Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Video sam da lik ima skoro 2000 pozitivnih ocena, pa rekoh ajde kod njega. Al eto..
 
Isto bi ti bilo i da si kod nas naručio, možda čak i gore.
Ja sam uradio preorder u tri firme ali mene za konzolu niko nije zvao niti bilo šta obavestio kada ću dobiti.

Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk
 
Ja Ištvana ne vidim na KP, izgleda da je promenjeno ime u Ildiko. Nemaju ocene od avgusta, kao da ne rade...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Nisam kod njega poručivao već dosta i sad kao da vidim, nema ga na kp ili ja ne vidim...
Imam njegov broj još od pre, ako je isti mogu da ti pošaljem

Koliko se sećam ,Ildiko mu je zena

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Ja naidjem ponekad na oglas gde pise Ištvan, ali ne moze da se klikne ime i da se pogledaju ostali oglasi. Nisam nasao oglas za ps5
 
Istvan ne radi kao pre kanda
 
Hvala svima. Sad smo napisali malo podužu porukicu Consolemanii, mislim je nemoguce da nije znao da sve konzole idu samo na preorder
 
Ne razumem zašto bi ikome sa KP verovali da će imati ne znam koliko konzola u ovom periodu. Pa oni su isto morali da se bore sa preorderom kao i mi, isto nisu mogli da naruče 15 konzola, radnje su u svim državama dobile izuzetno mali broj. Stvarno ne vidim način da oni ista budu u boljih situaciji od bilo kog pojedinca ili radnje
 
Po onome što sam čuo Sony je za HU je namenio nešto malo više od 1000 konzola, te brojeve su ostvarili između ostalog i zbog nas.

Ali i da je broj preordera u HU bio 4-5 puta jači od toga. Tako da su i šverceri morali da imaju ozbiljne veze kako bi dobili bilo kakve količine.

Inače stigla i meni danas konzola iz Gigatrona u NS. Ispoštovali mene I moju uplatu iz septembra.
 
Poslednja izmena:
Neko je ovde u temi pomenuo da će opet biti neko naručivanje za sledeću turu u gigatronu u ponedeljak ? Ili sam to sanjao :)
 
A što je najbolje, u Japanu ih slabo kupuju. 120K petica i oko 20K xbox-ova (X i S zajedno). U fazonu ima viška konzola ...
 
Ištvan se javio i kaže sledeće (citiram) :

Pozdrav! Primamo porudzbine za krajem januara.
Potreban je avans od 150 eura da budemo sigurni da nećete odustati.
 
Nazvao sad Gigatron, kazu da za "obican" PS5 nema sanse da se poruci, ostalo je jos mesta za digitalca, nadaju se da ce im roba stici krajem Decembra, ali sve je to na dugackom stapu. Naredna kolicina im stize tek u Junu, po recima call opertera?
 
Po onome što sam čuo Sony je za HU je namenio nešto malo više od 1000 konzola, te brojeve su ostvarili između ostalog i zbog nas.

Ali i da je broj preordera u HU bio 4-5 puta jači od toga. Tako da su i šverceri morali da imaju ozbiljne veze kako bi dobili bilo kakve količine.

Inače stigla i meni danas konzola iz Gigatrona u NS. Ispoštovali mene I moju uplatu iz septembra.

20.000 je naruceno u HU, i da stiglo je 1.000.
 
Kada mislite da moze da se ocekuje bundle sa 2 kontrolera i slicno ?
Ne zuri mi se da uzmem konzolu jer zelim da imam 2 kontrolera od starta, a sad da kupujem 1 i cekam 3 meseca za konzolu mi je besmisleno...
 
20.000 je naruceno u HU, i da stiglo je 1.000.

Ma krije Sony konzole u magacinu negde na Tajvanu da se stvori hajp [emoji16]... koronče ih je pohebalo 100 posto


p. s. vidim da pare komotno mogu da potrosim na sluske i drugi kontroler, registrujem kola i odem jedno vece i odvalim se ko covek. Dok stigne Sony u prodaju skupicu pare 5 puta ponovo.

Elem zna li se za sluske kako rade na PCu... moracu malo po netu da istrazim
 
Poslednja izmena:
Ištvan se javio i kaže sledeće (citiram) :
Da li mogu da dobijem njegov kontakt?

Ja sam, čitajući forum, juče "rezervisao" jedan komad preko consolemanie bez ikakvog avansa, ali danas vidim i negativne komentare ovde..

Jel taj Ištvan pouzdan, uplatio bih mu i avans nije problem..

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Nazvao sad Gigatron, kazu da za "obican" PS5 nema sanse da se poruci, ostalo je jos mesta za digitalca, nadaju se da ce im roba stici krajem Decembra, ali sve je to na dugackom stapu. Naredna kolicina im stize tek u Junu, po recima call opertera?

Meni digital i treba. Treba li konzola da se plati ili se samo rezervise?
 
Da se javim opet. Otkazao sam Consolemanii i naručio od Istvana. Sutra uplacujem avans. Malo je skuplji, 10e, ništa strasno, ali ima garanciju 2 god. Consolemania ja na moju poruku odgovorio jako cinicno i jednostavno sam morao da mu otkažem. Kasnije mogu da okacim razgovor, ako je dozvoljeno
 
Kome treba link ka Ištvanu nek se javi ba PM.
Nego, gde kupiti slušalice?
 
E gde smo mi kada jedan prodavac sa KP radi bolje od svih zvaničnih uvoznika zajedno.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ako je ta cifra tačna od 1000kom za HU, ja ne kapiram Sony? Njima 1000 nama 500 onima 2000....kakav je to launch?
Sve to ima smisla jedino zbog ovih zastoja i svega sa virusom...
On the other hand;
Kako onda recimo Ištvan nabavi? Koji je to stock

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Sacekajmo da li ce nabaviti.. ja od juce cekam u Segedinu ps.. jos nije stigao.
 
Vrh Dno