Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Isto i mene zvali, ja uzeo daljinac kao dodatak
 
I mene su zavali trazio sam punjac, ali ga nemaju na stanju.
 
Zvali me i rekli da nisam na listi i nisam uspeo da dobijem konzolu, da cu biti u sledecoj turi............
 
Ja nikad nikakav mejl, čak ni sada nakon poziva, tako da sve ovo i dalje smrducka :)
 
Izgleda da nisu zvali po vremenu porudzbine nego lutrijom... Ja sam definitivno medju prva 3 koji su porucili ali su me zvali nakon ljudi koji su narucili 2 sata kasnije.
 
I meni deluje da je lutrija fazon, jer je nemoguće da su imali na stanju dovoljan broj da drže na sajtu sat i po otvoreno za narudžbine
 
Ja sam u 12:04
Samo dve opcije postoje:
1. Lutrijom su birali kome potvrdjuju
2. Niko neće ništa dobiti
 
Ja sam u 12:04
Samo dve opcije postoje:
1. Lutrijom su birali kome potvrdjuju
2. Niko neće ništa dobiti
Lutrija je radila sto posto.

Sad je samo pitanje da li salju danas ili sledece nedelje. Ja sam pitao kad mogu da ocekujem konzolu oni su rekli od Ponedeljka ali nisam siguran da li su mislili na slanje ili na dostavu.
 
Pa možda jednostavnu nisu zvali redom kojim je ko kako poručio, pobogu :D
 
Do sad smo gledali mail 24/7 za potvrdu, a od sada cemo da gledamo za broj posiljke 🤣
 
Sto je najgore isli su "hronoloskim" redom, bar tako rece i onda kad sam mu rekao da 100% znam za ljude koji su narucli posle mene i dobili, on u fazonu ma to je sistem nesto sjebao verovatno, vi sigurno niste na listi, prvi ste ispod crte...
 
Koja je cena bila kad ste porucivali? Nece da bude od ponedeljka dajte 100k i jedan bubreg 😁
 
Sony tu kontrolise cene. 100k traze samo ovi sto nabavljaju ispod tezge. Ovi ostale drze iste cene zato i traze da uzmes jos nesto pride, jer nemaju neku posebnu zaradu na samoj konzoli.
 
Pa kad su navikli da nas sisaju kao ovce zadnjih 30 godina... Konacno se Sony setio da nesto preduzme povodom toga.
 
Javite ako dobijete mail od Tehnomanije sa brojem za pracenje kurira 😉
 
Izgleda da je bila tura i u giga, evo pojavili se na kp sa giga racunom i garancijom od 16.03.
 
Nazad
Vrh Dno