Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Ti si verovatno negde blizu na spisku da dobijes. Meni je stigao Sony pre desetak dana, a rezerviso sam 12. Novembra u game centru.
Ја сам 23. новембра. Покушао сам да их питам али кажу да им те информације "нису доступне". Свакако хвала на обавештењу, Надам се да ће то ускоро да буде.
 
Ја сам 23. новембра. Покушао сам да их питам али кажу да им те информације "нису доступне". Свакако хвала на обавештењу, Надам се да ће то ускоро да буде.
Mene su zvali danas a narucio sam 19. Nov. Uskoro ce i tebe 😃
 
Hahahaha cekam jos iz games-a da me pozovu 😂 ovu porudzbinu iz game centra sam vec prosledio
Da nisi mozda kontaktirao games preko mejla? Rekose pocetkom juna i idalje ih nema :(
 
Prosto mi je nerealno da svi dobijaju neke kolicine, a games koji je navodno jaka firma, se ne oglasava nit se ljudi javljaju sa uspesnim rezervacijama kod njih... pakao
 
Upravo dobio poziv i ja iz Game Centra, cak sam i zaboravio da sam se prijavio kod njih :D
Prijavu sam im poslao preko instagrama, i 21. Novembra su mi potvrdili da sam upisan na listu. Eto cisto da znate vi ostali do kog datuma su stigli
 
Ja sam u Februaru se prijavio u GC 😅
Jel neki Digital stigao ili sve standardni ?
 
Drago mi je da ce sve vise ljudi doci do PS5, samim tim ce nas biti vise i u razmeni igara.
 
И мене су управо звали из ГЦ. Уписао сам се на листу још 23. новембра, као што сам рекао у прошлом посту. Скроз сам се предао, чак направио договор баш данас са неким ликом на КП да купим за 88 хиљада и чим смо се договорили они мене зовну хахахаха. Нереално. И мени су рекли неке две игре али као не знају засигурно које су. Претпостављам исто Returnal и она одвратна с колца.
 
И мене су управо звали из ГЦ. Уписао сам се на листу још 23. новембра, као што сам рекао у прошлом посту. Скроз сам се предао, чак направио договор баш данас са неким ликом на КП да купим за 88 хиљада и чим смо се договорили они мене зовну хахахаха. Нереално. И мени су рекли неке две игре али као не знају засигурно које су. Претпостављам исто Returnal и она одвратна с колца.
A koja je cena za GC "bundle" ?
 
I mene zvali iz GC. Ovo je treći ps5 koji 'prolazi' kroz moje ruke, a kukaju svi nema.. 😅
Salu na stranu, i ovde uvaljuju bundle? Pa bolje za tih ~100e da se uzme dzojstik i punjac. Bilo bi lepo da moze da se bira, nekom ne treba dzojstik a nekom ne treba ta igra koju nude.
 
Pa ne znam u cemu je fora ali ne dozvoljavaju bilo kakve izmene, ponuda je takva i to je to. Sad da li uvoznik pravi bundle, da li oni pojma nemam. Verujem da su ga oni izmislisli, ali u ovakvoj situaciji nema se previse izbora sto se kupovine tice.

I ja se nadam da nije destruction allstars :ROFLMAO:
 
Pa sony je predefinisao bundle, znaci 99% sam siguran da ce morati igre iz njihove kuhinje. Voleo bih da gresim.
 
Bolji ali skuplji bundle.
 
Dakle po vašim iskustvima za sada uopšte ne nabavljaju digitalnu verziju konzole?
 
Koliko primetih po komentarima ovde, od februara nije bilo nabavke digitalne verzije konzole.
 
Nisu mi digital pominjali uopste, ovo je jedina ponuda bila. Cak ni druge "bundle"-ove nisu nudili
 
Ja sam mislim zadnji sa digitalkom, al' u drugoj radnji. Danas uplaćuje drugar avansno sve, sutra ide u radnju po konzolu, ne znaju tačno vreme, al' sutra im stižu u radnje konzole.
 
Nazad
Vrh Dno