Šta je novo?

Pinaccle TV kartica

uskmarko

Čuven
Učlanjen(a)
09.01.2004
Poruke
620
Poena
645
Radi li ova kartica na XP SP2 ?!
Reinstalirao sam kod prijatelja windows, ranije je imao sp1 i kartica je radila ok, sada ne radi.

Imate li link za drajver koji provereno radi na sp2?
 
treba dodatni drajver da bi radila na sp2. Pogledaj na sajtu prozivodjaca
 
SomiKnight je napisao(la):
ftp://ftp.pinnaclesys.de/driver/pc/pctv/PCTV Stereo/PCTVStereo_WinXP_SP2_WHQL.exe

Preporuka:
Skines sve staro od drajvera, instaliras ovo i ChrisTV i Girder za daljinski i kad to sve namestis tek ces onda da uzivas u svojoj kartici. Ako neces samo sibni ovo preko starih drajvera.


Ovaj link je za one koji imaju PCTV Stereo karticu i ne preporucuje se da se instalira za one koji imaju RAVE varijantu.

Zna li neko sta da rade oni koji imaju PCTV RAVE varijantu? :mad:
 
Pa ja sam svojevremeno probavao i DScaler i stvarno odlicno radi, znaci brzo menja kanale i ima odlicnu sliku, a ne trebaju nikakvi drajveri za njega, jedino sto ne znam da li bi girder radio za njega, tj da li bi mogao da koristis daljinski, a za oficijalni drajver za RAVE ne znam.
 
Jedan off: Probao sam DScaler na Leadtek XP2000 Deluxe i ne prepoznaje tuner... Jel neko koristio ovu karticu sa ovim programom?
 
Kod mene PCTV (sa analognim tunerom) bez problema radi pod SP2. Drajveri su v5.50.
 
SomiKnight je napisao(la):
ftp://ftp.pinnaclesys.de/driver/pc/pctv/PCTV Stereo/PCTVStereo_WinXP_SP2_WHQL.exe

Preporuka:
Skines sve staro od drajvera, instaliras ovo i ChrisTV i Girder za daljinski i kad to sve namestis tek ces onda da uzivas u svojoj kartici. Ako neces samo sibni ovo preko starih drajvera.

Hvala do neba :)
Da je moja kartica tih problema ne bi ni bilo. Instalirao sam xp sp2 za neke ljude pa se posle ispostavilo da tv kartica ne radi. Oni su to kupili pre nekih godinu i po dana, a ko zna koliko je kartica bila na lageru (glede datuma drajvera).
 
Nazad
Vrh Dno