Šta je novo?

Pitanje za Austina-RTCW

Arahne

Čuven
Učlanjen(a)
09.07.2000
Poruke
945
Poena
630
Moja oprema  
Laptop
Lenovo Thinkpad p50
Mobilni telefon
Samsung S9+
Pristup internetu
  1. Optički internet
Da li si se resio onog strazara pored ulaza u bazu? Imam isti problem. Hvala unapred.
 
Postoji fora oko toga....moracesh da odigrash ponovo sa nekog save-a pre nego shto si ubio strazara na osmatrachnici...
fora je da ga ubijesh onim sniperom sa prigushivachem, ali kada se nalazi sa suprotne strane od one gde je strazar kod ulaza (ako si razumeo)...znachi strazar na osmatrachnici ne sme da bude na vidiku onog dole strazara kod ulaza koji se pogubi i ukopa u mestu....
 
Kao i sada i meni je driver pritekao u pomoc sa reshenjem tog problema :D
Znachi za sluchaj da nisi shvatio shta driver kazhe - pazi da strazhar na vodotornju bude (levo) van vidika onog kod tunela i onog kod kamiona kad ga budesh ubijao. Isto tako pazi da onaj kod tunela(koga ne smesh da ubijesh) ne vidi ovog kod kamiona u momentu kad i njega ubijash. U bilo kom od navedena dva sluchaja ako strazhari vide svog kako lezhe da odspava ukopace se u mestu i tebi onda nema spasa :D
Znachi prvo onog na tornju kad je levo sakriven tornjem od pogleda one dvojice. Zatim onog kod kamiona dok onaj kod tunela ide levo ka svojoj kucici i ohrenut je ledjima ovom kod kamiona.
pozdrav
 
Takodje se ukopa u mestu ako neko od strazara iz baze zapuca, a ovaj to cuje... Ako se ukopa u mestu onda nema prolaza, mora se igrati iz pocetka (ili od snimljenog stanja pre "ukopavanja"..)
 
Jel vam nesmeta malo ribanje austina? u svakom slucaju...
Kako da procitam moju postu sa mimi.co.yu ako ne mogu da nadjem login mesto?!!!!!!!!!!!!!!:mad: :mad: ctp;
 
Hvala momci.
 
GANDALF je napisao(la):
Jel vam nesmeta malo ribanje austina? u svakom slucaju...
Kako da procitam moju postu sa mimi.co.yu ako ne mogu da nadjem login mesto?!!!!!!!!!!!!!!:mad: :mad: ctp;

ribanje mene ?!?! mimi ? poshta ?
kuku lele neko ovde je lood, a sve se plashim da to nisam ja :D
 
Pa to je samo Gandalf Austine :)
 
Nazad
Vrh Dno