Šta je novo?

Pitanje?

woolfika

Čuven
Učlanjen(a)
02.03.2003
Poruke
47
Poena
609
Imam na samsungovom monitoru neke mrljice od super lepka cinimi se.Interesuje me da li moze da se prebrise ekran nitro razredjivacem posto jedini on moze da skine to?


Hvala
 
Lakse bi mi bilo da sam ja zajebao stvar ali nisam sto je najgore :(
 
Ja mislim da jedino mozda da nadjes neku zverinu medju zenskom populacijom sa velikim&ostrim prirodnim noktima pa da grebucka kolko moze.
Mozda bi joj jedino trebalo pomoci da ubrza...
 
ja sam moje akvarijume uvek cistio sa ziletom i nikada ih nisam ogrebao, pa ne vidim razlog zasti ti sa ziletom ne bi ocistio ekran :)
 
sikili je napisao(la):
ja sam moje akvarijume uvek cistio sa ziletom i nikada ih nisam ogrebao, pa ne vidim razlog zasti ti sa ziletom ne bi ocistio ekran :)
Ako je ekran sa prednje strane prevucen nekom zastitnom emulzijom moze na taj nacin da ga osteti, pa mora da se obrati paznja i na taj detalj - ortaku se svojevremeno desilo da je izmeo ugrejan monitor napolje (bio neki debeli minus) i skroz mu je ispucala emulzija :(
Ne mogu da opisem na sta je to licilo - UZAS :S
 
Provalio sam u cemo je stvar.Nije to nista bilo na njemu nego je izgleda emulzija ostecena,tj jedan sloj se skinuo.Jel moze to nekako da se popravi,i koliko bi to kostalo?
 
To bi trebalo da se zove antirefleksni sloj. Moguce je da posle skidanja slika bude ostrija, ali ce ekran sigurno lakse prikazivati odraze svetla u pozadini.
Valjda ce neko da se javi da preporuci rastvarac. Ima ovde i nastavnog osoblja sa hemijskog faksa.
 
Ajde bre ljudi jel ima neko da zna sa kojim se rastvaracem skida emulzija sa ekrena?
 
Nazad
Vrh Dno