Сад видим да се додаје нови.
После бирам где ћу коју игрицу инсталирати?
 
Сад сам видео.
Мислио сад да се нови мења са оним у унутра. Сад видим да се додаје нови.
После бирам где ћу коју игрицу инсталирати?
Ma da, vrlo je jednostavno sve. Ja sam ubacio dodatni m2 ssd, komfornije je sad dosta, pogotovo kad vidiš da npr Jedi Survivor odnese oko 150 gb :)
 
Jedi Survivor 150GB, COD MW3 150GB, GT7 130GB... doslovno 4-5 modernih igara stane na memoriju konzole na ovih raspoloživih 650GB ili koliko vec.

Inace ne postoji oficijalni bundle PS5 + NVME.
 
Треба да убацим GT7, Mortal Kombat 11, Lego, Sackboy...
Требаће бар 1Т.
 
Cao svima. Mozete li mi reci koje igre se mogu igrati u dvoje,tipa split screen na PS5? Znam za sportske i za tabacine,to je ok.
Od tih nekih redjih,instalirao sam Crash Team racing. Ne znam moze li Gran Turismo 7, forza horrizon, ili postoji li neki mario kart za PS5?
Dajte sve u dvoje koje ste probali 😃
 
Nazad
Vrh Dno