Šta je novo?

Pitanje za iskusne....

MSC

Čuven
Učlanjen(a)
08.03.2003
Poruke
19
Poena
604
Zanima me da li bi se radeon 9700 dobro slagao na ploci ASUS P4B533-M i P4 procesoru na 2.0ghz

recite mi iskreno

(na kompu imam pored toga Dvd, cd-rw,maxtor 60gb 7200rpm, 256 ddr333)
 
MSC je napisao(la):
Zanima me da li bi se radeon 9700 dobro slagao na ploci ASUS P4B533-M i P4 procesoru na 2.0ghz

recite mi iskreno

(na kompu imam pored toga Dvd, cd-rw,maxtor 60gb 7200rpm, 256
ddr333)

Najbitnije ti je napajanje za tu graf. kartu,300w je malo za tu zwerinu.
 
Pa imam hipomediino kuciste, ono Nokia design...
Da li je ono dovoljno dobro ili ako hocu radeona moram i kuciste da menjam...?
 
Pazi ne moras kuciste da menjas ali bi ti trebalo neko bolje napajanje ne samo jace od 300Wvec i kvalitetnije jer ovi shitovi u kucistima od 25E nisu ni za q*ac tako da... Mislim da je covek pitao da li ce kartica pruzati max na njegovoj masini a mislim da hoce jer ima dovoljno proc. snage ali ja bi na njegovom mestu lepo sacekao nove Radeone jer ce biti dzab dzabe a imace DDRII memoriju ;)
 
MSC je napisao(la):
Pa imam hipomediino kuciste, ono Nokia design...
Da li je ono dovoljno dobro ili ako hocu radeona moram i kuciste da menjam...?

Otvori kutjishte i pogledaj koja je jechina napajanje,ja mislim da je 350w,ali nisam siguran.Uostalom,ako ti je slabo napajanje ne morash menjati celo kutjishte,vetj samo napajanje.


Pozdrav
 
E ajde ne lupajte. Ja imam hipomedia u kome ima radeon 9700pro, cdrw, dvd, hdd i sve ostalo ukljucujuci P4 2.4 i sve radi savrseno....to je vise nego dovoljno i ne treba ti nista jace.
 
E ajde ne lupajte. Ja imam hipomedia u kome ima radeon 9700pro, cdrw, dvd, hdd i sve ostalo ukljucujuci P4 2.4 i sve radi savrseno....to je vise nego dovoljno i ne treba ti nista jace.

Glas razuma (D)
 
Svasta. Zasto 9700 ne bi radio lepo na nekom DTK-u ili (ako mora:)) Leadman-u od 300W ? Sve to fino radi.
 
Pa naravno da radi. Svi sabiraju maximalne potrosnje komponenti. Poenta je da niko u isto vreme ne reze na cdrw, igra splinter cell, gleda film na dvd-u...
 
OptiPlex je napisao(la):
Svasta. Zasto 9700 ne bi radio lepo na nekom DTK-u ili (ako mora:)) Leadman-u od 300W ? Sve to fino radi.

Pa kod mene na Samsungu 300w netje da radi,tj moram da sputim FSB
ispod 180 da bi radilo.
 
sMilosH je napisao(la):
Pa kod mene na Samsungu 300w netje da radi,tj moram da sputim FSB
ispod 180 da bi radilo.

E nemam snage vise majke mi.....
 
Broz je napisao(la):
E nemam snage vise majke mi.....

zasto se trudis uopste,ja sam digao ruke od ovakvih thredova odavno.

jos samo da cujem da za R9700 treba 2 napajanja u kucistu i cuo sam sve...
 
Treba dva napajanja u kucistu za R9700 :D :D :D
 
Znaci po misljenju vecine moja postojeca masina moze bez problema da primi kod sebe radeon, bez ikakvih daljnjih kupovina i nadogradnja
 
sMilosH je napisao(la):
Pa kod mene na Samsungu 300w netje da radi,tj moram da sputim FSB
ispod 180 da bi radilo.

To ti je do ploce. Veruj mi, imao sam slicne probleme svojevremeno, kad bih dodao jos neki disk i sl.
 
Nazad
Vrh Dno