Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Verovatno jeste, i ja sam na preorder list kod jednih, od septembra za bilo koju, i niko ne zove. Zato sam i probao ovo u tehnomaniji, dobio mail i sve al ipak me nece pa to ti je :)
 
Dobro je ako je bilo i u gigu. Samo neka stizu, rekoh da mora situacija da krene na bolje. Ja ocekujem da se polako u svetu zadrzavaju kolicine neko vreme na policama.
 
Upravo sam dobio mejl da mi je potvrđena porudžbina za PS5 😎
 
kad stignu , stigne bas smesna kolicina konzola
znam da je za jedan lanac stiglo 20ak konzola. Od pocetka prodaje. Smesno. Lista cekanja ima preko 200 imena :cautious:
 
Popravlja se situacija, pogotovo u svetu. Samo treba biti strljiv jos malo, kad smo vec izdrzali do sad. Nadam se da ovi sa bezobraznim cenama zaradu nece videti. :)
 
Da li si kupio jos nesto uz konzolu? Ja nisam nista hteo sad da vidis kad mi otkazu jer nisam hteo nista uz konzolu, a zvali da potvrde juce 🤣
Uzeo sam dodatno još daljinac ali za njega je kreirana posebna porudžbina i ubrzo posle razgovora sam dobio potvrdu porudžbine za njega a za PS5 tek danas.
 
Identično i kod mene, juče dzojpad, danas prvi mejl još od prošle subote i to sa potvrdom porudžbine
 
Odlicno - sto je vise vas koji nabavljate konzolu, to smo blize konzoli i mi koji smo malo dalje na nekim listama :D
 
Ja sam isto dobio potvrdu porudzbine. Uzeo sam samo konzolu, nista vise. Strpljenje ljudi
 
Da li je moguce da zaista idu u nazad tacnije da prvo dobijaju ovi koji su zadnji narucili 🤣
 
Da li je moguce da zaista idu u nazad tacnije da prvo dobijaju ovi koji su zadnji narucili 🤣
Sto da ne ako imaji recimo konacan spisak od 10 ljudi i ako ih trebaju obavestiti, koga briga jel idu od nazad ili napred. E sad neki kazu da su narucili pre nekih a nisu dobili konzolu, ali tu igra uloga server i sama aplikacija kako ona belezi ko je prvi da li od momenta "dodaj u korpu" ili kompletiraj porudzbinu.
 
Sto da ne ako imaji recimo konacan spisak od 10 ljudi i ako ih trebaju obavestiti, koga briga jel idu od nazad ili napred. E sad neki kazu da su narucili pre nekih a nisu dobili konzolu, ali tu igra uloga server i sama aplikacija kako ona belezi ko je prvi da li od momenta "dodaj u korpu" ili kompletiraj porudzbinu.
Nije THM nikog zajebala,vec je kao sto si rekao do servera bio problem, bug u sistemu ili sta vec.
Taj problem je bio i kod Amazona,Best buy itd.
 
Mene je upravo njihova Android aplikacija zeznuala da ovog puta ostanem bez konzole.
U subotu u 11:30 sam pokušao da preko aplikacije naručim konzolu i nije me uspelo jer je prilikom zadnjeg koraka aplikacija bagovala.
Kontaktirao sam preko chata i maila njihovu podršku koja mi je prvo rekla da će umesto mene kreirati porudžbenicu ali su mi kasnije rekli da su sve konzole prodate.
Najzanimljivije je to što mi je u korpi sve do subote uveče stajala Ps5 konzola ali nisam mogao nikako da potvrdim porudžbinu.
 
Nije THM nikog zajebala,vec je kao sto si rekao do servera bio problem, bug u sistemu ili sta vec.
Taj problem je bio i kod Amazona,Best buy itd.

Ja sam narucio pre 12, jos oko 15 minuta nakon toga je moglo i dalje da se naruci pre nego sto su konzole otisle out of stock. Ovde su se juce redjale poruke kako su zvali ljude da im potvrde kupovinu, ukljucujuci i one koji su narucili posle 12, radost svi dobijaju. I onda mene zovu i obavestavaju da za mene nema jer su isli "po redu". Blago vama sto su vas ispostovali, malo je reci da sam razocaran...
 
Ja sam narucio u 10:15, a zvali su me poprilicno nakon svih ostalih tako da definitivno nisu isli po redu. E sad da li je kriv server ili sta vec to je vec druga prica.
 
Ja sam narucio pre 12, jos oko 15 minuta nakon toga je moglo i dalje da se naruci pre nego sto su konzole otisle out of stock. Ovde su se juce redjale poruke kako su zvali ljude da im potvrde kupovinu, ukljucujuci i one koji su narucili posle 12, radost svi dobijaju. I onda mene zovu i obavestavaju da za mene nema jer su isli "po redu". Blago vama sto su vas ispostovali, malo je reci da sam razocaran...
Ista prica, poslao sam im mail da vidim i da mi objasne po kom to redu ide ako imam potvrdu o primanju narudzbenice u odredjeno vreme (cak i broj narudzbenice se vidi, tako da to ne mozes zajebati, ide broj +1 za svaku sledecu narudzbenicu, ali mislim da ne j*bu oni to ni 2%)

Mozda ce neki od ovih sto su uspeli "pre" mene da naruce da prodaju po nekim ok cenama (za domacu garanciju) na kp sledece nedelje kad stigne. Potpuno sam vise odustao kad me ne j*be ni jedna radnja gde sam se prijavio/narucio, ostaje jedino kp.
 
Poslednja izmena:
Ista prica, poslao sam im mail da vidim i da mi objasne po kom to redu ide ako imam potvrdu o primanju narudzbenice u odredjeno vreme (cak i broj narudzbenice se vidi, tako da to ne mozes zajebati, ide broj +1 za svaku sledecu narudzbenicu, ali mislim da ne j*bu oni to ni 2%)

Mozda ce neki od ovih sto su uspeli "pre" mene da naruce da prodaju po nekim ok cenama (za domacu garanciju) na kp sledece nedelje kad stigne. Potpuno sam vise odustao kad me ne j*be ni jedna radnja gde sam se prijavio/narucio, ostaje jedino kp.
Kada si do sada cekao sacekaj jos malo.Jel ti je rekla THM da dobijas ps5 u sledecoj turi?
 
Kada si do sada cekao sacekaj jos malo.Jel ti je rekla THM da dobijas ps5 u sledecoj turi?
Aha, prvi ispod crte "obavezno dobijate u sledecoj turi", ali ne znaju ni kad ce biti ni da li ce biti uskoro :D A u "sledecoj" turi sam i u jednoj od 3G radnji od septembra, tako da u to ne verujem ni malo
 
Aha, prvi ispod crte "obavezno dobijate u sledecoj turi", ali ne znaju ni kad ce biti ni da li ce biti uskoro :D A u "sledecoj" turi sam i u jednoj od 3G radnji od septembra, tako da u to ne verujem ni malo

Koliko to crta ima kad smo obojica prvi? :)

Jedva cekam sledece nedelje konzole na kp sa tm racunom za 800+e, vrlo fer. :')
 
Nazad
Vrh Dno