Šta je novo?

Pitanje za pozajmicu 4k kamere, smao jedno veče, plaćanje po dogovoru

cilebg

Slavan
Učlanjen(a)
29.07.2008
Poruke
589
Poena
319
naime, sestrić je počeo da breakedancuje sa ekipom u plesnom klubu, ako uvežbaju tačku a 99% sam siguran da hoće jer pratim njihov rad, ići će u ustanovu kulture Palilula ili Dom Omladine kao priredbu...ja trenutno imam lumiu 640xl ali nije baš najbolja kamera. tako da molim ljude dobre volje za dogovor, trebaće mi samo na 2-3sata na jedno veče ne zna se tačno termin ali biće vikend u decembru najverovatnije 10-11. decembar(mada nije sigurno) ... Svaka pozajmica je dobro došla, jer želim ja iz svoje perpsektive da snimam..hvala unapred i ako sam pogrešio forum molim admina da ne briše poruku nago prebaci na drugi podforum. hvala unapred svim ljudima dobre volje. pozdrav
 
Tesko ce neko da ti da kameru u ruke. Ima varijanta da iznajmis od nekoga ko radi sa opremom ili da ti neko od forumasa dodje na skup i snimi, a tebi da prosledi kopiju snimka.
 
Mene zanima zasto je uopste bitno da je 4K rezolucija - pre ce mu svetla trebati nego rezolucije...
 
Pa jedino ako bude odmah do njih, inace ces imati 4k snimak sa mravima... Inace super je ako je tako jednostavno za rentiranje, ja znam da kada sam hteo rentirati 135/2 lik je trazio dal 15 ili 20 eur po danu i 900 eur depozit [emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno